KRC Genk heeft nog twee wedstrijden te gaan in de Champions' Play-Offs, daarin wil het zijn derde plaats mathematisch verzekeren. Ondertussen is de club ook al bezig met het ontrollen van de zomerse transferplannen. Maar één dossier botst nu op een struikelblok.
In de voorbije duels gaf Racing de titel op pijnlijke wijze uit handen, voorts heeft het echter een sterk seizoen achter de rug. Het won zelfs en reguliere competitie en is daardoor al zeker van een Europees ticket voor volgend seizoen. De Limburgers zullen dan weer op drie fronten gaan strijden. Dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte.
Charleroi vraagt (nog) te veel
Daar is de clubleiding inmiddels mee bezig. Als extra wisseloptie voor Konstantinos Karetsas bijvoorbeeld, is het vizier zoals geweten gericht op Daan Heymans. En het dossier van de Sporting Charleroi-smaakmaker schiet behoorlijk goed op. Vanuit Wallonië wordt zelfs geopperd dat de deal inmiddels zo goed als rond is.
Transferwatcher Sacha Tavolieri gaat nu echter op de rem staan. Volgens hem lopen momenteel concrete gesprekken tussen vertegenwoordigers van beide clubs. Maar voorlopig zouden de (financiële) eisen die Charleroi stelt, te hoog liggen voor de Limburgers. Hoeveel de Carolo's exact vragen is voorlopig niet bekend.
Heymans en entourage drukken door
Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden. Genk heeft evenwel één groot voordeel. Zo heeft Heymans zelf zijn zinnen gezet op de overgang naar de Cegeka Arena. Hij en zijn entourage zouden dan ook druk zetten om de deal alsnog rond te krijgen. Afwachten of dat eerstdaags tot een doorbraak leidt.
Heymans zelf, die met Charleroi de barragewedstrijd om een Europees ticket zal spelen, liet afgelopen weekend alvast verstaan dat hij liefst de stap wil zetten. "Ik zou graag die transfer maken, maar er moeten natuurlijk drie partijen akkoord gaan en dat is op dit moment nog niet het geval", aldus de spelmaker.
🔵 Infos #KRCGenk :
— Sacha Tavolieri (@sachatavolieri) May 14, 2025
🦓 Sporting Charleroi and Genkies officials are currently in talks in order to make Daan Heymans deal to happen. Player side pushing for the move even if #RCSC current expectations are considered high yet for Genk… Work in progress.
⏳ Wait&See. #mercato… pic.twitter.com/iH3k9MUsEB