TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cuyper, vuurwerk bij City'

door
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cuyper, vuurwerk bij City'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeals bij Club, toptransfer Noa Lang'

Jupiler Pro League

Club Brugge neemt komende zomer naar alle waarschijnlijkheid afscheid van Maxim De Cuyper. Het Spaanse 'AS' noemt De Cuyper zelfs als één van de meest gegeerde linksbacks van dit moment op de Europese markt. Het medium weet dat clubs uit alle hoeken van Europa hem de voorbije maanden van dichtbij kwamen scouten. Een toptransfer lijkt dan ook een uitgemaakte zaak. Ondertussen blijft Club gelinkt worden aan middenvelder Aleksandar Stankovic (FC Lüzern), al kwam het nog niet tot een officiële bod.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is er buitenlandse interesse voor de Joel Chima Fujita, die een degelijk seizoen achter de rug heeft op het middenveld van STVV. Het Turkse Besiktas en het Duitse Stuttgart worden in de wandelgangen gefluisterd voor Fujita, maar naar verluidt is het Griekse AEK Athene het meest concreet. De Grieken zou inmiddels in contact staan met zijn entourage.

Buitenland

SSC Napoli is ambitieus voor de komende zomermercato. Volgens Gazzetta dello Sport staat Kevin De Bruyne weliswaar bovenaan de verlanglijst, maar wil men ook trachten om Federico Chiesa weg te halen uit Engeland en is zijn dossier zelfs iets verder gevorderd. De Italiaanse international verhuisde een jaartje geleden naar Liverpool FC, maar kwam bij de Engelse kampioen slechts zelden aan de bak. Napoli zou mikken op een uitleenbeurt met aankoopoptie.

Manchester City moet op zijn beurt dan weer op zoek naar een opvolger voor De Bruyne. Daarvoor blijft Florian Wirtz (Bayer Leverkusen) bovenaan de verlanglijst staan. Daarnaast mikt de Engelse topclub ook op Tijani Reijnders (AC Milan) om het middenveld te versterken. Volgens The Mirror zou City zo'n 180 miljoen pond, een slordige 215 miljoen euro, over heeft om beide deals nog voor het WK voor clubteams te sluiten.

Het ED laat weten dat Noa Lang en PSV aan het einde van het seizoen ‘als vrienden uit elkaar gaan’. De buitenspeler heeft het tij aldus net op tijd weten te keren in Nederland. De 25-jarige voormalige smaakmaker van Club Brugge moet minstens 30 miljoen euro opleveren. Voorlopig is de interesse nog niet erg concreet, maar daar kan snel verandering in komen zodra het seizoen er volledig op zit.

Noa Lang speelt volgend seizoen bij een Europese topclub ...

Meest recent

‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

29
29
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

43
43
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

11
11
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

21
21
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

449
449
Toby over Shani: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

70
70
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

143
143
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

271
271
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

198
198
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

540
540
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

500
500
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1186
1186
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

230
230
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

454
454
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

510
510
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

306
306
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

840
840
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

141
141
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

368
368
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

264
264
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1851
1851
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

201
201
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

238
238
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

387
387
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

384
384

Meer sportnieuws