TRANSFERUURTJE: 'Club eist duizelingwekkende som, Real pakt fors uit'

664 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club eist duizelingwekkende som, Real pakt fors uit'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Jupiler Pro League

Club Brugge dreigt komende zomer een aantal spelers kwijt te raken. Eén van de jongens die zich de voorbije maanden in de kijker speelden, is Chemsdine Talbi. De Marokkaanse international kan ook rekenen op de nodige interesse. Maar Blauw-Zwart zal flink doorvragen voor zijn goudhaantje. "Club Brugge vroeg aanvankelijk 35 miljoen euro. Ik denk echter dat ze met een voorstel tussen de 28 en 33 miljoen euro akkoord zullen gaan", vertelt Yama Sharifi, woordvoerder van zijn makelaarsbureau 'You First' namelijk aan AfricaFoot.

AA Gent is bezig aan een dramatische reeks in de Champions' Play-Offs en dreigt zonder Europees ticket te vallen. Dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt. Zo kondigt preses Sam Baro in gesprek met Het Laatste Nieuws een leegloop aan. "De kern bestaat momenteel uit zo'n 33 spelers en is veel te groot, zéker voor een seizoen zonder Europees voetbal. Er moet grote kuis gehouden worden", aldus Baro.

Antwerp FC blijft werken aan de toekomst op lange termijn. Via de officiële kanalen maakte de Great Old namelijk bekend dat Belgisch jeugd-international Hamza Akarfouf op amper 15-jarige leeftijd zijn kribbel heeft gezet onder een eerste profcontract. De technisch onderlegde middenvelder, die tevens voor Marokko kan kiezen, zal zich nu verder blijven ontwikkelen om zo op termijn door te stromen naar de Young Reds en het A-elftal.

De kans bestaat dat Anouar Aït El-Hadj komende zomer vertrekt bij Union SG. Volgens AfricaFoot, weliswaar niet de meest betrouwbare bron, zou hij namelijk een lucratieve overstap naar Saudi-Arabië kunnen zetten. Al Qadisiyah is naar verluidt bereid om maar liefst 6 miljoen euro op tafel te zwieren. Aït El-Hadj zou op zijn beurt een vierjarig contract met een royaal salaris kunnen tekenen. Afwachten of deze wilde geruchten straks ook waarheid worden.

Buitenland

Naast de transfervrije Trent Alexander-Arnold, lijkt Real Madrid zijn tweede zomeraanwinst beet te hebben. De komst van Dean Huijsen, kersvers international van Spanje die een geweldig seizoen achter de rug heeft bij AFC Bournemouth, zou zo goed als rond zijn. Volgens transferexpert Fabrizio Romano heeft de 20-jarige verdediger inmiddels zelf zijn contract al getekend. De officiële bevestiging zou dan ook snel volgen. Real betaalt zo'n 60 miljoen euro voor zijn komst.

Afgelopen winter ontbond Neymar Jr. zijn overeenkomst bij het Saudische Al-Hilal, vervolgens ging hij opnieuw aan de slag bij jeugdclub Santos FC. Het leek de intentie om daar weer topfit te worden met oog op een zomerse transfer richting een Europese (top)club. Maar volgens TyC Sports is de situatie weer gekeerd. Zo zou Neymar van plan zijn om te verlengen bij Santos en er minstens tot aan het WK 2026 te blijven voetballen.

Club Brugge heeft momenteel de sterkste selectie in België ...

Meest recent

Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

42
42
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

228
228
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

38
38
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

219
219
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

244
244
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

159
159
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

16
16
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

102
102
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

57
57
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

91
91
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

236
236
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

78
78
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

169
169
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

454
454
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

154
154
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

89
89
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

103
103
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

222
222
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

243
243
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

100
100
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

53
53
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

228
228
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

252
252
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

110
110
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

57
57

Meer sportnieuws