Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

door
Real druipt af in Champions League, geen droomfinale Kompany

De halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Real Madrid slaagde er woensdagavond immers niet in om voor een spectaculaire ommekeer te zorgen en sneuvelde tegen Arsenal FC. Vincent Kompany en Bayern München mogen een finale op eigen veld dan weer op hun buik schrijven. De Duitsers beten hun tanden stuk op Internazionale.

Real Madrid - Arsenal FC: 1-2 (1-5)

De Madrilenen wisten in de voorbije seizoen meermaals terug te knokken vanuit een schijnbaar verloren positie, maar hadden het zich dit keer wel erg lastig gemaakt met een 3-0-nederlaag in de heenmatch. En op eigen veld dreigde het al snel opnieuw fout te lopen toen Asencio een penalty veroorzaakte. Saka faalde echter vanop de stip en trapte recht op Courtois.

Niet veel later kreeg Real ook een penalty. Dat was echter buiten de VAR gerekend, die scheidsrechter Letexier deed terugkomen op zijn beslissing. En zo stond het na een nerveuze eerste helft nog steeds 0-0. Na een dik uur spelen ontplofte de match echter toch. Saka maakte zijn strafschopmisser goed, Vinicius antwoordde vrijwel meteen na een blunder van Saliba.

Die treffer deed de Madrileense hoop terug oplaaien. Het merendeel van de sterspelers gaf echter niet thuis. Arsenal, met Trossard als invaller, kon de match zonder grote problemen uit controleren. In de extra tijd zorgde Martinelli zelfs nog voor de 1-2. De Gunners stoten zo overtuigend door naar de halve finale tegen Paris Saint-Germain, Real moet zijn wonden likken.

Internazionale - Bayern München: 2-2 (4-3)

Aan motivatie om de finale te halen geen gebrek bij Bayern. Dit seizoen wordt de eindstrijd immers gespeeld in de eigen Allianz Arena. Maar woensdagavond stonden Kompany en co met de rug tegen de muur. De Duitsers hadden hun heenmatch tegen Internazionale immers met 1-2 verloren. En dus kon de Italiaanse kampioen op eigen veld zijn favoriete spel spelen: controleren en vervolgens razendsnel omschakelen. Aan de rust was er bij een 0-0-tussenstand ook geen vuiltje aan de lucht voor de thuisploeg.

Vlak na de pauze flakkerde de Beierse hoop echter weer op nadat Kane de bezoekers op voorsprong kon knallen. Maar vrijwel meteen zette Inter weer orde op zaken. Lautaro zorgde al snel voor de gelijkmaker en niet veel later bezorgde Pavard zijn ex-club een nieuwe mokerslag. Via Dier kwam Bayern weliswaar nog langszij en werd het een spannende slotfase, maar Inter hield stand en mag zich opmaken voor een halve finale tegen FC Barcelona.

POLL: Wie wint de Champions League?

Meest recent

'KRC Genk kan cashen: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

9
9
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

16
16
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

77
77
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

81
81
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

26
26
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

216
216
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

85
85
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

189
189
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

248
248
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

145
145
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

40
40
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1499
1499
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

130
130
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

384
384
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

151
151
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

264
264
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

73
73
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

101
101
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

76
76
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

99
99

Meer sportnieuws