TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil ervaren aanvaller, vuurwerk op Anfield'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil ervaren aanvaller, vuurwerk op Anfield'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

Jupiler Pro League

Volgens Griekse media heeft RSC Anderlecht een nieuwe opportuniteit in Zuid-Amerika gevonden. Samen met AEK Athene zouden de Brusselaars interesse tonen in Miguel Merentiel. De 29-jarige aanvaller komt uit voor Boca Juniors, waar hij tussen bank en basis schippert. Merentiel heeft bij de Argentijnse topclub wel nog een lopend contract tot eind 2027 en zal dus een aardige duit moeten kosten.

Union SG haalde afgelopen zomer Promise David voor 400.000 euro weg bij Kalju FC, terwijl Franjo Ivanovic voor 4 miljoen euro werd overgenomen van HNK Rijeka. En de twee spitsen kunnen op termijn mogelijk voor een mooie winst doorverkocht worden. Volgens Het Laatste Nieuws neemt de interesse in het duo aanzienlijk toe. Zo werd Ivanovic alvast aan Brighton & Hove Albion gelinkt, terwijl ook David ongetwijfeld op de nodige lijstjes staat.

KV Westerlo dreigt na het seizoen enkele smaakmakers te verliezen. Zo heerst er concrete interesse in Griffin Yow en Bryan Reynolds. Maar ook Jordan Bos was tot aan zijn blessure bezig aan een sterk seizoen. De Australische international zou alvast gescout worden door Slavia Praag.

Buitenland

Liverpool FC wil zich komende zomer verzekeren van een nieuwe linksback. Volgens The Daily Mail staat Milos Kerkez alvast bovenaan de verlanglijst. De Hongaarse international is dit seizoen uitgegroeid tot een smaakmaker bij AFC Bournemouth. Daarnast zou Liverpool ook een nieuwe spits willen verwelkomen. Maar daarvoor moet Darwin Nuñez eerst van de hand worden gedaan.

Leroy Sané lijkt op weg naar de uitgang bij Bayern München, waar zijn contract aflopend is. Volgens Christian Falk van BILD wordt niet langer onderhandeld over een verlenging. Het heeft er dus alle schijn van dat Sané straks transfervrij de deur uitwandelt. Aan interesse alvast geen gebrek. Zo zou met name Arsenal FC aan zijn mouw trekken.

POLL: Union heeft de beste scouting van België ...

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

38
38
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

76
76
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

71
71
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

79
79
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

132
132
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

223
223
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

137
137
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

222
222
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

102
102
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

349
349
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

205
205
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

618
618
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

221
221
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

63
63
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

489
489
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

117
117
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

233
233
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

339
339
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

204
204
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

55
55

Meer sportnieuws