Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

1954 stemmen
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge:

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar daarmee is ook al het positieve gezegd. Zo gingen de Buffalo's andermaal met zware cijfers onderuit (4-1). Al kwam tegenstander Club Brugge ook gewoonweg veel beter voor de dag.

De Oost-Vlamingen zijn bezig aan een povere reeks in de nacompetitie en werden op voorhand kansloos bestempeld voor de verplaatsing naar Club. Maar tegen de gang van het spel in kommen de bezoekers in de eerste helft zowaar op voorsprong. Dat werd evenwel meteen het laatste hoogtepunt aan Gentse zijde.

LEES OOK: Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

9-1 in Play-Offs

Blauw-Zwart wist nog voor rust voor de aansluitingstreffer te zorgen. En na de pauze kantelde de wedstrijd helemaal in het voordeel van de thuisploeg. Club Brugge liep verder uit tot 4-1. Mits wat meer precisie in de afwerking had de voorlopig leider er evenwel een ware afstraffing van kunnen maken.

En zo blijft Gent in de Play-Offs achter met 0 op 6 tegen de West-Vlaamse rivaal. In die twee duels slikte het liefst 9 tegengoals. Dat terwijl de Buffalo's tijdens de reguliere competitie nog 4 op 6 overhield aan de duels tegen Club, het kwam toen zelfs met 2-4 winnen in het Jan Breydel-stadion.

Middenveld overklast

Mathias Delorge is dan ook onder de indruk van het niveau dat Blauw-Zwart momenteel haalt. "Dit was een heel sterk Club Brugge", klonk het bij Het Nieuwsblad. "Ze gingen er echt vol voor maar toch kregen we voor rust enkele kansjes en daaruit scoren we ook een doelpunt. Zij bleven wel doorlopend de betere ploeg."

Zelf zag Delorge serieus af op het middenveld, dat volledig overklast werd door de Brugse middenvelders. Bij momenten leken de Buffalo's achter een ongrijpbare bal te hollen. "Ik moest enorm veel lopen. Soms leek ik wel verloren te lopen, maar dit Club Brugge is echt indrukwekkend. Die Jashari is ongelooflijk", zwaait Delorge met lof.

Zou Delorge zijn plaats hebben bij het huidige Club?

Meest recent

Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

2
2
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

105
105
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

64
64
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

247
247
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

111
111
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

203
203
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

281
281
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

210
210
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

295
295
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

72
72
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

154
154
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

80
80
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

210
210
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

354
354
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

425
425
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

958
958
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

109
109
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

193
193
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

129
129
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

218
218
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

415
415
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

268
268
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

257
257
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

171
171
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

263
263

Meer sportnieuws