TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Januzaj, Club verliest Jashari'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Januzaj, Club verliest Jashari'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Jupiler Pro League

Anderlecht blijft werk maken van een terugkeer van Adnan Januzaj. De ex-Rode Duivel zou ook openstaan voor de overstap, maar die blijft niet evident. Niet alleen zou Anderlecht een forse inspanning moeten doen, Januzaj zou ook fel moeten inleveren. Bovendien schermt de winger met andere aanbiedingen.

Anderlecht kan dus beter ook alternatieven achter de hand houden. Eén van die alternatieven leek Benjamin Nygren te zijn, maar voor hem lijkt het al te laat. Celtic duwt door voor de ex-speler van Genk en kreeg al toestemming van zijn club Nordsjaelland om de onderhandelingen op te starten.

Naast Januzaj aast Paars-Wit met Thomas Kaminski op nog een andere Duivel. De doelman zou alvast zelf gecharmeerd zijn door het aanbod en Anderlecht zou aan zijn persoonlijke voorwaarden willen voldoen. Ze moeten dus enkel nog een akkoord zien te vinden met Luton Town.

Voor het middenveld zou sportief directeur Olivier Renard dan weer nog naar een Argentijn lonken. Leonel Perez wordt ook aan Anderlecht gelinkt. De 20-jarige speler van Huracan is echter ook gegeerd door Fiorentina en Bologna.

Bij Club Brugge is de uittocht ingezet. Ardon Jashari lijkt de eerste grote vertrekker te gaan worden. Hoewel PSG interesse toont, zou AC Milan de meest concrete optie zijn. De Rossoneri zouden zelfs al een akkoord met Blauw-Zwart naderen. Er zou nog een kloof van 5 miljoen euro tussen vraag en aanbod gapen, waarbij gewag gemaakt wordt van een transfersom rond de 35 miljoen.

PSG zou naast Jashari overigens ook azen op Joel Ordoñez, die echter ook interesse uit Italië geniet. De verdediger zou hoog op het verlanglijstje staan bij AS Roma. Dat lonkt bovendien ook naar Maxim De Cuyper, die op de linksachter de naar Saudi-Arabië vertrekkende Angeliño zou moeten vervangen.

Ook Casper Nielsen is alsmaar meer op weg naar de uitgang. De Deen zou al een persoonlijk akkoord hebben met Standard en Club legt zich stilaan neer bij een transfer. Het zou immers afzien van de vraagprijs van 2 miljoen euro die het aanvankelijk hanteerde.

Ferran Jutgla zal ook vertrekken. Hij lijkt terug te gaan keren naar Spanje, waar nu ook Valencia zich gemeld zou hebben. Over de mogelijke transferprijs bestaat wel discussie. Daar waar eerder nog bedragen van 10 tot 15 miljoen euro genoemd werden, houdt de Spaanse pers het nu op een som rond de 5 miljoen.

En ook voor Chemsdine Talbi blijkt er serieuze interesse te zijn. De jonge flankaanvaller wordt het hof gemaakt door Al-Ahli, waar een lucratieve aanbieding zou klaarliggen. Maar ook Napoli zou zijn komst wel zien zitten en al contact gelegd hebben met zijn entourage.

Bij Antwerp blijft het voorlopig nog stil, maar ook daar is een uittocht in de maak. De verwachting is dat de Great Old deze zomer zal cashen op Tjaronn Chery, Zeno Van den Bosch, Michel-Ange Balikwisha en Senne Lammens. Die eerste blijft op weg naar NEC, terwijl voor Lammens vooral Leeds United en Borussia Dortmund concreet zouden zijn.

Buitenland

Bayern München zoekt meer dan ooit naar een linksbuiten, nu Leroy Sané zijn handtekening gezet heeft bij Galatasaray. De Duitse kampioen zou nu lonken naar Nico Williams, die zelf ook wel oren zou hebben naar een transfer. De Spaanse international zou een dikke 60 miljoen euro moeten gaan kosten.

Zal Club Brugge al die vertrekkers kunnen opvangen?

Meest recent

Coosemans deelt duidelijke mening over kritiek op Hasi

Anderlecht stond zaterdagavond onder zeer zware druk. Het moest absoluut een resultaat pakken tegen ...

66
66
Bertaccini gaat door stof na boze reactie bij wissel

Anderlecht heeft zaterdag drie belangrijke punten gepakt. De zege tegen KV Mechelen zorgde er niet ...

