Union of zomerse knaltransfer? Vader Sadiki onthult droom

door
Union of zomerse knaltransfer? Vader Sadiki onthult droom

Noah Sadiki maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Union SG en daar maakte hij afgelopen seizoen enorm veel indruk. Onder Sebastien Pocognoli groeide de centrale middenvelder uit tot een onmisbare pion. Sadiki werd kampioen met Union SG, een zomerse knaltransfer lonkt.

Afgelopen winter kwam Olympique Lyonnais aankloppen, maar toen kwam het niet tot een transfer. In een verder verleden wilde Vincent Kompany Sadiki mee naar Burnley halen, maar ook toen weigerde Sadiki een buitenlandse transfer. Die stap komt er volgende mercato mogelijk wel.

LEES OOK: 'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Duidelijke voorkeur

Sadiki heeft nog een contract bij Union SG en vader Françis sprak openhartig met Het Nieuwsblad over de toekomst van zijn zoon. “Dat moeten we bekijken. Noah heeft in België nu de beker en de titel gewonnen, maar hij heeft een contract tot 2027 bij Union. Mijn zoon is ook wel gefascineerd door de Champions League-hymne.”

Union SG heeft door de Champions League een ferme troef in handen om Sadiki langer te behouden. “Vroeger was hij al in de ban van die hymne toen hij Anthony Vanden Borre zag oplopen in Champions League-matchen. Het is de droom van elke jonge voetballer om in dat toernooi te spelen en straks heeft hij misschien die kans.”

Vader dropt hint

Er wordt gesproken over Duitse, Engelse en Franse clubs. Of zal Kompany weer komen aankloppen? Vader Sadiki dropte alvast een grote hint. “Noah zal dat allemaal bekijken met Union en de familie. Natuurlijk is de Bundesliga mooi. Maar hij zal ook niet zomaar naar het buitenland gaan voor eender welke club. Het is belangrijk dat hij speelkansen zal blijven krijgen. Het moet een goed project zijn.”

Is Noah Sadiki klaar om komende zomer de stap naar het buitenland te maken?

Meest recent

Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

3
3
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

3
3
'Neymar maakt gratis knaltransfer'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

15
15
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

14
14
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

42
42
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

131
131
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

248
248
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

144
144
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

139
139
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

147
147
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

49
49
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1170
1170
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

43
43
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

44
44
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

314
314
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

127
127
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

191
191
Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

239
239
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

51
51
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

209
209
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

400
400
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

892
892
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

160
160
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

46
46
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

425
425

Meer sportnieuws