Vervelende situatie Club Brugge: "Hayen heeft er genoeg van"

door
Vervelende situatie Club Brugge:

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen KAA Gent. Blauw-Zwart kwam op voorsprong, maar gaf die in de slotfase alsnog weg. Bijna gingen de Buffalo’s nog met de overwinning lopen. Peter Vandenbempt ziet dat Nicky Hayen met de handen in het haar zit.

Club Brugge is nog op drie fronten actief en neemt het deze week op tegen Aston Villa in de Champions League. In de competitie lijkt de overvolle kalender sporen na te laten want de landskampioen kampt met een 6 op 18. KRC Genk is de autoritaire leider in de Jupiler Pro League.

LEES OOK: 'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

Hayen heeft er genoeg van

Volgens Vandenbempt begint de stress bij Club Brugge te groeien. "Ik ben zeker van wel, al zullen ze het misschien wel wegwuiven. Als je als titelkandidaat maar één van de zes laatste competitiematchen kan winnen en je er keer op keer niet in slaagt om een wedstrijd te beslissen, dan word je er maar beter nerveus van."

Volgens de analist van Sporza is Hayen het beu dat Club Brugge het telkens laat afweten in de competitie. "Aan coach Nicky Hayen was te zien hoe hij er stilaan genoeg van heeft hoe zijn spelers er telkens na de eerdere verwittigingen in slagen om niet scherp te blijven. Tegen Gent zijn ze ontsnapt aan de nederlaag. Het is een vervelende situatie."

Mindere vorm in competitie 

Club Brugge zette een knappe ongeslagen reeks neer in de competitie, maar de vorm is duidelijk minder geworden. Het zal van moeten zijn de komende twee matchen in de reguliere competitie. "Zondag is het met het mes tegen de keel tegen Cercle Brugge, dat heel goed voetbalde in Antwerp en had moeten winnen. Dan is er nog een wedstrijd tegen het sterke Charleroi", aldus Vandenbempt.

Presteert Club Brugge ondermaats in de eigen competitie?

Meest recent

'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

4
4
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

17
17
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

77
77
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

191
191
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

222
222
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

92
92
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

78
78
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

190
190
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

360
360
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

148
148
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

361
361
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

125
125
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

183
183
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

172
172
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

246
246
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

643
643
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

163
163
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

283
283
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

69
69
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

234
234
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

113
113
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

168
168
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

348
348
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

305
305
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

159
159

Meer sportnieuws