TRANSFERUURTJE: 'Club slaat fors toe, nieuwe aanvaller Anderlecht'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat fors toe, nieuwe aanvaller Anderlecht'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Noa Lang haalt ferm uit na glansrol bij Galatasaray

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt zijn nieuwe spits beet te hebben. Volgens verschillende bronnen werd een akkoord gevonden met Hannover 96 over de komst van Nicolo Tresoldi. De 20-jarige Duitser legt dit weekend zijn medische tests af en kan vervolgens tekenen tot medio 2029. Hij zou zo'n 5 miljoen euro, aangevuld met bonussen, moeten kosten. Daarnaast werd ook een doorbraak gevonden rond Ludovit Reis. Volgens Hamburger Morgenposten heeft diens club HSV dan toch besloten om de onderhandelingen op clubniveau aan te vatten. Er wordt dan ook snel een doorbraak verwacht, de persoonlijke voorwaarden zouden al zo goed als rond zijn.

Transferexpert Fabrizio Romano weet dat RSC Anderlecht doorduwt voor Ismael Petcho Camara. Dat is een 18-jarige flankaanvaller uit Ivoorkust, die sinds januari uitkomt voor het Noorse FK Haugesund. Paars-Wit zou Camara het komende seizoen willen huren met een aankoopverplichting. Daardoor zou hij binnen een jaar voor 1,5 miljoen euro definitief de overstap maken. Een officieel bod werd al neergelegd en de onderhandelingen gaan verder. Met middenvelder Nathan-Dylan Saliba zou dan weer een akkoord zijn over de persoonlijke voorwaarden.

Antwerp FC dreigt zijn grote smaakmaker Tjaronn Chery al na één seizoen te verliezen. De 37-jarige Surinamer staat namelijk voor een terugkeer naar NEC. Volgens Voetbal International staan dit weekend zelfs al medische en fysieke proeven gepland. De Great Old zou zo'n 500.000 euro overhouden aan Chery's vertrek. Ondertussen speurt RAFC ook nog naar een nieuwe hoofdcoach. Na het mislopen van Ivan Leko aan AA Gent, schuift La Dernière Heure nu Rik De Mil (Sporting Charlerloi) naar voren als topkandidaat.

Kos Karetsas werd de voorbije dagen gelinkt aan een toptransfer naar Arsenal FC. Bij The Athletic bevestigt men de interesse van de Gunners, maar volgens het betrouwbare medium is er op dit moment nog geen contact geweest tussen de clubs. KRC Genk zou bovendien tussen de 30 en 40 miljoen euro willen vangen voor Karetsas en dat is een bedrag dat Arsenal niet zomaar uitgeeft. Zeker gezien Genk de Griek door zijn leeftijd pas ten vroegste in januari de overstap kan maken en hij dus geen rechtstreekse aanwinst zou zijn.

Buitenland

Noa Lang werd de voorbije dagen gelinkt aan SSC Napoli en Olympique Marseille. Volgens PSV-watcher Rik Elfrink zijn die twee clubs lang niet de enige opties voor Lang. Hij stelt dat er nog veel meer clubs hun interesse kenbaar gemaakt hebben. Het lijkt erop dat Lang deze zomer een ruim keuze-aanbod zal hebben. Na zijn interlands met Oranje kan een transfer snel geregeld worden. Lang moet PSV straks rond de 30 miljoen euro gaan opleveren.

Bayern München wil coach Vincent Kompany van een nieuwe topaanvaller voorzien. Volgens Kicker zijn er momenteel twee andere prioriteiten: Rafael Leao en Cody Gakpo. Die eerst zou bij AC Milan kunnen vertrekken nadat de club naast een Europees ticket greep. Gakpo moet niet persé weg bij Liverpool FC, maar gaf deze week nog toe dat de vermeende interesse van Bayern hem wel charmeert. Sportief directeur Max Eberl zouden de contacten in beide dossiers alvast warm houden. Zowel Leao als Gakpo zou wel ruim 70 miljoen euro moeten kosten.

Wie zal volgens u het meest versterkt uit de mercato komen?

Meest recent

Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

24
24
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

101
101
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

20
20
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

149
149
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

28
28
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

346
346
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

137
137
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

149
149
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

56
56
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

304
304
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

66
66
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

187
187
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

147
147
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

76
76
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

220
220
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

44
44
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

246
246
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

221
221
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

38
38
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

402
402
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

135
135
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

64
64
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

95
95
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

61
61
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

312
312

Meer sportnieuws