Of KRC Genk zich nu tot kampioen kroont of niet, Tolu Arokodare kan terugblikken op een uitstekend seizoen. De kans is groot dat hij dit zal verzilveren met een zomerse toptransfer. Al zal hij één gedroomde bestemming van zijn verlanglijst moeten schrappen.
Ongeacht de ontknoping van de titelstrijd, wil Genk komend seizoen voortbouwen op de fundamenten die de voorbije maanden werden gelegd. Zo is het bedoeling om jonge sterkhouders als Kos Karetsas en Matte Smets nog minstens een jaar te houden
Ondertussen wordt met Chelsea onderhandeld over een verlengde huurbeurt van Mike Penders, het contract van Bryan Heynen werd zelfs al verlengd. Head of Football Dimitri De Condé liet onlangs verstaan dat enkel met Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare afspraken zijn gemaakt over een eventueel vertrek.
Cashen op Arokodare
Die eerste flirtte vorige zomer al met een overgang naar SL Benfica en zal ongetwijfeld op nog meer verlanglijstjes staan na zijn goede prestaties van dit seizoen. Dat kan echter ook gezegd worden over Arokodare. De Nigeriaanse spits is onder Fink helemaal open gebloeid en is goed op weg om zich tot topschutter van de Jupiler Pro League te kronen.
Tolu was dit seizoen al goed voor 22 goals en 7 assists over alle competities heen. Die goede statistieken leverden hem inmiddels zijn eerste caps voor de nationale ploeg van Nigeria op. En de nog altijd maar 24-jarige aanvaller zal zonder twijfel ook al op de verlanglijstjes van verschillende buitenlandse ploegen staan. Al moet hij één droomclub schrappen.
Géén Bayern München
Tijdens de voorbije dagen werd geopperd dat Arokodare in beeld was gekomen bij enkele Duitse grootmachten. Zelfs het Bayern München van coach Vincent Kompany werd genoemd, dat zou in hem een back-up voor Harry Kane. Maar zo'n sprookjestransfer lijkt er niet van te komen. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is de komst van de Nigeriaan spits totaal niet aan de orde bij Der Rekordmeister. Zelfs van interesse zou nauwelijks sprake zijn. Pech dus voor Tolu, die zal moeten rekenen op de andere gegadigden.