'Onverwachte volgende stap Neymar: iedereen verbaasd'

door
'Onverwachte volgende stap Neymar: iedereen verbaasd'

Neymar werd een tijdlang gezien als één van de beste spelers ter wereld, maar de afgelopen jaren is de Braziliaan naar de achtergrond verdwenen. Zijn avontuur in Saudi-Arabië liep op een sisser af door aanhoudend blessureleed en die lijn lijkt hij ook door te trekken in Brazilië.

Neymar keerde terug naar jeugdliefde Santos, maar ook daar viel de aanvaller geblesseerd uit. De Braziliaan mikt op het WK 2026 en leek op een knaltransfer naar Europa te azen. Onder meer ex-club FC Barcelona werd genoemd. Nu verbaast Neymar iedereen met zijn volgende stap.

LEES OOK: 'Megadeal in de maak: Real Madrid legt monsterbod neer'

Onverwachte wending

Neymar heeft een contract tot juni 2025 bij Santos en leek op weg naar een nieuwe Europese uitdaging om zich volledig in de kijker te spelen. Carlo Ancelotti neemt het roer over bij de Braziliaanse nationale ploeg en voor het WK 2026 is er veel concurrentie bij de Goddelijke Kanaries. Nu heeft Neymar volgens TNT Sports zijn kar volledig gedraaid.

Neymar scoorde drie keer met drie assists in elf wedstrijden voor Santos wanneer het noodlot toesloeg. De Braziliaan kampt al een tijdje met een blessure, maar toch wil hij naar verluidt langer in Brazilië blijven. Neymar zou een nieuw contract tot 2026 bij Santos ondertekenen, toch een verrassende keuze.

Einde voor Neymar?

Het is nog maar de vraag of we Neymar op het WK 2026 zullen zien. De 33-jarige aanvaller maakte in het verleden furore bij FC Barcelona en PSG, maar sindsdien ging het bergaf. Bij Santos wilde hij zijn carrière nieuw leven inblazen, maar voorlopig blijft het blessureleed hem achtervolgen. Kan Neymar het tij nog op tijd keren of is het einde in zicht?

Een goede keuze van Neymar?

Meest recent

Publiekslieveling straks terug naar KV Mechelen?

Bij KV Mechelen halen ze graag al eens een oude bekende terug om het DNA van de club levend te ...

4
4
Grote verrassing in defensie bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn volgende selectie bekend bij de Rode Duivels. Voor de vorige ...

11
11
De Mil duidt verrassende kandidaat voor top drie aan

De tiende speeldag van de Jupiler Pro League belooft interessant te worden. Het is vooral uitkijken ...

50
50
Svilar nog Rode Duivel? Dit zegt Garcia erover

De laatste maanden zijn er verschillende hete hangijzers omtrent Belgen met een dubbele ...

77
77
Pocognoli ziet in CL-afstraffing mooi compliment

Union donderde woensdagavond serieus van zijn Europese wolk. Na de knappe zege op PSV droomden ze ...

27
27
AA Gent liep Rode Duivel mis: "De factor-Vanhaezebrouck"

AA Gent staat na vijf speeldagen toch netjes op de vijfde plaats en hoopt na enkele moeizame ...

58
58
Volgende opsteker voor De Bruyne na knalprestatie in CL

Kevin De Bruyne lag de voorbije dagen wat onder vuur in Italië na het akkefietje rond zijn ...

44
44
Vrees voor nieuwe rellen: Anderlecht grijpt in

Het is zondag uitkijken naar de klassieker tussen Anderlecht en Standard. Die belooft weer op het ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Rentree bij KV Mechelen, Lukaku terug bij Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

229
229
Heynen slaat keihard terug op Genk-kritiek

KRC Genk wordt gezien als een titelfavoriet in de Jupiler Pro League, maar de formatie van Thorsten ...

135
135
Haaland haalt verwoestend uit, Guardiola snapt er niets van

Manchester City leek in de Champions League tegen AS Monaco op weg naar een zege, maar in de ...

132
132
‘Anderlecht en Antwerp strijden om supertalent’

Het WK U20 is van start gegaan en de scouts zitten in de tribunes om de volgende generatie ...

205
205
Union volgt in pijnlijke voetsporen van Club en Anderlecht

Union heeft woensdagavond niet opnieuw kunnen stunten in de Champions League. Na de knappe zege op ...

71
71
Roland Duchâtelet voor schut gezet: "Wist er niks van!"

Hij was ooit de man die STVV naar een hoger professioneel niveau tilde, maar tegelijk ook heel wat ...

99
99
'Club casht weer: volgende knaltransfer 2026 in pijplijn'

Club Brugge kende afgelopen zomer een stevige leegloop. Het zag met Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, ...

284
284
'Amorim grijpt keihard in: kans voor Lammens?'

Er komt bij Manchester United maar geen regelmaat in de prestaties. Na de knappe zege tegen Chelsea ...

204
204
'Real Madrid deelt Kompany enorme transferklap uit'

Bayern München is knallend aan het seizoen begonnen, want na negen officiële wedstrijden ...

64
64
Noblesse oblige: Anderlecht pakt stevig uit voor Clasico

Er staat komend weekend een Super Sunday voor de deur in de Jupiler Pro League. Niet alleen is er de ...

225
225
Spitsenkwestie Duivels: Albert ziet verrassende oplossing

Het is weldra weer tijd voor Rudi Garcia om zijn selectie voor de Rode Duivels vrij te geven. ...

115
115
'Ramp voor Hasi: twee spelers lange tijd 'out' bij RSCA'

Bij RSC Anderlecht lieten ze Ali Maamar naar het WKU20 vertrekken en ook Nathan De Cat kan even weg ...

334
334
Keane verklapt: weldra aan de slag in de Jupiler Pro League?

Ferencvaros neemt het vanavond in de Europa League op tegen KRC Genk. Bij de Hongaarse club zijn ze ...

101
101
Het ‘Grote Lukaku-plan’ bij Anderlecht krijgt eindelijk vorm

Het staat vast dat Romelu Lukaku terugkeert naar RSC Anderlecht. Maar wanneer, dat is een groot ...

466
466
Conte velt hard oordeel over De Bruyne: “Andere realiteit”

Napoli won met 2-1 van Sporting Club de Portugal en Kevin De Bruyne speelde een sterke partij. De ...

248
248
Kritiek op Fink: De Condé zegt waar het op staat

Bij KRC Genk is de crisis even gaan liggen na de zeges bij Rangers FC en STVV. Tegen ...

189
189
Nieuwe rel zet Club Brugge in het oog van de storm

Na een pijnlijke keepersfout in Bergamo werd Nordin Jackers van de camera’s weggehaald. Niet ...

520
520

Meer sportnieuws