De Ketelaere en co slachten Juventus helemaal af

door
De Ketelaere en co slachten Juventus helemaal af

In de Champions League bleek Club Brugge dan wel te sterk, maar in de Serie A blijft Atalanta meestrijden voor de titel. Het maakte zondagavond een fors statement door met ruime cijfers te gaan winnen op het veld van Juventus.

De Oude Dame had dit seizoen nog maar één keer verloren in de Serie A, in januari tegen Napoli. Maar tegen Atalanta ging het helemaal verkeerd. Net voor het halfuur beging McKennie handspel in de eigen zestien, waardoor de bezoekers een strafschop kregen.

LEES OOK: 'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta smeert Juventus 0-4 aan

Retegui zette die koelbloedig om en zorgde er zo voor dat Atalanta met een voorsprong de rust inging. Al in de openingsminuut van de tweede helft werd die vervolgens verdubbeld. De Roon trapte een rebound staalhard binnen.

Het was het sein voor beide trainers om hun Belgen in te brengen. Enkele minuten na de 0-2 mocht Mbangula zijn opwachting maken bij Juventus, op het uur volgde ook Charles De Ketelaere bij Atalanta.

Crisis in Turijn

De Ketelaere zag hoe zijn ploegmaats de score vervolgens nog verder opdreven. Zappacosta en Lookman zorgden ervoor dat er op het einde van de wedstrijd zware 0-4-cijfers op het scorebord stonden.

Atalanta blijft daardoor netjes volgen op drie punten van leider Inter. Juventus moet dan weer de rol lossen en volgt al op negen punten. In Turijn is het crisis, nadat ze in de voorbije weken ook al pijnlijk sneuvelden in de Champions League en Coppa Italia.

Kan Atalanta dit seizoen kampioen worden?

Meest recent

Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

24
24
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

28
28
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

98
98
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

188
188
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

211
211
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

108
108
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

67
67
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

244
244
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

77
77
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

501
501
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

167
167
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

195
195
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

59
59
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

112
112
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

122
122
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

125
125
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

103
103
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

41
41
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

212
212
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

365
365
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

584
584
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

511
511
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

397
397
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

444
444
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

441
441

Meer sportnieuws