114
114
Liverpool wint eindelijk weer, vlotte zege voor Real

Na vier nederlagen op rij in de Premier League heeft Liverpool eindelijk nog eens kunnen winnen. Het ...

26
26
Anderlecht recht weer de rug en wipt naar derde plaats

Er stond zaterdag heel wat druk op de ketel bij Anderlecht na een magere één op zes in ...

126
126
Romano komt met belangrijke update over toekomst Openda

Loïs Openda versierde begin september een toch wel verrassende transfer. Terwijl de spits niet ...

46
46
Hayen eerlijk: "Het zou beter moeten, maar..."

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen. Het pakte de drie punten tegen rode lantaarn ...

126
126
Beveren blijft winnen, RWDM en Club Luik laten kans liggen

In de Challenger Pro League blijft SK Beveren domineren. De Waaslanders zijn ook na twaalf ...

77
77
'Igor Thiago versiert absolute toptransfer'

Anderhalf jaar geleden werd Igor Thiago de duurste uitgaande transfer ooit van Club Brugge, dat in ...

140
140
Groot onbegrip bij Anderlecht-fans over deze keuze van Hasi

Anderlecht moet tegen KV Mechelen winnen, zowel om de druk af te houden als om zijn plaats in de top ...

176
176
Oude bekende smeert Pocognoli eerste Monaco-nederlaag aan

In zijn vijfde wedstrijd als trainer van AS Monaco heeft Sébastien Pocognoli zijn eerste ...

49
49
Kompany klopt ook met B-ploeg grote rivaal, Lavia wint derby

Vincent Kompany en Bayern München blijven dit seizoen maar winnen. Zelfs met een B-ploeg werd ...

104
104
Club bibbert even, maar raakt vlot voorbij Dender

Club Brugge blijft ook na dertien speeldagen in het spoor van Union. De bekerwinnaar moest op het ...

82
82
Anderlecht - KV Mechelen: Hasi verrast

RSC Anderlecht ontvangt vanavond om 20u45 KV Mechelen. Er is hoogspanning in het Lotto Park, want ...

183
183
Zulte Waregem woedend: "Match kapot gefloten!"

Zulte Waregem verloor met 1-4 van Union SG. Tot aan de 0-1 was het een zeer evenwichtige partij, ...

156
156
Hasi: "Hij zal nooit naar Anderlecht komen"

RSC Anderlecht speelt vanavond tegen KV Mechelen. Besnik Hasi neemt het dus op tegen zijn ex-ploeg. ...

302
302
Ajax verliest weer punten: druk op Heitinga neemt toe

In Nederland won PSV gisteren vlot met 4-2 van Fortuna Sittard. Feyenoord is daar de grootste ...

59
59
'Anderlecht gaat pittige transferstrijd aan met Chelsea'

RSC Anderlecht gaat in januari de markt op moeten gaan. Vooral aanvallend is er een stevige ...

138
138
Arsenal stoomt door, Man Utd weer bij af

In de Premier League was het om 16u uitkijken naar de duels van Arsenal en Manchester United. Hoe ...

48
48
Union SG legt op spaarstand Zulte Waregem vlot over de knie

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League begonnen er om 16u twee duels. Het was vooral ...

30
30
Eerste zege voor Mönchengladbach, driepunter voor Leipzig

In de Bundesliga kijkt iedereen uit naar de topper van 18u30 tussen Bayern München en Bayer ...

16
16
Opstelling Club Brugge: Hayen met grote verrassing

Club Brugge heeft nog eens nood aan een overtuigende zege. Met de komst van FCV Dender lijken ze ...

231
231
Vanderbiest: "Dat heeft Anderlecht niet graag"

KV Mechelen is bezig aan een zeer goed seizoen. Ze trekken vanavond met de nodige ambitie naar het ...

167
167
De data onder Hasi: één sector top, één pure middelmaat

RSC Anderlecht moet vandaag winnen van KV Mechelen. Anders lijkt het einde verhaal te zijn voor ...

74
74
'Club Brugge ruikt extra geld: Premier League vult de kassa'

Club Brugge verkocht de afgelopen jaren zeer goed. Eén van die spelers doet het nu zeer goed ...

346
346
Guardiola over Premier League: "Het is zoals de NBA"

De Premier League is al jaren de competitie waar het meeste geld in omgaat. Het wordt ook aanzien ...

46
46

Meer sportnieuws