'City dokt 110 miljoen: dubbeldeal voor einde van week'

177 stemmen
'City dokt 110 miljoen: dubbeldeal voor einde van week'

Binnen een tweetal weken vat Manchester City zijn campagne op het vernieuwde wereldkampioenschap voor clubs aan. Behoudens last-minute wendingen kan coach Pep Guardiola dan rekenen op de nodige verse krachten. Zo zou de Engelse grootmacht op punt staan om twee grote versterkingen te strikken.

City heeft een behoorlijk teleurstellend seizoen achter de rug. Na de één van de slechtste reeksen in jaren, werd het rond de jaarwissel al uit de titelstrijd geslagen. Uiteindelijk moest de uitredende kampioen zelfs tot de slotspeeldag van de Premier League knokken voor een plek in top 5. In liefst 17 competitieduels liet het puntenverlies noteren.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Tijd voor nieuwe wind

Daarnaast sneuvelde het in de Champions League al in de tussenronde tegen Real Madrid, terwijl de 1/8ste finales het eindstation werd in de League Cup. Uiteindelijk schopte City het wel tot de finale van de FA Cup. Maar daarin werd verrassend verloren van Crystal Palace. Bijgevolg sloot de grootmacht het seizoen af zonder grote prijzen.

De sportieve leiding beseft ook dat een structurele oplossing nodig is. En dus zal een grondige metamorfose doorgevoerd worden binnen de spelersgroep. Zo zullen verschillende spelers, waaronder de inmiddels uitgezwaaide Kevin De Bruyne, vertrekken. Daarnaast is uiteraard ook versterking nodig en daar wordt vol aan gewerkt.

Dubbeldeal van 110 miljoen

Zo raakte begin deze week bekend dat City een eerste verse kracht op het middenveld beet heeft. Tijjani Reijnders staat namelijk op punt om over te komen van AC Milan. In totaal zouden de Engelsen zo'n 70 miljoen euro dokken voor de Nederlandse middenvelder. Volgens transferexpert Fabrizio Romano zal hij zondag zijn medische en fysieke proeven afleggen. Daags na zijn WK-kwalificatiewedstrijd met Nederland tegen Finland.

Daarnaast lijkt City ook een nieuwe linksachter vast te hebben. Zo moet Rayan Aït-Nouri de nieuwe vleugelback van Guardiola worden. De Algerijnse international komt over van Wolverhampton Wanderers en kost op zijn beurt een slordige 40 miljoen euro. Ook Aït-Nouri's medische tests zijn al ingepland in het weekend. Beide deals zouden dus ruim op tijd afgerond worden voor het Club-WK.

City is volgend seizoen terug titelfavoriet in de Premier League ...

Meest recent

Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

13
13
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

74
74
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

61
61
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

136
136
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

206
206
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

178
178
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

262
262
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

64
64
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

138
138
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

67
67
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

327
327
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

381
381
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

884
884
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

102
102
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

187
187
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

123
123
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

203
203
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

394
394
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

263
263
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

252
252
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

160
160
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

259
259
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

56
56
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

222
222

Meer sportnieuws