Vreemd: Bosz trekt Bakayoko aan de haren ondanks glansrol

door
Vreemd: Bosz trekt Bakayoko aan de haren ondanks glansrol

Johan Bakayoko was nog eens zoals vanouds de uitblinker bij PSV in de 5-0 zege tegen Almere City FC. De Rode Duivel scoorde een prachtig doelpunt en op het einde van de wedstrijd etaleerde hij zijn techniek door de bal achter het standbeen te spelen. 

Dat schoot echter opvallend genoeg in het verkeerde keelgat van PSV-coach Peter Bosz. Volgens de Nederlandse T1 was de actie van Bakayoko totaal onnodig. De fans van de Eindhovenaren snappen echter niets van de kritische noot van Bosz.

LEES OOK: Ophef bij Antwerp: Lammens schopt rel los

Geen acties

Ook in de Champions League tegen Liverpool liet Bakayoko al een paar technische hoogstandjes zien en ook tegen Almere City pakte hij ferm uit. Bosz is echter géén fan. “Ik ga hem aan zijn haren trekken. Daar houd ik niet van. Misschien heeft dat wel met zijn frisheid te maken. Misschien moet hij iets minder fris worden.”

Op sociale media vinden de PSV-fans alvast dat Bosz geen recht van spreken heeft. Technische hoogstandjes horen bij het voetbal en ook al staat het 5-0 dan mag er nog steeds gevoetbald worden. In het verleden kreeg onder meer Neymar ook al bakken kritiek omdat hij tegenstanders meermaals dribbelde.

Vertrouwen

Bakayoko zelf was zich van geen kwaad bewust en reageerde na afloop lovend over Bosz. "De trainer heeft me altijd vertrouwen gegeven”, zei Bakayoko die dit seizoen in mindere vorm zit. “Het is moeilijk uit te leggen. Het ligt aan veel dingen. Ik heb de afgelopen twee, drie jaar niet veel rust gehad."

De Rode Duivel kreeg dan ook even vrij. "Ik heb laatst een week vrij gekregen van de trainer. Ik kwam heel fris terug. Ik heb het tegenovergestelde gedaan van wat zou moeten. Ik heb juist gas teruggenomen en dat pakt goed uit. Dat was in de interlandperiode, toen heb ik een hele week gekregen."

Vind jij dat Peter Bosz hier gelijk heeft?

Meest recent

Oud-scheids doet boekje open: Anderlecht dubbel genekt op Union?

De (bestuurlijke) crisis bij RSC Anderlecht is sinds afgelopen weekend compleet. De nederlaag op het ...

154
154
Garcia dropt eerste naam uit basisploeg Rode Duivels

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. In principe mag ...

46
46
'Transferbelofte gemaakt: volgende superdeal Club Brugge'

Hoewel de Belgische clubs nog enkele dagen transfers kunnen doen, lijkt de zomermercato bij Club ...

752
752
'Enorme plannen Barça: twee wereldtoppers in 2026

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

126
126
Populaire tv-ster wijst Johan Derksen keihard de deur

Bij Vandaag Inside gebeurt nooit iets zonder vuurwerk, maar deze keer liep het anders dan Derksen ...

67
67
'Coucke onder grote druk: één uitweg in Anderlecht-malaise'

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

813
813
Verbazing na keuze Garcia: "Verwachtte hém als kapitein"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

172
172
'Onthuld: met dit plan wil Anderlecht Dolberg doen vergeten'

RSC Anderlecht heeft dan toch afscheid genomen van Kasper Dolberg, die voor zo'n 10 miljoen euro ...

1499
1499
Batshuayi ontketent rel: vonken vliegen eraf

Geen Romelu Lukaku, geen plan. En dus kiest Rudi Garcia maar voor Michy Batshuayi. Maar waarom geen ...

457
457
Niet alleen Lukaku: nog Rode Duivel krijgt mokerslag in CL

In de komende week is er nog interlandvoetbal, maar daarna kan het vizier stilaan gericht worden op ...

108
108
Antwerp krijgt harde klap: Goots voorspelt rampscenario

De transferperiode zit er in de meeste landen op, terwijl Belgische clubs zich wel nog enkele dagen ...

505
505
Spelerslijsten CL: 5 afwezigen bij Union, Club verrast niet

Dinsdagavond verstreek de deadline voor het indienen van de spelerslijsten voor de Champions League. ...

280
280
Hein verrast met Duivels-defensie: "Hij is er klaar voor"

Donderdag en zondag zijn de Rode Duivels opnieuw aan zet in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

348
348
Dolberg komt met emotionele boodschap voor Anderlecht

De voorbije dagen heeft het weer gestormd bij Anderlecht. De tegenvallende resultaten deden het ...

441
441
Na 'uiteenspatten' emotionele bom: Yamal haalt keihard uit

Lamine Yamal is dé sensatie in het Spaanse voetbal. Het 18-jarige FC Barcelona-talent staat ...

224
224
Union slaat weer toe met compleet onbekende Belg

Union moest de voorbije dagen plots nog vol aan de bak op de transfermarkt. Het moest onverwacht nog ...

228
228
Garcia kondigt nieuwe aanvoerder Rode Duivels aan

De Rode Duivels zijn stilaan klaar voor hun volgende opdrachten in de kwalificatiecampagne voor het ...

510
510
Genk krijgt dankzij ref verrassende opsteker

KRC Genk kende enkele bewogen dagen. Het verbrook zijn transferrecord met de verkoop van Tolu aan ...

510
510
'Westerlo verrast en shopt nog bij PSV'

In Nederland sloot de transfermarkt dinsdagavond al zijn deuren, maar Belgische clubs kunnen wel nog ...

101
101
Slaat STVV nog een grote transferslag?

Bij STVV doen ze al heel wat jaren goede transfers. Dat vulde de kassa al zeer goed, maar de ...

535
535
Lommel SK raast door: volgende vertrekker een feit

Lommel SK heeft een volgende uitgaande transfer afgerond. De Limburgers maakten vandaag nog een ...

58
58
Euvrard deelt nu al fikse waarschuwing uit bij Standard

Bij Standard is de start van het seizoen mislukt. De Rouches tellen na zes speeldagen amper zeven ...

393
393
Makelaar Dolberg doet boekje open over Anderlecht-vertrek

RSC Anderlecht heeft met Kasper Dolberg zijn beste speler verkocht. Dat brengt 10 miljoen euro in de ...

779
779
Debast hakt Duivelse knoop door: "Gesprek met Garcia"

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia wellicht met een jonge verdediging starten. Dat is logisch, ...

322
322
'Zeer fraaie transferslag voor La Louvière'

Belgische teams hebben nog enkele dagen om zich te versterken. Dat zal nodig zijn, zeker voor de ...

162
162

Meer sportnieuws