TRANSFERUURTJE: 'Jutgla naar topcompetitie, schoktransfer Onana'

door
TRANSFERUURTJE: 'Jutgla naar topcompetitie, schoktransfer Onana'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Conte kan zich niet inhouden na eerste dagen KDB’

Jupiler Pro League

Club Brugge zet zich schrap voor het zomerse vertrek van verschillende sterkhouders. Raphael Onyedika lijkt bijvoorbeeld op weg naar West Ham United, hij zou zelfs al een persoonlijk akkoord hebben bereikt. Ferran Jutgla wordt dan weer gelinkt aan enkele Spaanse clubs. Volgens Gazzetta dello Sport denkt echter ook SS Lazio weer aan zijn komst. De Spaanse aanvaller zou een slordige 10 miljoen euro moeten kosten. Daarentegen hoopt Club om Ardon Jashari wel aan boord te houden. Om hem los te wringen zullen de gegadigden ruim meer dan 30 miljoen euro moeten dokken.

KRC Genk is goed op weg om zich te versterken met Daan Heymans. De spelmaker van Sporting Charleroi heeft al een tijdje een persoonlijk akkoord en nu zouden ook beide clubs er in grote lijnen uitzijn. Volgens Het Laatste Nieuws zijn de medische proeven inmiddels al ingepland. Racing zou iets minder dan drie miljoen euro op tafel leggen. Voor Heymans ligt dan weer een vierjarig contract klaar in de Cegeka Arena.

KV Mechelen wil graag een vervolg breien aan de huurbeurt van Stephen Welsh, zo weten Schotse media te melden. De verdediger lijkt ook niet meteen een toekomst te hebben bij moederclub Celtic. Maar desondanks zal het voor Mechelen niet makkelijk worden om hem te houden. Er zijn immers verschillende andere teams interesse tonen.

Buitenland

De overgang van Kevin De Bruyne bevindt zich in de afrondende fase. Volgens onder meer transferexpert Gianluca Di Marzio is de Rode Duivel in grote lijnen rond met SSC Napoli. In de komende dagen zouden zijn medische en fysieke proeven plaatsvinden. Vervolgens kan KDB een contract van twee seizoenen, met optie tot een derde, tekenen bij de Italiaanse kampioen. Hij zou zo'n 6 miljoen euro per jaar gaan verdienen in Napels.

Volgens Sacha Tavolieri zou een schokkende transfer in de maak kunnen zijn voor Amadou Onana. De 23-jarige zou immers het hof gemaakt worden door Al-Hilal. De Saudische vice-kampioen zou al geïnformeerd hebben voor een deal deze zomer. Een concreet bod ligt er voorlopig wel nog niet op tafel, maar dat kan uiteraard snel veranderen. Momenteel is de Rode Duivel eigendom van Aston Villa, het is niet duidelijk of de Engelsen bereid zijn om mee te werken aan een vertrek.

Real Madrid is druk bezig met Xabi Alonso van versterking te voorzien. Zo meldt AS dat de nieuwe trainer graag een extra middenvelder wilt aantrekken. Martin Zubimendi (Real Sociedad) is het toptarget, maar die lijkt op weg naar Arsenal FC. Dus wordt nu Angelo Stiller naar voren geschoven. De Duitse international maakt al een tijdje indruk bij VfB Stuttgart. Al zou zijn komst pas beklonken kunnen worden als Real eerst zelf een speler verkoopt.

🔥 Populair bij onze lezers

'United stoomt verder: derde PL-smaakmaker naar Old Tafford'
'United stoomt verder: derde PL-smaakmaker naar Old Tafford'

De Bruyne gaat het helemaal maken in Napels ...

Meest recent

Cercle Brugge heeft beet en lost groot probleem op

Cercle Brugge zat afgelopen seizoen ferm in de penarie. Groen-Zwart moest tegen de degradatie ...

0
0
‘Frenkie de Jong afgemaakt door eigen fans’

Frenkie de Jong is al jaren een grote naam in het profvoetbal. Bij FC Barcelona kende de ...

19
19
Union SG brult naar KRC Genk in verschroeiend statement

Union SG is niet te spreken over de vaste benoeming van de U23-clubs in de Challenger Pro League. De ...

103
103
‘8377 km verder: Depay belandt in geldregen’

Memphis Depay verraste vriend en vijand met zijn transfer naar het Braziliaanse Corinthians. De ...

39
39
‘Conte kan zich niet inhouden na eerste dagen KDB’

Kevin De Bruyne is goed en wel begonnen aan zijn eerste voorbereiding als speler van SSC Napoli. In ...

140
140
Nieuwe ommezwaai: spectaculaire oplossing voor Jashari?

Club Brugge opent zondagavond zijn seizoen in de supercup tegen Union SG, maar zal dan geen ...

867
867
'Genk wil zwaar uitpakken: terugkeer publiekslieveling'

KRC Genk werkt zaterdag tegen Rayo Vallecano zijn generale repetitie af voor de competitieopener ...

305
305
Schandaal rond Yamal escaleert: Spanje grijpt in

De storm rond het verjaardagsfeest van Lamine Yamal lijkt nog lang niet te gaan liggen. Ondanks ...

345
345
Totale afgang Ten Hag: Leverkusen vernederd door U20

Na zijn veelbesproken ontslag bij Manchester United, heeft Erik ten Hag sinds deze zomer een nieuwe ...

111
111
'Hoofdpijn voor Renard: géén herkansing topverdiener'

RSC Anderlecht toonde zich al behoorlijk slagkrachtig op de zomerse transferperiode. Maar na het ...

359
359
Opstelling Club: nieuwkomer én verrassing in basiself

Zondagavond is het zover, dan wordt het Belgische voetbalseizoen op gang getrapt met de supercup. ...

932
932
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

305
305
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

582
582
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

780
780
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

450
450
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

1090
1090
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

185
185
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

763
763
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

119
119
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

80
80
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

319
319
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

2084
2084
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

167
167
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

117
117
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

320
320

Meer sportnieuws