Club Brugge vs Union: Hasi stelt één team gerust

door
Club Brugge vs Union: Hasi stelt één team gerust

In theorie kan RSC Anderlecht nog opschuiven naar de derde plaats, al zou dat dan louter nog voor de eer zijn. De komende drie wedstrijden staat er dus niks meer op het spel voor Paars-Wit. Behalve dan misschien de toekomst van Besnik Hasi, die zijn licht liet schijnen op de titelstrijd.

Zelf valt er Anderlecht niks meer te winnen of te verliezen, maar met duels tegen achtereenvolgens Union, Club Brugge en KRC Genk kan het wel nog voor scherprechter spelen in de Champions' Play-Offs. Hoewel we de Limburgers nog niet helemaal mogen afschrijven lijkt het daar vooral uit te draaien een tweekoppige race tussen Club en Union.

LEES OOK: Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

Club Brugge of Union?

Kiezen tussen de regen en de drop dus voor de Brusselaars, die liever noch de eeuwige rivaal noch de opkomende stadsgenoot aan het langste eind zien trekken. De afgelopen dagen werd er dan ook duchtig gespeculeerd over welk van die twee scenario's de voorkeur zou wegdragen in het Lotto Park, waar de meningen toch sterk verdeeld blijken.

Tijdens zijn wekelijkse persbabbel werd Hasi gepolst naar het onderwerp. "Er is geen voorkeur. We zijn het aan onszelf verplicht om er iedere wedstrijd vol voor te gaan. Iedereen moet zijn job doen", zal het hem worst wezen wie er kampioen wordt. Zijn enige bekommernis is de progressie van zijn eigen elftal, dat wel degelijk stappen voorwaarts zet.

Hasi stelt Hayen gerust

Een volgende stap is om in eigen huis nog eens te winnen van Union. "De spelers moeten laten zien dat ze er zin in hebben", rekent Hasi op revanchegevoelens in zijn selectie. In het Brugse kamp mag men dus op de beide oren slapen dat de aartsvijand niet van plan is om de titelambities bewust te boycotten. Iets waar Nicky Hayen ook op rekent.

"Zouden ze in Brussel dan liever zien dat Union de titel pakt? Dat denk ik niet. Wij hebben twee jaar geleden ook gewoon onze sportieve plicht vervuld. Spelers worden nog altijd betaald om het best mogelijke resultaat te behalen en zijn daar zelf niet mee bezig", wist de coach van Blauw-Zwart te vertellen tijdens zijn eigen onderonsje met de media.

Wie wordt kampioen?

Meest recent

Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

0
0
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

12
12
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

20
20
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

93
93
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

25
25
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

45
45
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

203
203
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

38
38
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

69
69
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

46
46
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

161
161
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

204
204
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

128
128
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

135
135
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

56
56
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

39
39
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

115
115
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

186
186
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

155
155
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

158
158
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

50
50
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

318
318
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

107
107
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

125
125

Meer sportnieuws