Club in de knoop: zegt Vermant straks toch vaarwel?

531 stemmen
Club in de knoop: zegt Vermant straks toch vaarwel?

Vooraf werd er nog getwijfeld of hij aan de aftrap zou verschijnen, maar met twee treffers in de bekerfinale tegen Anderlecht schreef Romeo Vermant voor eeuwig zijn naam in de geschiedenisboeken. En dus dringt de vraag zich steeds meer op: wat brengt de toekomst voor de 21-jarige spits, die slechts tot medio 2026 vastligt bij Club Brugge?

Vermits hij zijn laatste contractjaar ingaat dringt een beslissing zich dus op voor Blauw-Zwart, dat zelf uiteraard graag een verlengstuk wil breien aan de samenwerking. Dat was al het geval voor de play-offs, waarin Vermant tot dusver ook reeds goed was voor vijf doelpunten. Het product van eigen kweek blijft zijn sollicitatie zo maar kracht bijzetten.

LEES OOK: Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

Vermant richting uitgang?

"Club Brugge zorgt maar beter dat hij die contractverlenging snel tekent. Wil binnen een paar maanden liefst als eerste spits aan het seizoen starten en toont al weken dat hij dat zou aankunnen", merkt Het Nieuwsblad op. Vermant beseft dat hij geen garanties hoeft te verwachten, maar heeft alvast geen zin om opnieuw als derde spits te fungeren.

Diep in de punt lijkt hij momenteel het pleit wel te winnen van Gustaf Nilsson en Ferran Jutglà, die zelf ook nog maar een jaartje vastligt en mogelijk dus eveneens andere oorden opzoekt. Reden genoeg voor de regerend landskampioen om vanaf volgend seizoen vol de kaart van Vermant te trekken. Tenminste indien hij bereid is om bij te tekenen.

Gelukkig in Jan Breydel

Zo niet wenkt de exit, al zal het zo een vaart allicht niet lopen. Hoewel er kapers op de kust liggen lijkt de revelatie zelf niet van plan om het nest snel te verlaten. Al weigert hij zelf vooralsnog om al het achterste van zijn tong te laten zien. "Ik heb geen zin of tijd om mij daar in deze drukke periode mee bezig te houden. We doen nog mee voor de titel."

"Ik focus eerst daarop. Dat ik speel, heeft alleen maar voordelen. Tien goals in niet zo heel veel matchen, da's toch niet slecht en ik ben hier supergelukkig", laat hij nog volgens de krant niettemin uitschijnen dat hij liefst wil blijven. De kans zou dan ook "bijzonder groot" zijn dat Vermant zal ingaan op het voorstel eens hij de knoop eindelijk doorhakt.

Club deed reeds voorstel

"We zien wel wat er komt - ik ben in ieder geval heel blij bij Club", wordt de nuchtere aanvaller ook geciteerd door Het Laatste Nieuws. Mits een duidelijk sportief plan, en genoeg perspectieven in de pikorde voorin, lijkt het dus louter een kwestie van tijd vooraleer Vermant zijn kribbel zal zetten onder een financieel ongetwijfeld verbeterde verbintenis.

Denkt u dat Vermant zijn overeenkomst zal openbreken?

Meest recent

Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

41
41
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

116
116
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

132
132
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

195
195
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

112
112
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

389
389
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

156
156
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

275
275
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

335
335
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

255
255
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

308
308
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

82
82
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

176
176
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

96
96
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

373
373
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

465
465
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1015
1015
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

118
118
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

199
199
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

137
137
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

225
225
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

455
455
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

270
270
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

266
266

Meer sportnieuws