Transferophef: belofte Standard-CEO duikt plots op

door
Transferophef: belofte Standard-CEO duikt plots op

Giacomo Angelini is de CEO van Standard. De man sprak onlangs de businesspartners toe en daar deed hij een opvallende uitspraak over de transferperiode van de Luikenaars. Het is duidelijk dat de Rouches het helemaal anders gaan aanpakken dan de voorgaande jaren.

LEES OOK: 'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard stopt met het huren van spelers

Standard had het de afgelopen jaren financieel niet onder de markt. Fergal Harkin wist desondanks met héél weinig middelen telkens een degelijk elftal samen te stellen. Al was er wel één groot minpunt: er waren heel veel huurspelers.

Dat moet nu stoppen, dat liet Angelini weten op de meeting. "We zullen geen spelers huren", vertelde hij daar. Standard wil vooral goedkope spelers aantrekken, een aantal jonge maar ook ervaren gasten. Dat moet voor meer stabiliteit in de kern zorgen en ook voor een meerwaarde zorgen in de toekomst.

Zoektocht naar investeerders

De ambities zijn alvast stevig. "We mikken op het bereiken van de top zes om zo de Champions' Play-Offs te spelen", vertelde Angelini nog. De Luikenaars waren al zeer actief op de transfermarkt. 

Zo werden Abnane Abid, Marco Ilaimaharitra, Lucas Pirard, Tobias Mohr en Nayel Mehssatou aan de kern toegevoegd. De aankoopopties op Denis Eckert Ayensa en Ilay Camara werden ook gelicht. Zo betaalde Standard tot op heden 4,1 miljoen euro aan deze spelers.

Angelini gaf ook meer uitleg over de mogelijke investeerders. "We willen een visie, duidelijke ambities en investeerders met een onberispelijke reputatie. Daarom willen we niet overhaast een  keuze maken", zei hij. Na de doortocht van 777 Partners is het héél belangrijk dat Standard daar de juiste beslissingen neemt.

Goede aanpak van Standard?

Meest recent

Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

28
28
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

24
24
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

15
15
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

21
21
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

121
121
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

29
29
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

245
245
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

178
178
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

67
67
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

214
214
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

364
364
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

133
133
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

281
281
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

260
260
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

147
147
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

139
139
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

106
106
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

92
92
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

477
477
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

155
155
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

52
52
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

330
330
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

389
389
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

295
295

Meer sportnieuws