'Liverpool in schok: Europese supertransfer Salah'

door
'Liverpool in schok: Europese supertransfer Salah'

Liverpool FC is bezig aan een uitstekend seizoen, maar liet de voorbije weken enkele dure steken vallen. Daarnaast dreigt de Premier League-leider één van zijn grootste sterren te verliezen. Zo blijft de kans reëel dat Mohamed Salah komende zomer transfervrij vertrekt op Anfield.

De Engelse topclub na vorige zomer na enkele uiterst succesvolle jaren afscheid van de geliefde trainer Jürgen Klopp. Er werd verwacht dat zijn opvolger Arne Slot een poos zou nodig hebben om alles te heropbouwen. Maar dat blijkt allerminst het geval. In een mum van tijd wist de Nederlandse trainer een nieuwe machine bij mekaar te knutselen.

Statistiekenmonster Salah

Liverpool stevent dan ook op de Engelse titel af met een voorsprong van 12 punten en nog 9 wedstrijden te gaan. Maar het sneuvelde inmiddels wel in de Champions League en FA Cup, terwijl afgelopen weekend ook in de finale van de League Cup werd verloren. Die mindere resultaten kwamen er niet toevallig na wedstrijden waarin Salah het wat liet afweten.

De Egyptische superster blijft dan ook van goudwaarde voor zijn ploeg. Alleen al zijn cijfers zijn ronduit duizelingwekkend. Over alle competities heen werkte Salah dit seizoen al 43 wedstrijden af op clubniveau. Daarin was hij goed voor liefst 32 doelpunten en nog eens 22 assists. Desondanks oogt zijn toekomst op Anfield onzeker.

Barcelona op de loer

Het contract van Salah is immers aflopend en werd nog steeds niet verlengd. Liverpool zou een verlengde samenwerking wel zien zitten, maar uiteraard verlangt de aanvaller behoorlijk wat boter bij de vis. Ondertussen trekken ook andere ploegen aan zijn mouw. Zo meldt Footmercato dat FC Barcelona concreet in de markt is voor Salah.

De Catalanen zouden in zijn transfervrije status een absolute buitenkans zien. Men zou een Salah zonder transfersom dan ook prefereren boven de andere, duurdere, aanvallende transfertargets. Zodra blijkt dat een verlenging in Liverpool van de baan is, lijkt Barça van plan om snel een bod neer te leggen. Afwachten of de Egyptenaar geneigd is om daar op in te gaan.

POLL: Welke club heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Ulderink verrast na zwakke partij: "Ik ben tevreden"

Antwerp wist zondagmiddag eindelijk de nul weg te vegen in deze play-offs, maar daarmee was zowat al ...

3
3
Domper voor jubilaris Mignolet: Club wacht bang af

Uitgerekend op Paaszondag is Club Brugge een eerste keer naar de top van het klassement gerezen. Het ...

120
120
Simic na één op twaalf: "Dat is niet optimaal in de groep"

RSC Anderlecht kon niet winnen van Royal Antwerp FC. RSCA speelde in een 4-3-3 en dat zorgde voor ...

81
81
David 'lacht' met Penders: "Het is maar elf meter, hoor"

Union SG verrast vriend en vijand en startte de Play-Offs met een 12 op 12. Zeer straf. De 1-2-zege ...

97
97
Weergaloos Club vermorzelt pover Gent in Slag om Vlaanderen

Met een ferm statement heeft Club Brugge de leidersplaats opgeëist in de Champions' Play-Offs. ...

248
248
Besnik Hasi ziet lichtpunt: "Zo wil ik hem altijd zien"

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Ze waren de ploeg die het meest een zege ...

89
89
KRC Genk briest naar Union: "Zie je enkel in amateurvoetbal"

Een viriel Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk. Daardoor ligt de titelstrijd meer dan ooit ...

528
528
Winnend Liverpool op zucht van titel in Premier League

Liverpool kon geen kampioen worden tegen Leicester City omdat Arsenal zijn match won. De troepen van ...

46
46
Club demonstreert in Gent: verrassende naam scoort punten

Club Brugge kon zondagavond mits een zege aan de leiding komen in de Jupiler Pro League. Dus moesten ...

284
284
Vossen komt met groot toekomstnieuws op kampioenenfeest

Zulte Waregem kroonde zich vrijdagavond tot kampioen in de Challenger Pro League. Zondag werd die ...

85
85
Union toont lelijkste kantje: "Kan niet door de beugel!"

Union blijft zijn sterke reeks in de Champions' Play-Offs maar doortrekken. De Brusselaars wonnen ...

501
501
Onvrede neemt toe: supporters eisen vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht slaagt er maar niet in om wedstrijden te winnen in de Champions' Play-Offs en bleef ...

447
447
Union bezorgt tandeloos Racing Genk mokerslag in titelstrijd

Een klinisch Union heeft deze namiddag nog een portie extra spanning geïnjecteerd in de ...

88
88
Genk genekt door arbitrage? Deschacht fileert penaltyfase

KRC Genk heeft zondagnamùiddag een bijzonder slechte zaak in de titelstrijd gedaan. De ...

581
581
Slag om Vlaanderen: Club-sterkhouder valt in extremis uit

Club Brugge kan zondagavond opnieuw een gouden zaak doen in de titelstrijd. Maar dan moet het wel ...

114
114
Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

Liverpool FC mag de champagne nog een weekje in de koelkast laten staan. De Reds konden zondag enkel ...

64
64
Kranten hard voor 'onzichtbare' Anderlecht-titularis: 4 op 10

Voor RSC Anderlecht is de campagne in de Champions' Play-Offs voorlopig een flinke teleurstelling. ...

304
304
De Bruyne gooit details op tafel na gedwongen City-vertrek

Kevin De Bruyne moet in de komende weken op zoek naar een nieuwe werkgever voor komend seizoen. Het ...

90
90
Anderlecht strafschop ontnomen? Analisten vellen oordeel

RSC Anderlecht heeft zijn eerste puntje in de Champions' Play-Offs beet, maar het werd niet bepaald ...

783
783
Gent grote winnaar: Anderlecht en Antwerp blijven zegeloos achter

RSC Anderlecht en Antwerp FC blijven ook na vier speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de ...

201
201

Meer sportnieuws