'Club wrijft zich in de handen na nieuwe wending Jashari'

726 stemmen
'Club wrijft zich in de handen na nieuwe wending Jashari'

Club Brugge staat tijdens de zomermercato voor een grote uitdaging. De Belgische vicekampioen wil zijn sterspeler Ardon Jashari immers aan boord houden, maar verschillende topclubs trekken aan zijn mouw. Nu zouden de kansen van Club echter een flinke boost krijgen.

De Zwitserse middenvelder heeft een grandioos eerste seizoen achter de rug in Brugse loondienst. Na een korte aanpassingsperiode groeide hij uit tot één van de grote smaakmakers bij Blauw-Zwart. Ook op Champions League-niveau. Jashari werd zelfs verkozen tot 'Speler van het Jaar' in de Jupiler Pro League én tot beste Club-speler van het seizoen.

Zijn straffe prestaties in Brugge gingen uiteraard ook in het buitenland niet onopgemerkt voorbij. De Belgische bekerwinnaar maakte zijn intenties echter al duidelijk om Jashari aan boord te houden, iets wat hij zelf ook niet uitsluit. Moest het deze zomer toch tot een transfer komen, zal dat enkel zijn bij een aantrekkelijk sportief project én vooral een absolute recordsom.

LEES OOK: 'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Veel te duur voor Milan

Desondanks toonden verschillende clubs in de voorbije weken concrete interesse in de middenvelder. De voorbije dagen werd vooral AC Milan naar voren geschoven als kandidaat. Bepaalde bronnen beweerden zelfs dat de Rossoneri al contact hadden met de entourage van de Zwitser en dat het dossier op positieve wijze evolueerde.

Maar de kansen op een verhuis naar San Siro nemen met de dag af voor Jashari. Nu meldt Corriere dello Sport zelfs dat Milan resoluut de voorkeur geeft aan Javi Guerra. Voornamelijk omdat de 22-jarige Spanjaard van Valencia CF een pak goedkoper is. Blauw-Zwart verlangt dan ook de absolute jackpot.

Afschrik-strategie werkt

Behoudens nieuwe wendingen lijkt Milan dus uit de race geslagen, wat de kansen op een verlengd verblijf in Brugge doen toenemen. Maar de transferperiode duurt natuurlijk nog enkele maanden en er zijn nog meer ploegen die Jashari op de verlanglijst hebben. Bovendien valt niet uit te sluiten dat de Milanezen straks toch weer komen aankloppen indien ze een grote uitgaande transfer, zoals die van Rafael Leao, afronden. Maar voorlopig lijkt de strategie van Club om een 'afschrikwekkende' vraagprijs te hanteren, dus te werken.

Jashari blijft gewoon in Brugge ...

Meest recent

'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

4
4
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

28
28
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

81
81
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

37
37
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

56
56
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

145
145
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

63
63
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

136
136
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

362
362
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

121
121
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

83
83
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

90
90
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

200
200
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

201
201
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

96
96
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

205
205
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

234
234
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

98
98
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

56
56
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

434
434
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

468
468
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

266
266

Meer sportnieuws