Milicevic gooit transferplannen bij AA Gent op tafel

780 stemmen
Milicevic gooit transferplannen bij AA Gent op tafel

AA Gent maakt komend weekend voor het eerst in jaren zijn wederoptreden in Play-Off I. In aanloop naar dat heuglijke moment kwamen de Buffalo's alvast met groot nieuws naar buiten. Zo werd Danijel Milicevic nu ook vastbenoemd als hoofdcoach.

De Oost-Vlamingen pakten eind vorig seizoen uit met de aanstelling van Wouter Vrancken als T1. Die was bij KRC Genk toch op een zijspoor beland en had een goede indruk achtergelaten op voorzitter Sam Baro. De start onder zijn bewind was ook voortvarend. Maar al snel begon de motor te sputteren.

LEES OOK: 'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Contract tot 2028

Het geleverde spel was doorgaans ondermaats en ook de resultaten waren veel te wisselvallig. Al na enkele maanden werd de samenwerking met Vrancken dan ook stopgezet. In afwachting van een nieuwe hoofdcoach werd assistent-trainer Milicevic dan maar aangesteld als depanneur. En dat bleek een goede keuze.

Onder Milicevic kon het merendeel van de spelers weer aanknopen met hun gewenste niveau. Ook de resultaten waren terug veel constanter, met de kwalificatie voor PO I als hoogtepunt. En dus werd Milicevic op gepaste wijze beloond. Maandag tekende hij een vast contract als hoofdcoach tot medio 2028.

Ederson en Haaland

Nu Milicevic positie ook vastligt voor langere termijn, zal hij nog meer zijn stempel kunnen drukken. Op het transferbeleid bijvoorbeeld. "Dat zal het geval zijn, ja. We hebben, anders dan voordien, opnieuw een duidelijke structuur in het elftal. Als er extra profielen nodig zouden zijn volgende zomer, dan kan ik daarover perfect overleggen met het bestuur", vertelt hij bij Het Laatste Nieuws.

De nieuwe T1 kreeg vervolgens ook de vraag welke profielen hij er graag bij zou hebben in zijn selectie. "Erling Haaland en Ederson. Nee, serieus: we gaan proberen het team te versterken. De play-offs worden in dat opzicht een interessante test. De druk is groter en iedereen vecht aan tien procent meer. Je kan het niet vergelijken met de reguliere competitie."

Gent pakt een Europees ticket dit seizoen ...

Meest recent

WK WAANZIN! Duivels dwingen verlengingen af na late comeback

De Rode Duivels zijn op het WK 2026 voorlopig door het oog van de naald gekropen. In de 16de finales ...

40
40
'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

43
43
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

279
279
WK doet koppen rollen: volgende bondscoach vliegt buiten

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

99
99
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

150
150
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

13
13
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

111
111
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

77
77
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

613
613
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

311
311
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

420
420
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

46
46
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

378
378
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

326
326
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

241
241
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

108
108
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

60
60
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

106
106
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

307
307
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

86
86
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

190
190
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

482
482
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

172
172
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93

Meer sportnieuws