'Real trekt conclusies na eliminatie: 5 spelers moeten weg'

door
'Real trekt conclusies na eliminatie: 5 spelers moeten weg'

Vorig seizoen won Real Madrid nog zijn vijftiende Champions League, maar dit jaar wordt het geen feest in de Spaanse hoofdstad. De Koninklijke sneuvelde dinsdag in de kwartfinale tegen Arsenal, dat na een zege in de heenmatch ook in het Bernabeu kwam winnen.

De pijnlijke uitschakeling zadelt Real toch op met een crisis, want de beker met de grote oren blijft elk jaar toch de belangrijkste doelstelling. Ze doet ook veel vraagtekens rijzen over de toekomst van heel wat pionnen bij de grootmacht.

LEES OOK: 'Vini zorgt voor aardschok: supertransfer van 150 miljoen'

Real wijst 5 spelers de deur

In de eerste plaats zorgt de eliminatie ervoor dat de stoel van Carlo Ancelotti opnieuw wankelt. Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd dat de Italiaan in de zomer vervangen zou kunnen worden door Xabi Alonso of Jürgen Klopp en dat zal er zeker niet minder op worden.

Maar ook enkele spelers zouden weleens geslachtofferd kunnen worden. Fichajes stelt alvast dat ze bij Real hun conclusies getrokken zouden hebben over vijf spelers. Zij moeten in de zomer andere oorden op gaan zoeken.

Alaba, Garcia, Vazquez, Tchouaméni en Güler mogen weg

Met name David Alaba, Fran Garcia, Lucas Vazquez, Aurélien Tchouaméni en Arda Güler zouden in de zomer mogen of moeten vertrekken. Garcia en Vazquez bleken de voorbije maanden geen waardige invallers, terwijl Alaba na zijn lange blessure zijn beste niveau maar niet terugvindt.

Tchouaméni is dan weer in principe titularis, maar stelde ook vaak teleur in topwedstrijden. Güler lijkt tenslotte vooral zelf aan te dringen op een vertrek, op zijn minst tijdelijk. Het Turkse toptalent staat momenteel helemaal onderaan de pikorde voorin en komt amper aan de bak.

Moet Real Madrid in de zomer grote kuis houden?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

67
67
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

91
91
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

59
59
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

45
45
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

173
173
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

45
45
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

433
433
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

141
141
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

175
175
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

54
54
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

101
101
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

117
117
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

122
122
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

95
95
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

37
37
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

210
210
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

354
354
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

558
558
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

465
465
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich in januari moet bewijzen. De ...

385
385
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

437
437
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

428
428
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd ...

685
685
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

646
646
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

151
151

Meer sportnieuws