Ferme haar in de boter: Mbangula haalt zwaar uit

135 stemmen
Ferme haar in de boter: Mbangula haalt zwaar uit

Samuel Mbangula kende een droomstart bij Juventus, maar die tijden lijken al lang voorbij. De buitenspeler werd gezien als de volgende sensatie in de Serie A, maar nu mag de Rode Duivel opkrassen bij Juventus.

Eerder werd al bekendgemaakt dat Juventus op het punt stond talenten Timothy Weah en Mbangula te lozen. Nottingham Forest wil een straffe dubbelslag slaan en op het WK voor Clubs zat het duo niet eens op de bank tegen Manchester City.

LEES OOK: Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Mbangula sneert op Instagram

Het ziet er dus naar uit dat Juventus een vertrek wil forceren. Mbangula liet in het verleden al weten bereid te zijn voor zijn plek te vechten bij de Oude Dame, maar de Italiaanse topclub wil miljoenen binnenhalen. Op Instagram sneerde Mbangula met een Bijbelse referentie naar zijn huidige werkgever.

“Laat het lijden van de huidige tijd onevenredig zijn met de toekomstige glorie die ons zal worden geopenbaard", klonk het filosofisch. Weah, die aldus in hetzelfde schuitje als Mbangula zit, kwam bijna op hetzelfde moment met een cryptische post op Instagram. De fans denken aldus dat het duo naar buiten wordt gewerkt.

Ook Weah maakt Juventus af

Ook het tekstje van Weah was duidelijk naar Juventus gericht. “Heer, wanneer het leven zwaar lijkt en de hoop afneemt, herinner me eraan dat ik niet alleen ben. Ik word misschien wel berecht, maar ik ben niet kapot. Je hebt me een kracht gegeven die geen stormen kan stelen en een licht dat de duisternis niet kan verstikken. Houd mijn geloof levend als al het andere vervaagt. Voor degenen die het vandaag moeten horen: je bent nooit alleen."

Snap jij dat Juventus af wil van Samuel Mbangula?

Meest recent

Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

7
7
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

19
19
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

32
32
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

180
180
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

86
86
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

190
190
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

90
90
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

149
149
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

248
248
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

167
167
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

125
125
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

70
70
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

188
188
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

563
563
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

500
500
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

348
348
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

322
322
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

82
82
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

232
232
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

86
86
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

83
83
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

143
143
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

83
83
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

147
147
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

104
104

Meer sportnieuws