'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

door
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het leggen van de nodige transfercontacten. Verschillende topspelers maken zich dan ook op voor een clubwissel. Zo ook Europees kampioen Nico Williams.

De 22-jarige flankaanvaller is een product van het Baskische Athletic Club, waar hij al een tijdje het mooie weer maakt aan de zijde van zijn oudere broer Iñaki Williams. Afgelopen zomer brak hij echter ook door op het grote podium. Zo kroonde Williams zich tot één van de uitblinkers op het Europese kampioenschap.

De winger was één van de smaakmakers bij de Spaanse nationale ploeg en had een aanzienlijk aandeel in de Europese titel van La Roja. De algemene verwachting was dan ook dat hij die prestaties ging verzilveren met een toptransfer. Dat bleek evenwel niet het geval.

Tijd voor toptransfer

Voor het EK stond Williams nochtans al op verschillende verlanglijstjes, die interesse was sindsdien alleen maar toegenomen. Met name FC Barcelona drukte stevig door voor zijn komst. Uiteindelijk bleken de Catalanen financieel echter toch niet in staat hun komst af te ronden.

Een verhuis naar Paris Saint-Germain zag Williams zelf dan weer niet zitten en vanuit de Premier League werd niet doorgedrukt. Bijgevolg bleef de smaakmaker dus bij Athletic, waarmee hij dit seizoen de Europa League-finale in eigen stadion wil spelen. Dat wordt allicht zijn laatste wapenfeit in het Baskenland.

Arsenal wil toeslaan

Komende zomer lijkt Williams effectief een nieuwe stap te gaan zetten in zijn carrière. En dit keer blijkt de interesse concreet. Zo wordt hij al een tijdje gelinkt aan Arsenal FC. En de Gunners zouden bereid zijn om door te drukken. Volgens The Daily Star zetten coach Mikel Arteta en co de lichten inmiddels op groen voor de transfer.

De halve finalist zou de aankoopoptie van zo'n 58 miljoen euro ook willen lichten. Bovendien zou Barcelona zich volgens Mundo Deportivo hebben teruggetrokken uit het dossier. Arsenal lijkt dus vrij spel te hebben, als het Williams kan overtuigen tenminste. Indien Athletic de Champions League haalt, zou hij een verlengd verblijf in Bilbao immers niet uitsluiten.

JOUW MENING TELT:
Arsenal wint dit seizoen de Champions League ...

Meest recent

'Blunder Belgische topclubs: transfer van 40 miljoen'

De Belgische topploegen hebben de afgelopen jaren toch een aantal pareltjes laten schieten. Zo zijn ...

38
38
Zit het écht fout bij de jeugd van Anderlecht?

We lazen vandaag in La Dernière Heure dat RSC Anderlecht meer mentaliteit moet tonen in de ...

110
110
'Knapste voetbalster' ter wereld laat Instagram ontploffen

Het vrouwenvoetbal zit de afgelopen jaren flink in de lift. Het niveau wordt hoger en er zijn meer ...

67
67
Bayern wint met dubbele cijfers, Müller schrijft geschiedens

Op het WK voor clubs stond vanavond de tweede match op het programma. Het Bayern München van ...

123
123
Nmecha bezorgt Anderlecht dubbele transferdomper

Bij RSC Anderlcecht gaat er heel veel gebeuren. De Brusselaars gaan wellicht een aantal topspelers ...

202
202
Antwerp-fans duidelijk: "Haal hem als nieuwe coach"

Royal Antwerp FC is allerminst klaar voor de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club heeft na ...

500
500
"Hij wil liefst weg" - extra vertrekker bij Anderlecht

Binnen een week wordt bij RSC Anderlecht de voorbereiding op het komende seizoen ingezet. Maar de ...

300
300
'Barça heeft buik vol: spraakmakende transfer Ter Stegen'

Marc-André Ter Stegen was jarenlang de vaste nummer één bij FC Barcelona. Maar ...

85
85
Club strikt ruwe diamant: experts verrast na transfer

Club Brugge hield het tot dusver behoorlijk rustig op de zomerse transfermarkt. Al haalde de ...

829
829
'Afscheid met prijs: Son maakt verrassende transfer'

Tottenham Hotspur FC won afgelopen seizoen de Europa League en pakte zo zijn eerste prijs in ...

155
155
KVM lanceert transferoffensief: "Vier à vijf aanwinsten nabij"

Verschillende ploegen uit de Jupiler Pro League beginnen komende week al aan de voorbereiding op het ...

403
403
'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Tzolis'

De landstitel zat er uiteindelijk niet in, voorts heeft Club Brugge een sterk seizoen achter de ...

805
805
Sensationele wending: Marc Brys nieuwe coach Ronaldo?

Marc Brys werkte de voorbije jaren in helse omstandigheden als bondscoach van Kameroen. Maar ...

155
155
'Anderlecht-vertrek Dolberg: voorwaarden zijn bekend'

Op de Raad van Bestuur werd afgelopen dinsdag beslist dat RSC Anderlecht extra middelen zal ...

694
694
'Liverpool niet te houden: derde topaanwinst vlak na Wirtz'

Liverpool FC verzekerde zich afgelopen seizoen van zijn 20ste landstitel, in de komende jaargang wil ...

113
113
België zet zich schrap: Wullaert bereidt zich voor op grootste strijd

Binnenkort staat er voor de Red Flames een uiterst belangrijk tornooi op het programma. Vanaf begin ...

71
71
'Renard drukt door: Anderlecht op zucht van vierde zomeraanwinst'

Binnen een dikke week begint RSC Anderlecht aan de voorbereiding op het komende seizoen. Hoofdcoach ...

553
553
Miljoenenwinst voor Frank Rijkaard: Eén slimme investering

Frank Rijkaard is nog steeds een ronkende naam in de voetbalwereld. De Nederlander kende een ...

112
112
'Karel Geraerts heeft verrassende nieuwe club beet'

Het Europese seizoen in het clubvoetbal zit erop, de voorbereiding op de komende jaargang gaat ...

286
286
'Sportief directeur gecharmeerd: Napoli wil toeslaan bij Club'

Club Brugge KV beleefde tot dusver een redelijk rustige transferzomer, maar daar komt in de volgende ...

443
443
"Heel zwaar voor hem" - trio in problemen bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben het eerste luik van hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 achter de rug. ...

621
621
Antwerp baalt: bliksemvertrek Chery in kannen en kruiken

Antwerp FC heeft een teleurstellende week achter de rug. Vrijdag raakte bekend dat de Great Old ...

284
284
'Genk houdt tweede JPL-smaakmaker in transfervizier'

KRC Genk treedt komend seizoen opnieuw aan in Europa en kan dus nog wat versterking in de breedte ...

435
435
'Duivel zet zinnen op transfer: prijskaartje van 60 miljoen'

Na hun eerste WK-kwalificatiewedstrijden genieten de meeste Rode Duivels momenteel van een ...

163
163
'Eerste miljoenenbod binnen: Club legt prijs De Cuyper vast'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende sterkhouders zal kwijtspelen, staat zo ...

1575
1575

Meer sportnieuws