'Barça richt vizier op La Liga: koopje van 25 miljoen'

door
'Barça richt vizier op La Liga: koopje van 25 miljoen'

FC Barcelona hield zich tijdens de voorbije transferperiode behoorlijk gedeisd, maar zou inmiddels al plannen maken voor de komende zomermercato. Naar verluidt wil de Spaanse vicekampioen een extra doelman aanwerven. Daarvoor zou men in eigen land rondspeuren.

De Catalaanse grootmacht besloot afgelopen zomer om het sportieve lot in de handen van Hansi Flick te leggen. En diens benoeming als hoofdcoach pakt voorlopig goed uit. De Duitser slaagde er op korte tijd immers in om een ploeg te kneden die spectaculair en aanvallend voetbal koppelt aan de nodige resultaten.

LEES OOK: 'Barça bibbert: Frenkie kan plots exit nemen'

Nieuwe reservedoelman

Zo won Barcelona recentelijk nog de Spaanse supercup ten koste van aartsrivaal Real Madrid. In de League Phase van de Champions League werd het dan weer knap tweede met 19 op 24, SL Benfica wordt de tegenstander in de 1/8ste finales. En in La Liga deelt het de koppositie met Real.

Barça, inmiddels ook geplaatst voor de halve finales van de Copa del Rey, staat er dus goed voor. Desondanks worden bij de Catalanen alweer transferplannen gesmeed voor komende zomer. Dan mikken de Catalanen op een aantal gerichte versterkingen. Onder meer een nieuwe reserve-doelman staat op de lijst.

Koopje bij Espanyol

Door het uitvallen van Marc-André Ter Stegen besloot de club begin dit seizoen om Wojciech Szczesny terug te halen uit pensioen. Maar dat was slechts een noodoplossing, op langere termijn wil Barça een jongere reserve-doelman die mogelijk kan uitgroeien tot nummer één. Volgens Marca lonkt men daarvoor naar Joan Garcia.

De 23-jarige Spanjaard is bezig aan een puik seizoen bij Espanyol. Garcia zou echter een clausule hebben waardoor hij voor een gelimiteerde som van 25 miljoen euro kan vertrekken. Dat bedrag daalt overigens indien Espanyol zakt naar de tweede divisie. Er heerst wel concurrentie van onder meer Arsenal FC en Manchester United.

Barça pakt dit seizoen minstens één grote prijs ...

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

49
49
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

56
56
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

42
42
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

189
189
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

236
236
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

27
27
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

73
73
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

163
163
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

121
121
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

31
31
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

459
459
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

534
534
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

466
466
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

519
519
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

317
317
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

458
458
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1192
1192
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1352
1352
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

387
387
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

407
407
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

370
370
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

373
373
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

656
656
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

798
798
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

325
325

Meer sportnieuws