'Transfervuurwerk Arsenal: twee EK-winnaars én superspits'

door
'Transfervuurwerk Arsenal: twee EK-winnaars én superspits'

Arsenal FC heeft dinsdagavond indruk gemaakt voor de ogen van heel Europa. In de kwartfinales van de Champions League werd immers met 3-0 gewonnen van het grote Real Madrid. Desondanks zouden de Gunners grootste plannen smeden voor de komende zomermercato.

Begin deze eeuw hoorde Arsenal nog bij dé toonaangevende clubs in Europa. Denk bijvoorbeeld aan de 'Invicibles' onder coach Arsène Wenger. Maar die glorieperiode ligt alweer een hele poos in het verleden. De laatste landstitel dateert alweer van in 2004. Ook op Europees niveau werd zelden nog iets uitzonderlijk gepreseerd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

Extra versterking op komst

De Gunners zakten zelfs weg in de middenmoot van de Premier League, in 2020 en 2021 eindigde het zelfs slechts achtste. Inmiddels is de kentering echter ingezet. Onder het bewind van coach Mikel Arteta kon Arsenal zich weer herpakken. Zo werd het de voorbije twee seizoenen telkens tweede in de EPL, wat dit jaar opnieuw het geval lijkt te worden.

En nu maakt Arsenal dus ook weer indruk in de Champions League. Al is de kans nog steeds klein dat de Gunners ook met de eindzege aan de haal zullen gaan. Om echt voor de hoofdprijzen te gaan blijft versterking dan ook welgekomen. En daar zou de clubleiding komende zomer werk van willen maken. Volgens The Mirror is er zelfs sprake van een spectaculaire drieslag.

Spits, winger én middenvelder

De tabloid beweert namelijk dat Arsenal zo'n 200 miljoen pond, een slordige 232 miljoen euro, heeft gereserveerd voor drie spelers. Een nieuwe spits is de prioriteit en daarbij zou het vizier zijn gericht op Viktor Gyökeres. De Zweed scoort momenteel aan de lopende band bij Sporting CP. Andrea Berta, de nieuwe sportief directeur bij Arsenal, zou alvast een grote fan zijn.

Als extra optie op de flanken, geldt Nico Williams dan weer als toptarget. De Spaanse international vertrekt komende zomer naar alle waarschijnlijkheid bij Athletic Club. Tot slot geldt Martin Zubimendi (Real Sociedad) nog steeds als de gedroomde versterking op het middenveld. Afwachten dus of Arsenal die drieslag tot een goed einde kan brengen. De successen in de Champions League kunnen daar alvast mee helpen.

Arsenal kan dit seizoen de Champions League winnen ...

Meest recent

PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

16
16
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

83
83
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

35
35
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

199
199
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

496
496
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

155
155
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

499
499
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

264
264
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

312
312
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

232
232
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

359
359
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

178
178
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

529
529
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

509
509
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

384
384
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1707
1707
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

390
390
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

158
158
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

412
412
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

713
713
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

554
554
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

1237
1237
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

935
935
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

130
130

Meer sportnieuws