'Juventus zoekt spits: vier namen lekken uit'

door
'Juventus zoekt spits: vier namen lekken uit'

Juventus kent al jaren veel moeilijkheden in Europa en de Serie A. Een grootmacht in verval, op en naast het veld. De Oude Dame wil in de volgende transferperiode nog eens ouderwets uithalen en weer richting top gaan. Ze hebben nood aan een topspits.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Vlahovic verlaat Juventus

Juventus gaat deze zomer afscheid nemen van Dusan Vlahovic, die teleurstelt in Turijn. Randal Kolo Muani hopen ze nog een jaar te huren van PSG, met aankoopoptie, maar er moet nog een topspits bij. Italiaanse media weten dat ze vier namen op de shortlist hebben staan.

Victor Osimhen is de natte droom van Juventus. Hij was al outstanding bij Napoli en hij schittert ook bij Galatasaray. De Nigeriaanse aanvaller wil in de zomer weer naar een grotere club gaan in een topcompetitie. Alleen is het nog maar de vraag of Juventus de transferprijs en zijn hoge loon kan betalen.

Osimhen, Lookman, Retegui, Lucca

Bij Atalanta lopen met Ademola Lookman en Mateo Retegui ook twee doelpuntenmakers rond. Die eerste wil weg na een dispuut met zijn coach. Met 18 goals en 7 assists is Lookman aan een volgend topseizoen bezig.

Dat kan ook gezegd worden van ploegmaat Retegui, die 25 keer raak trof en 5 assists uitdeelde. En dan is er dus nog een vierde kandidaat: Lorenzo Lucca. De spits van Udinese, voordien geflopt bij Ajax, wist 12 keer te scoren en 2 assists uit te delen. Hij is wellicht de goedkoopste kandidaat.

Juventus moet eerst zorgen dat het Champions League-voetbal veilig kan stellen. Dat belooft nog een zeer pittige strijd te worden in de Serie A.

Wie gaat Juventus kunnen strikken?

Meest recent

Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

3
3
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

274
274
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

121
121
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

64
64
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

72
72
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

107
107
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

42
42
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

460
460
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

41
41
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

55
55
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

69
69
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

337
337
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

51
51
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

91
91
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

154
154
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

311
311
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

327
327
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

250
250
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

183
183
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

107
107
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

151
151
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

131
131

Meer sportnieuws