'Nielsen klopt aan bij Club-directie: nieuwe transferwending'

door
'Nielsen klopt aan bij Club-directie: nieuwe transferwending'

Sinds maandag lopen ook de trainingen bij vicekampioen Club Brugge weer volop. In de komende dagen zullen echter nog verschillende spelers aansluiten bij de selectie. Daar tegenover kunnen ook nog heel wat jongens vertrekken. Casper Nielsen bijvoorbeeld.

De Deense middenvelder belandde op de Belgische velden via Union SG, dat op het moment van zijn komst nog in de tweede divisie speelde. Met de Deen als sterkhouder wisten de Brusselaars zich echter van promotie te verzekeren. En in het daaropvolgende seizoen liet de middenvelder meteen ook een uitstekende indruk achter in de JPL.

In de zomermercato van 2022 telde Club Brugge dan ook een slordige zes miljoen euro neer om Nielsen in huis te halen. Aanvankelijk leek dat ook een goede investering. Maar na een sterke start in blauw-zwarte loondienst kon de Deen zijn goede niveau niet vasthouden en kende hij een behoorlijke terugval.

LEES OOK: Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

Moeizame onderhandelingen

Ook in de voorbije jaargang kwam hij slechts met mondjesmaat in actie en daar komt allicht geen verandering meer in. Dus is de 31-jarige op zoek naar een nieuwe uitdaging. Een aantal buitenlandse ploegen zouden gepolst hebben, de kans is echter reëel dat Nielsen in België zal blijven voetballen.

Zoals geweten trekt Standard immers al een tijdje aan zijn mouw. De middenvelder zou zelfs al een persoonlijk akkoord hebben gevonden met de Rouches. Maar de onderhandelingen op clubniveau schoten tot dusver niet op. Hoewel Nielsen zijn laatste contractjaar ingaat, probeert Club toch een bepaalde transfersom te recupereren.

Nielsen onderneemt zelf actie

Het dossier was zelfs dusdanig geblokkeerd dat de middenvelder zich deze week gewoon weer moest melden op training bij Blauw-Zwart. Maar nu zou er toch weer sprake zijn van een opening. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is Nielsen zelf immers gaan aankloppen bij de sportieve leiding van Club om zijn uitdrukkelijke wens te uiten om naar Standard te trekken. En die boodschap zou zijn effect niet gemist hebben. Zo staat de deur plots weer helemaal open voor de Rouches. Mogelijk komt het eerstdaags tot een doorbraak.

Club kan Nielsen beter behouden ...

Meest recent

Sensatie op Jan Breydel: Fenomenaal Club feest verder in CL

Club Brugge zorgde vanavond andermaal voor een geweldige stunt op het kampioenenbal. Het team van ...

33
33
Union neemt met prachtige stunt afscheid van kampioenenbal

Na een prachtige campagne heeft Union zijn laatste thuiswedstrijd verdiend gewonnen van Atalanta. De ...

26
26
Flitsende eerste helft eindigt in nachtmerrie voor Doku

In de Champions League moest Manchester City woensdag nog vol aan de bak om de top 8 te halen. Thuis ...

40
40
SK Beveren verlengt stuntreeks, negenkoppig Lierse stunt

SK Beveren blijft door de Challenger Pro League razen. Na 21 speeldagen zijn de Waaslanders nog ...

63
63
"Een monster!" - Fransen geloven ogen niet bij Club-steunpilaar

Tijdens de slotspeeldag van de League Phase in de Champions League moest Club Brugge nog vol ...

202
202
Malmö-coach kijkt 'enorm' uit naar één Genkie: "Toptalent"

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

72
72
Jan Breydel ontploft! Club neemt wervelstart tegen Marseille

Op de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League stond Club Brugge voor een ...

51
51
PSG pakt uit met goudhaantje, miljoenencadeau voor Barça

Paris Saint-Germain FC heeft niet voor het eerst een goudhaantje weggeplukt uit de jeugdopleiding ...

31
31
Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

159
159
‘Anderlecht flikt het: oude bekende aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

974
974
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

71
71
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

635
635
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

154
154
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

179
179
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

54
54
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

333
333
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

193
193
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

579
579
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

107
107
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

167
167
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

136
136
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

172
172
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

206
206
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

350
350
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

146
146

Meer sportnieuws