'Volgende Gouden Generatie-Duivel gaat op pensioen'

door
'Volgende Gouden Generatie-Duivel gaat op pensioen'

De Rode Duivels kenden een zogenaamde ‘Gouden Generatie’ met ronkende namen zoals Vincent Kompany, Eden Hazard, Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne. Verschillende pionnen van dat tijdperk komen al een tijdje niet meer in beeld voor de nationale ploeg of zijn al gestopt.

Kompany, Hazard, Jan Vertonghen en Toby Alderweireld zijn al op pensioen en binnenkort is het tijd aan de volgende Gouden Generatie-Duivel om er een einde aan te maken. Nacer Chadli zal het naar eigen zeggen niet lang meer uitzingen. Momenteel staat de middenvelder onder contract bij Standard Luik/SL16.

LEES OOK: Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Volgende uitdaging

De 35-jarige Chadli trainde al een tijdje bij Standard vooraleer hij een contract tekende om zijn ervaring over te brengen op de jonkies van SL16. De middenvelder kampt echter met fysieke kwaaltjes waardoor hij meer moest toekijken dan wat anders. In gesprek met podcast Qu4tre liet Chadli zich uit over zijn nakende voetbalpensioen.

"Het voetbal heb ik wat aan de kant geschoven. Ik denk aan andere zaken, ik heb andere projecten in gedachten. Ik denk dat ik meer richting coaching zal gaan. Ik wil in de voetbalwereld blijven, dat is degene die ik het best ken, al 20 jaar lang. Ik denk dat dat de logische volgende stap is", klinkt het bij de 35-jarige Chadli.

Pensioen op komst

Chadli is er naar eigen zeggen klaar voor om zijn voetbalschoenen aan de haak te hangen. "Ik ben er klaar voor. Ik denk dat ik ook zo'n ervaring nodig had afgelopen seizoen, waar het niet gemakkelijk was. Ik heb toch genoten. Het belangrijkste is dat ik nu bij mijn familie kan blijven, nu ik in Luik woon.”

Moet Nacer Chadli op voetbalpensioen gaan?

Meest recent

KV Mechelen doet wenkbrauwen fronsen met bizarre constructie

KV Mechelen beleeft een sportief topseizoen en wist zich in de allerlaatste editie eindelijk voor de ...

0
0
WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

17
17
Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

5
5
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

68
68
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

27
27
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

103
103
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

255
255
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

247
247
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

99
99
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

83
83
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

212
212
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

379
379
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

156
156
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

373
373
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

132
132
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

186
186
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

178
178
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

248
248
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

662
662
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

165
165
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

287
287
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

71
71
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

239
239
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

117
117
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

177
177

Meer sportnieuws