Schrikmomentje op training Genk voor clash met Club

door
Schrikmomentje op training Genk voor clash met Club

Na de recente 1 op 15 lijkt KRC Genk definitief uit de titelstrijd geslagen. Maar de Limburgers willen er desondanks alles aan doen om komend weekend toch te winnen van Club Brugge. Daarvoor zal coach Thorsten Fink allicht kunnen rekenen op een quasi volledige kern.

De winnaar van de reguliere competitie begon met 6 op 6 aan de Champions' Play-Offs. Vervolgens begon de motor echter te sputteren. Racing ging namelijk onderuit in de duels tegen directe titelconcurrenten Club Brugge en Union SG. Vervolgens hield het slechts één puntje over aan het tweeluik tegen Antwerp FC. En afgelopen weekend ging ook de terugmatch tegen Union verloren.

LEES OOK: "No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Jacht op tweede plaats

Daardoor lijkt de titeldroom gaan vliegen. Met nog drie speeldagen te gaan telt Genk zes punten achterstand op Union en vijf stuks op Club Brugge. Het heeft enkel nog een rechtstreeks duel tegen Club te goed. Racing zal dus zelf alles moeten winnen en hopen dat Union én Club elk nog maximum een drietal punten pakken.

Maar als komend weekend op eigen veld gewonnen wordt van Club Brugge, komt Genk plots op twee punten van de tweede plaats. En die geeft recht op de voorrondes van de Champions League. Bovendien kunnen de Limburgers revanche nemen voor de nederlaag in de heenmatch én voor de uitschakeling in de Croky Cup van eerder dit seizoen.

Duel Karetsas-Tolu

Momenteel wordt de clash van zondag dan ook tot in de puntjes voorbereid. Al was er op de training van woensdag wel één schrikmomentje. Na een duel met Tolu Arokodare leek Kos Karetsas immers een blessure op te lopen, zo stelde Het Belang van Limburg vast. De Griekse spelmaker stopte iets vroeger met de sessie.

Al was dat vooral uit voorzorg, van een ernstige blessure lijkt geen sprake. Bryan Heynen en Christopher Bonsu Baah sloegen de wedstrijdvormen dan weer over om overbelasting te voorkomen. Zij worden echter gewoon fit verwacht voor de topper van zondag. Momenteel lijkt de geschorste Ibrahima Bangoura dan de enige afwezige te gaan worden.

Genk gaat nog tweede worden ...

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

45
45
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

158
158
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

194
194
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

353
353
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

263
263
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws