'Leipzig steekt Club Brugge-deal van ruim 20 miljoen in koelkast'

door
'Leipzig steekt Club Brugge-deal van ruim 20 miljoen in koelkast'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders te verliezen. Ook Maxim De Cuyper lijkt helemaal klaar voor een stap hogerop. Aan interesse in de linksback alvast geen gebrek, al zou één van de gegadigden het dossier in de koelkast hebben gestoken.

De inmiddels 24-jarige back is een rasproduct van Club Brugge. Hij werkte er een groot deel van zijn jeugdopleiding af en debuteerde al op jonge leeftijd bij de eerste ploeg. Om zijn ontwikkeling te vrijwaren ging hij twee seizoenen ervaring opdoen op huurbasis bij KVC Westerlo. Sinds zijn terugkeer is De Cuyper echter uitgegroeid tot één van de smaakmakers bij de regerende landskampioen.

LEES OOK: 'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Groeiende interesse

Ondertussen geldt hij ook als een vaste waarde bij de nationale ploeg en deed hij de nodige ervaring op in de Champions League. Stilaan lijkt hij dan ook klaar voor een stap hogerop. Iets wat hij zelf ook ambieert. "Ik zou die stap hogerop zelfs heel graag zetten. Ik wilde eerst bij Club Brugge doorbreken en er mijn hele carrière blijven. Maar nu ben ik op een punt gekomen dat ik een transfer wel zie zitten", klonk het deze week nog bij Humo.

De komende maanden zal moeten blijken wat de bestemming van De Cuyper wordt. Zijn goede prestaties zijn in ieder geval niet onopgemerkt gebleven in het buitenland. Verschillende ploegen werden de voorbije weken aan hem gelinkt. AC Milan wordt daarbij het nadrukkelijkst genoemd. Maar ook Atlético Madrid, Aston Villa, Arsenal FC, Stade Rennais en West Ham United zouden belangstelling tonen.

Geen prioriteit in Leipzig

Een andere club die bij de gegadigden wordt gerekend, is RB Leipzig. Maar vanuit Duitsland wordt die interesse genuanceerd, zoals onze redactie al eerder liet weten. Volgens Philipp Hinze van 'Sky Sports' wordt de Belgische back aanzien als een interessante en opwindende speler. Maar hij is allerminst een prioriteit voor de komende transferperiode(s).

Hinze weet namelijk dat Leipzig momenteel totaal geen nood heeft aan een nieuwe linksback. Tenzij David Raum de club geheel onverwacht verlaat, zal men niet investeren in versterking op deze positie. Zeker niet de bedragen die worden genoemd voor De Cuyper. Zo zou hij meer dan 20 miljoen euro moeten kosten.

🔥 Wat iedereen nu leest

Noa Lang nu al in miserie:
Noa Lang nu al in miserie: "Verdampt naast De Bruyne"
Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat
Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat

De Cuyper is in de zomer weg bij Club Brugge ...

Meest recent

Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

0
0
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

15
15
'Witsel grof wild: twee clubs doen concreet voorstel'

Axel Witsel is nog steeds een clubloze speler. De tijd begint wel te dringen voor een transfer, want ...

52
52
Leko eindelijk tevreden: "Hij heeft het talent"

Ivan Leko zal zich dit weekend moeten herpakken. Een 0 op 6 is uit den boze en thuis tegen La ...

59
59
Druk neemt toe bij Club Brugge: Hayen ziet énorm werkpunt

Club Brugge verloor al bij al verdiend met 2-1 van KV Mechelen. Nordin Jackers had veel meer werk ...

184
184
Schoofs: "Zo is hij onhoudbaar voor KV Mechelen"

Wat zal Besnik Hasi denken als hij naar KV Mechelen kijkt? Na zijn vertrek ging het opmerkelijk ...

112
112
Deze RSCA-speler doet Boskamp glunderen van plezier

RSC Anderlecht is matig aan het seizoen begonnen. Alweer. De Brusselaars speelden twee zwakke ...

145
145
'Ontknoping nabij: Ordoñez neemt drastische beslissing'

Club Brugge wist deze zomer al bijna 50 miljoen euro op te verdienen aan de verkoop van ...

321
321
'Kompany kijkt vreemd op: totale transferwending bij Bayern'

Bayern München staat zaterdagnamiddag voor een interessant test richting het nieuwe seizoen en ...

53
53
Heftige discussie met Coosemans: Hasi doet boekje open

RSC Anderlecht sneuvelde donderdag in de voorrondes van de Europa League na een behoorlijk ...

732
732
Club door in Champions League? Dit zeggen de stats

Club Brugge wil net zoals vorig seizoen een mooie campagne neerzetten in de Champions League. ...

231
231
'Transferoorlog in Leipzig: Xavi Simons speelt het keihard'

Nog een dikke maand te gaan en de zomermercato zit er alweer op, maar er zitten nog heel wat grote ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelslag Anderlecht, droomtransfer Lukebakio'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

293
293
Transferkoorts in Brugge: volgt de grote klap nog?

Club Brugge ging met 2-1 onderuit op het veld van KV Mechelen. Nicky Hayen werd meteen met de neus ...

789
789
'Son barst in tranen uit en verrast met nieuwe club'

Heung-min Son (33) is een icoon van Tottenham Hotspur. De Zuid-Koreaan speelt er al sinds 2015, maar ...

163
163
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Rik Verheye is de eigenaar van Sporting Hasselt én een fervent supporter van Club Brugge. In ...

96
96
Twee dikke buizen én transferitis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de eerste nederlaag van het seizoen al meteen te pakken. Blauw-Zwart won op de ...

857
857
Van der Elst roept ferme waarschuwing naar Hasi

RSC Anderlecht heeft vlak na de blamage tegen BK Hacken in de voorrondes van de Europa League met ...

342
342
Schoofs steekt mes dieper in wonde Club Brugge

KV Mechelen zorgde voor de eerste grote verrassing van het seizoen. Malinwa won in eigen huis met ...

520
520
Anderlecht heeft beet: aanwinst nummer 8 is binnen

RSC Anderlecht heeft daags na de komst van Adriano Bertaccini een volgende speler aangetrokken. De ...

496
496
'KV Mechelen verrast met transfer bij Club Brugge'

KV Mechelen en Club Brugge namen het gisterenavond tegen elkaar op. Dat was niet het enige nieuws ...

272
272
'Einde verhaal bij Antwerp: floptransfer mag beschikken'

Royal Antwerp FC sloeg vorig seizoen de bal inzake transfers meerdere keren mis. Voordien waren er ...

888
888
Wat Ruben Van Gucht deelt over Blanka verrast iedereen

Sportanker en wielerstem Ruben Van Gucht staat al jaren bekend om zijn scherpe interviews, ...

513
513
Hayen geeft dé reden voor opvallende wissel bij Club

Na amper drie officiële wedstrijd is de eerste nederlaag van het seizoen al een feit voor Club ...

408
408
'Terugkeer Ito maakt slachtoffer bij Genk'

KRC Genk is nog niet klaar op de zomerse transfermarkt. De Limburgers willen onder meer een ...

1215
1215

Meer sportnieuws