Club Brugge doet zaken met Spaanse club: "Mooie stap"

door
Club Brugge doet zaken met Spaanse club:

De transfer van Ferran Jutgla hing al een tijdje in de lucht, maar Club Brugge heeft het vertrek van de Spaanse aanvaller nu ook op de officiële kanalen bekendgemaakt. Jutgla vertrekt naar het Spaanse Celta de Vigo.

Club Brugge haalde Jutgla in de zomer van 2022 over van FC Barcelona en afgelopen seizoen kwam hij volledig boven water bij Blauw-Zwart. Uiteindelijk scoorde hij 40 doelpunten met 24 assists in 148 wedstrijden.

Mooie stap

Op de officiële kanalen werd de transfer van Jutgla officieel gemaakt. ‘Ferran Jutglà verlaat Club Brugge en tekent een contract bij het Spaanse Celta de Vigo. Hij zet de mooie stap naar ‘La Liga’. Celta de Vigo eindigde vorig seizoen 7e in de Spaanse hoogste klasse en zal volgend seizoen aantreden in de League Phase van de Europa League’, klinkt het.

Jutgla kende mindere periodes bij Club Brugge, maar vorig seizoen gooide hij hoge ogen in de Jupiler Pro League én de Champions League. De Spaanse aanvaller werd de aanvalsleider van Nicky Hayen, maar een vertrek zat er al een tijdje aan te komen. De 26-jarige aanvaller voelde zich klaar voor een volgende stap en een terugkeer naar Spanje was de meest logische optie.

Transfersom

Jutgla had bij Club Brugge nog een contract tot 2026 en Blauw-Zwart moest aldus verkopen als het nog een miljoenensom wilde ontvangen. De marktwaarde van de Spanjaard bedraagt 8 miljoen euro, maar naar verluidt ontvangt Club Brugge iets minder dan 7 miljoen euro. Zelf legde het 5 miljoen euro op tafel voor de Catalaanse aanvaller.

Een goede stap voor Ferran Jutgla?

Meest recent

'Real telt miljoenen neer: vierde Alonso-aanwinst binnen'

Real Madrid wil zich vrijdagavond als groepswinnaar plaatsen voor de volgende ronde van het WK voor ...

19
19
'Hjulsager verlaat AA Gent: nieuwe club bekend'

Bij AA Gent volgt er een stevige schoonmaak. De Buffalo’s lieten al een aantal spelers gaan, ...

104
104
Done deal: ‘Kuyt gaat na Beerschot verrassende uitdaging aan’

Dirk Kuyt werd met Beerschot kampioen in de Challenger Pro League, maar de Nederlander degradeerde ...

23
23
Leko komt met opvallende uitspraken over Antwerp én Standard

Ivan Leko staat volgend seizoen aan het roer bij KAA Gent. De Buffalo’s wisten de Kroaat over ...

135
135
'Anderlecht beslist: deze aanwinsten zijn op komst'

RSC Anderlecht is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Brusselaars waren al actief, maar ...

555
555
Bom in Frankrijk: Lyon teruggezet naar de Ligue 2

Zeer straf nieuws vanuit Frankrijk. Daar is de Franse topclub Olympique Lyon teruggezet naar de ...

554
554
KV Kortrijk haalt weer Belgische smaakmaker in huis

KV Kortrijk is heel erg actief op de transfermarkt. De Kerels trekken vooral de Belgische kaart in ...

158
158
Union SG kondigt het aan: "Hij blijft!"

Union SG liet onlangs weten dat Promise David ook volgend jaar in het Dudenpark zal spelen en hij ...

80
80
Coorevits in shock: “Wat ik toen hoorde, was pure horror”

Annelien Coorevits bouwt al geruime tijd aan een knappe carrière in de media. De blondine ...

106
106
Leko uit transferwens: "Hij mag altijd naar AA Gent komen"

Ivan Leko was plots heel overtuigd na een gesprek met AA Gent. Weg Royal Antwerp FC en Standard. ...

383
383
'Op randje van ontploffen: Club saboteert Nielsen-deal'

Club Brugge lijkt het transferverhaal rond Casper Nielsen eigenhandig de nek om te wringen. Ondanks ...

682
682
'Jupiler Pro League-club gaat voluit voor assistkoning'

De mercato is officieel nog niet begonnen, maar het regent al transfers. In de Jupiler Pro League ...

70
70
'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking. Ze haalden al drie nieuwe jongens, maar daar stopt het ...

275
275
Miljoenen van Sneijder? Yolanthe doorbreekt het stilzwijgen

De pijnlijke scheiding tussen Wesley Sneijder en Yolanthe Cabau, nu enkele jaren geleden, blijft ...

36
36
'STVV krijgt goed én slecht transfernieuws te verwerken'

Bij STVV waren ze al heel actief op de transfermarkt. De Kanaries staan al best ver en de Limburgers ...

144
144
Antwerp bevestigt: vijf vertrekkers, één verrassende transfer

Ook bij Antwerp FC zit het tussenseizoen erop. Woensdag zal nieuwe hoofdcoach Stef Wils de eerste ...

441
441
Dansend door de storm: Ruben Van Gucht provoceert opnieuw

Ruben Van Gucht is een naam en figuur die de laatste jaren vlot over de tongen gaat. De ...

106
106
'Stroeykens richting uitgang: pittige transfersom genoemd'

RSC Anderlecht haalde inmiddels al een drietal versterkingen voor het komende seizoen in huis. Daar ...

634
634
Lukaku en Evenepoel: jeugdgeheim komt aan het licht

Romelu Lukaku is ondertussen al een eeuwigheid de onbetwiste aanvalsleider bij de Rode Duivels. Het ...

64
64
'Monstertransfer Ardon Jashari: nieuwe details bekend'

De kans dat Club Brugge erin zal slagen om Ardon Jashari langer te houden, hebben opnieuw een flinke ...

1013
1013
‘Ulderink heeft na Antwerp absolute droomjob beet’

Andries Ulderink nam na Jonas De Roeck het roer over bij Royal Antwerp FC. De Nederlander was eerder ...

96
96
De Bruyne zei nee tegen deze grootmachten

Kevin De Bruyne nam aan het einde van vorig seizoen afscheid van Manchester City. Zijn contract in ...

233
233
Transferrecord aan diggelen? Meteen vervanger Bonsu Baah

KRC Genk staat op het punt een erg knappe deal te verwezenlijken. Christopher Bonsu Baah is op weg ...

991
991
Patro Eisden heeft weer beet en haalt volgende aanwinst

Patro Eisden is een van de meest actieve clubs op de transfermarkt in de Challenger Pro League. De ...

68
68
KV Mechelen laat sterkhouder naar Champions League-club gaan

Bij KV Mechelen dreigen er de nodige spelers de club te gaan verlaten. De Maneblussers willen wat ...

245
245

Meer sportnieuws