Opvolger Skov Olsen? 'Club Brugge wil shoppen in Bundesliga'

door
Opvolger Skov Olsen? 'Club Brugge wil shoppen in Bundesliga'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders komen immers in aanmerking voor een vertrek. Daar tegenover moet natuurlijk ook de nodige versterking volgen en daarvoor zou men onder meer richting de Bundesliga lonken.

Het behalen van de 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis blijft het hoofddoel, maar zelfs als de titelstrijd slecht afloopt kan Club terugblikken op een geslaagd seizoen. Het won voor het eerst in 10 jaar de Beker van België. En Blauw-Zwart maakte indruk op Europees niveau met een plek in de 1/8ste finales van de hervormde Champions League.

LEES OOK: "Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

Versterking noodzakelijk

Die goede prestaties hebben ook een schaduwzijde. Zo hebben verschillende spelers van de Bruggelingen zich in de kijker gespeeld van Europese (top)ploegen. Een aantal van die sterkhouders zal komende zomer ook de stap naar het buitenland zetten. Zij zullen op een waardige manier vervangen moeten worden.

Bovendien heeft Club de ambitie om volgend seizoen opnieuw zo lang mogelijk op drie fronten te strijden. En dus moet de selectie voldoende sterk zijn in de breedte. Afhankelijk van de vertrekkers mag er in elke linie wel wat extra kwaliteit in de breedte bij. Een extra flankaanvaller lijkt bijvoorbeeld geen overbodige luxe.

Nieuwe winger gezocht

Afgelopen winter werd immers geen directe vervanger voor Andreas Skov Olsen aangetrokken. Chemsdine Talbi ving dat goed op, maar kende inmiddels een terugval. Michal Skoras blijft op zijn beurt wisselvallig. En Ferran Jutgla, de laatste tijd regelmatig als winger uitgespeeld, trekt in de zomer mogelijke andere oorden op.

De sportieve leiding zou de markt dan ook aan het afspeuren zijn naar een nieuwe flaankaanvaller. En daarvoor zou het zijn uitgekomen in de Bundesliga. Transferwatcher Sacha Tavolieri beweert immers dat Club een oogje heeft laten vallen op Leo Scienza. De 26-jarige Braziliaan speelt momenteel bij 1.FC Heidenheim.

Beperkt prijskaartje

De Bruggelingen zouden alvast de nodige informatie hebben ingewonnen over een mogelijke transfer. Financieel lijkt Scienza, dit seizoen goed voor 4 goals en 5 assists over alle competities heen, alvast haalbaar. Zo zou Heidenheim, dat nog volop moet knokken voor het behouden, vrede nemen met een slordige 2 miljoen euro. De speler zelf moet wel nog beslissen over hij een overgang naar de Jupiler Pro League zitten. Er heerst immers interesse van andere clubs zoals Hamburg SV, dat volgend seizoen promoveert naar de Bundesliga.

In welke linie kan Club versterking momenteel het meest gebruiken?

Meest recent

Club-fan Vanloo en Destadsbader zetten internet in brand

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

1
1
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

71
71
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

70
70
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

59
59
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

115
115
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

263
263
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

112
112
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

286
286
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

104
104
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

165
165
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

149
149
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

239
239
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

577
577
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

145
145
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

256
256
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

65
65
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

215
215
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

100
100
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

157
157
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

333
333
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

293
293
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

151
151
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

341
341
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

251
251
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

260
260

Meer sportnieuws