De zomerse transferperiode is nog maar net begonnen en er kan in de komende maanden nog heel wat gebeuren. Maar voorlopig slaagt Club Brugge in zijn opzet om Ardon Jashari aan boord te houden. En dat heeft niet in het minst met de enorme voorwaarden te maken.
Jashari werd ongeveer een jaar geleden voor zo'n 6 miljoen euro overgenomen van FC Lüzern. Het bleek een geweldige zet van de Bruggelingen. Nadat hij enkele matchen moest acclimatiseren groeide de middenvelder immers uit tot één van de steunpilaren. Ook in de Champions League liet hij een beresterke indruk achter.
In vizier Europese topclubs
De Zwitserse international werd door zijn collega's dan ook verkozen tot 'Player of the Season' in de Jupiler Pro League, terwijl de Brugse supporters hem aanduidden als 'Beste Club-speler' van het voorbije seizoen. Maar zijn knappe prestaties zijn inmiddels ook in het buitenland opgemerkt.
Zo werd Jashari de voorbije weken en maanden aan tal van ploegen uit de Europese topcompetities gelinkt. Manchester City, Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund, Bayer Leverkusen, ... passeerden allen de revue. In de afgelopen dagen werd echter vooral AC Milan naar voren geschoven als grote kandidaat.
Club vraagt absolute recordsom
Maar Club, dat Jashari liefst nog een jaartje in Brugge wil houden, zou inmiddels een duidelijk statement hebben gemaakt. Volgens het Zwitserse medium Blick liet de Belgische bekerwinnaar immers verstaan dat het niet eens aan de onderhandelingstafel wil plaatsnemen bij een bod dat lager ligt dan 40 miljoen euro.
De Bruggelingen verlangen dus de absolute jackpot. En dat zou Milan inmiddels uit de race hebben geslagen. Volgens clubwatcher Andrea Bosco heeft dat vooral te maken met het feit dat Milanezen zo'n som niet de correcte waarde weerspiegelt die Jashari momenteel zou hebben. Met andere woorden: volgens Milan heeft hij nog te weinig bewezen om zo'n forse investering te rechtvaardigen.
🚨 Il #ClubBrugge, per Ardon #Jashari, chiede non meno di 40 milioni.
— Andrea Bosco (@_AndreaBosco_) June 19, 2025
A queste cifre, il #Milan si chiama fuori. Non tanto per avarizia, quanto per l'assoluta convinzione che il valore dello svizzero, ad oggi, non rispecchi questa valutazione.