TRANSFERUURTJE: 'Club biedt miljoenen, spotprijs Verschaeren'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club biedt miljoenen, spotprijs Verschaeren'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt een versnelling hoger te schakelen op de transfermarkt. Volgens L’Equipe heeft Blauw-Zwart zijn zinnen gezet op Herba Guirrassy. Men zou een bod van om en bij de 5 miljoen euro voorbereiden op de 18-jarige flankaanvaller van FC Nantes. Ondertussen blijft het ook druk aan uitgaande zijde. AC Milan zou opnieuw contact hebben opgenomen om een eventuele transfer van Maxim De Cuyper te bespreken. Casper Nielsen blijft dan weer azen op een verhuis naar Standard. Bij The Mirror meldt men dat Joel Ordoñez op de lijst staat bij Arsenal FC, al is hij daar louter een alternatieve piste.

De kans is groot dat Yari Verschaeren, die zijn laatste contractjaar is ingegaan, deze zomer vertrekt bij RSC Anderlecht. Volgens Sport.de kan hij alvast rekenen op Duitse interesse. Meer bepaald Werder Bremen en FC Augsburg zouden geïnteresseerd zijn. Erg concreet is de belangstelling voorlopig niet. Verschaeren zou slechts 3.5 tot 5 miljoen euro moeten kosten. Ondertussen rondde Paars-Wit de komst van Nathan-Dylan Saliba af. De Canadese middenvelder tekende voor vier seizoenen.

AA Gent wil graag af van Franck Surdez, die niet aan de verwachtingen kon voldoen. In het buitenland zijn er geruchten dat FC Sion en een Poolse club interesse tonen. Daar tegenover hebben de Buffalo’s volgens Britse media hun oog laten vallen op Zak Vyner. Dat is een 28-jarige centrale verdediger die uitkomt voor de Engelse tweedeklasser Bristol City.

KRC Genk dreigt deze zomer afscheid te moeten nemen van topschutter Tolu Arokodare. Vanuit Italië weerklinkt dat ook AC Milan de Nigeriaanse spits op de verlanglijst heeft gezet. Zakaria El Ouahdi wordt dan weer aan SSC Napoli gelinkt, maar die interesse is vooralsnog allerminst concreet.

Landskampioen Union SG heeft donderdag één van de smaakmakers uit de competitie aan zich kunnen binden. Zo pakten de Brusselaars uit met de komst van Adem Zorgane. De middenvelder komt over van Sporting Charleroi en tekende tot medio 2029. Met de transfer zou zo’n 5 miljoen euro gemoeid zijn.

Buitenland

Liverpool FC heeft zijn derde grote aanwinst van de zomermercato beet. Zo werd Milos Kerkez vastgelegd aan een meerjarig contract. De 21-jarige Hongaar heeft een weergaloos seizoen achter de rug bij AFC Bournemouth. Het zou gaan om vijf seizoenen. De kampioen betaalt 40 miljoen pond voor de linksback, een slordige 46 miljoen euro dus.

SSC Napoli heeft zijn zinnen gezet op Darwin Nuñez. De Uruguayaanse spits zou volgens transferexpert Fabrizio Romano al volledig overtuigd zijn van Conte's project. Zijn huidige club Liverpool FC zou op zo'n 65 miljoen euro mikken. Napoli hoopt echter om die prijs te doen zakken, of tenminste aantrekkelijkere betalingsmodaliteiten af te dwingen.

Manchester United lijkt zich te gaan versterken met Bryan Mbeumo, één van de grote uitblinkers van Brentford FC. Volgens TalkSport werden de medische proeven alvast ingepland op volgende week. Eerder meldde ESPN al dat de transfersom allicht rond de 70 miljoen euro zal schommelen. Mbeumo zelf zou dan weer een meerjarig contract kunnen tekenen op Old Trafford.

Verschaeren schopt het op termijn weer tot de Rode Duivels ...

Meest recent

Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

0
0
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

20
20
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

33
33
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

8
8
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

182
182
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

11
11
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

120
120
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

62
62
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

72
72
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

30
30
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

157
157
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

206
206
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

39
39
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

123
123
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

75
75
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

249
249
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

75
75
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

109
109
Vanderbiest gooit Mechelse ambitie in PO1 op tafel

Zondag staat nog de laatste speeldag van de reguliere competitie op het spel, maar daarna staan de ...

123
123
Mokerslag Liverpool: Brighton wint ondanks megablunder

Slechts enkele dagen na de kwalificatie voor de kwartfinales van de Champions League, staat ...

16
16
Taravel zet Anderlecht op scherp: twéé grote doelen

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

172
172
Tielemans laat zich gelden bij Duivels: "Sterk signaal"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

31
31
'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

160
160
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

164
164
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

140
140

Meer sportnieuws