Tuur Dierckx heeft nieuwe uitdaging in België te pakken

door
Tuur Dierckx heeft nieuwe uitdaging in België te pakken

De afgelopen maanden spendeerde hij zijn tijd als podcaster annex analist, maar we zouden haast vergeten dat Tuur Dierckx zelf ook nog altijd voetballer is. Nu heeft de 30-jarige aanvaller een nieuwe uitdaging te pakken.

"Ik zou op een positieve noot willen afsluiten met persoonlijk nieuws. Ik heb getekend bij een ploeg in België voor volgend seizoen. Ik kan er nog niets meer over zeggen, maar in de loop van de week gaat het wel duidelijker worden", onthulde Dierckx reeds in 90 Minutes.

Kerkhofs strikt Dierckx

Voer voor speculatie uiteraard, maar intussen volgde er inderdaad al witte rook. Via de officiële kanalen maakte Sporting Hasselt, waar mede-podcaster Sam Kerkhofs samen met Rik Verheyen de plak zwaait als voorzitter, namelijk bekend dat Dierkcx de rangen vervoegt.

"El Turos is here. Tuur Dierckx komt proeven van het Hasseltse gras. Willekoem obbe Spor, Tuur", aldus de derdeklasser, die opnieuw een gooi wil doen naar de promotie. Met de komst van Dierckx lijken de Limburgers in dat opzicht alvast een stevig statement te maken.

Hasselt wil promoveren

De polyvalente linkspoot heeft na zijn passages bij Club Brugge, KV Kortrijk, Antwerp, Waasland Beveren en Westerlo tenslotte al heel wat minuten op het hoogste niveau op zijn teller. Na een omzwerving in Griekenland belandde hij een jaar geleden bij KMSK Deinze.

Sinds het faillissement van de tweedeklasser zat Dierckx evenwel zonder werkgever. Het Nieuwsblad weet dat de ervaren aanvaller zijn handtekening zette onder een tweejarige verbintenis tot medio 2027 in Hasselt, dat haar ambities op die manier kracht wil bijzetten.

JOUW MENING TELT:
Denkt u dat Hasselt zal promoveren?

Meest recent

Colassin op weg naar Jupiler Pro League-club?

Bij Beerschot gaat er weer het nodige veranderen binnen de club. De verwachting is dat Dirk Kuyt ...

39
39
PSG viert, maar iedereen praat over twee stuntende Belgen

Afgelopen zaterdag stond de CL-finale geprogrammeerd in München. Daar namen PSG en Inter het ...

26
26
Mertens komt met verrassende onthulling over toekomst

Dries Mertens nam afscheid van Galatasaray en velen dachten dat hij zou stoppen met voetballen. Maar ...

40
40
'Lucas Stassin op weg naar absolute knaltransfer'

Lucas Stassin degradeerde met Saint-Etienne naar de Franse tweede klasse. De Belgische aanvaller wil ...

67
67
Buffel doet stevig boekje open over ontslag bij Genk

Thomas Buffel begon het seizoen als trainer bij Jong Genk. Hij werd er na matige resultaten ...

105
105
Dit is volgens Vanaken en Saelemaekers 'grootste Duivel ooit'

De Rode Duivels hebben niet meer de kwaliteit van pakweg zeven jaar geleden, maar nog altijd een ...

211
211
Caluwé: “Hij verliet KV Mechelen bijna voor Ajax"

Bij KV Mechelen haalden ze Tom Caluwé terug als sportief directeur, waar hij de ontslagen Tim ...

117
117
Renard jaagt JPL-topschutter weg: zo wordt Bertaccini geen Mauve

Adriano Bertaccini scoorde dit seizoen maar liefst 21 keer en staat bovenaan de topschutterlijst. ...

506
506
KRC Genk neemt alweer afscheid van meubelstuk

Bij KRC Genk borrelt er toch best veel achter de schermen. De club heeft opnieuw afscheid genomen ...

181
181
'Club Brugge denkt aan terugkeer publiekslieveling'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Blauw-Zwart zal heel wat spelers zien ...

642
642
'PSV laat Anderlecht balen, maar KRC Genk juichen'

PSV is druk bezig op de transfermarkt. De Nederlandse landskampioen staat op het punt om een doelman ...

183
183
Vanaken geeft opvallend oordeel over seizoen Club Brugge

Club Brugge greep naast de landstitel. Toch spreken ze in Brugge over een goed seizoen. Hans Vanaken ...

213
213
Deco geeft inkijk in de transferplannen van FC Barcelona

FC Barcelona kende een goed seizoen, maar het hoopt volgend jaar uiteraard de Champions League te ...

90
90
'Westerlo legt bod neer voor Zuid-Amerikaanse parel'

Bij Westerlo hoopten ze dit seizoen stiekem om zich in de strijd om de top zes te kunnen mengen, ...

80
80
'Wilmots blijft gaan en polst naar volgende oude bekende'

Er blijft voorlopig heel wat onduidelijkheid over de toekomst van Standard met nog altijd een ...

159
159
'Antwerp haalt nieuwste aanwinst voor spotprijs binnen'

Het voorbije anderhalf jaar moest Antwerp al de tering naar de nering zetten, want het kan niet meer ...

535
535
'Verrassende bestemming lonkt voor Dendoncker'

Met Cedric Hatenboer, Mihajlo Cvetkovic en deze week nog Zoumana Keita presenteerde Anderlecht al ...

1050
1050
Zoveelste clash met Eto'o: Brys haalt keihard uit

Iets meer dan een jaar is Marc Brys ondertussen aan de slag als bondscoach van Kameroen en dat is al ...

266
266
'Hoefkens wil bij Club Brugge gaan shoppen'

De trainerscarrière van Carl Hoefkens liep tot dusver nog niet over rozen, want zowel bij ...

463
463
'Real Madrid heeft weer beet: akkoord voor aanwinst drie'

Real Madrid wil straks een statement maken op het WK voor clubs. De Koninklijke wil het nieuwe ...

254
254
'Vertrek Leko zorgt voor stevige leegloop bij Standard'

Ivan Leko wist dit seizoen lange tijd te verbazen met Standard, dat met beperkte middelen vrijwel ...

455
455
Bruno Fernandes beslist definitief over vertrek bij Man Utd

Manchester United blikt terug op een absoluut rampseizoen. Met een zestiende plaats zette het zijn ...

103
103
Beresterke Wullaert loodst Flames naar straffe prestatie

De Red Flames stonden vanavond voor een belangrijke partij in de Nations League. Ze moesten winnen ...

343
343
Mertens breekt bij afscheid: "Dat vertellen wordt het moeilijkste"

Dries Mertens kreeg een prachtig afscheid bij Galatasaray en er vielen veel tranen. Het was drie ...

166
166
'Wéér jackpot voor Union SG: monsterbod op komst'

De kans dat Union SG toch wel wat smaakmakers gaat verliezen, lijkt stilaan groter en groter te ...

313
313

Meer sportnieuws