Verhaeghe op hete kolen: nieuwe details Visser-affaire bekend

door
Verhaeghe op hete kolen: nieuwe details Visser-affaire bekend

Volgende week dinsdag neemt Club Brugge het in de Champions League op tegen Aston Villa. Voorzitter Bart Verhaeghe zal die dag echter ook andere katten moeten geselen. Zo zal hij zich moeten verdedigen voor het bondsparket na zijn uitspattingen van afgelopen zondag.

De regerende kampioen verloor zondagmiddag met 1-2 van Standard. Achteraf heerste er in het Brugse kamp heel wat onvrede over de wedstrijdleiding. Met name de eerste van twee gele kaarten voor Christos Tzolis, lag zwaar op de maag. En er waren nog meer beslissingen van de arbitrage waarbij de Bruggelingen zich benadeeld voelden.

Bij Verhaeghe namen de emoties uiteindelijk de overhand. Camera's registreerden immers hoe Visser werd opgewacht door de voorzitter. "Ga je mij nu ook een kaart geven? Het was verschrikkelijk slecht", valt te horen uit de mond van de preses. "Je moet niet zo onnozel doen, je moet durven de conversatie aangaan."

LEES OOK: Club Brugge krijgt sanctie te horen na rood Ordoñez

Budgettaire bedreigingen

Die uitbarsting kwam Verhaeghe weinig verrassend op heel wat kritiek te staan. En inmiddels toonde hij ook schuldbesef. In een statement laakte hij andermaal het niveau van de Belgische arbitrage, maar bood hij ook zijn excuses aan. Dat blijkt echter niet voldoende voor het bondsparket. Dinsdag werd officieel bevestigd dat Verhaeghe vervolgd zal worden.

Volgende week zal zijn zitting plaatsvinden. Voorlopig is niet bekend welke sanctie hij riskeert. Wel zijn inmiddels nieuwe details uit het scheidsrechtersverslag gelekt. Zo wordt er ook gewag gemaakt van 'budgettaire bedreigingen'. "Wij betalen hier wel voor”, “dit kan zo niet verder” en “ofwel moeten we budgettair ingrijpen", zou Verhaeghe volgens het verslag hebben gesnauwd, zo weet Het Nieuwsblad.

Nog meer incidenten

Overigens ging niet enkel de preses zijn boekje te buiten. Vlak voor hij de kleedkamer wou induiken, zou nog een andere medewerker Visser bejegend hebben. "Vandaag is de reden waarom we geen refs actief hebben in Europa", zou de persoon in kwestie hebben gezegd. Volgens Het Laatste Nieuws werden inmiddels de beelden van de bewakingscamera's bekeken, maar kon de identiteit van deze persoon niet achterhaald worden. Tot slot zou ook Maarten Dedobbeleer, sports director, over de schreef zijn gegaan bij Visser. Een steward moest hem zelfs wegtrekken. Dedobbeleer werd echter niet vervolgd.

🔥 Wat iedereen nu leest

Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Ruben Van Gucht maakt korte metten met Ine Beyen
Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat
Dries Mertens neemt drastisch besluit na nieuws over Kat

Verhaeghe moet een zware sanctie krijgen voor zijn uitbarsting ...

Meest recent

Häcken-pandoering zorgt voor explosie in Lotto Park

De crisis loert om de hoek bij RSC Anderlecht. En het is amper 1 augustus. We haalden ruim een week ...

14
14
'Droomtransfer Lukebakio op til: topclub meldt zich'

Dodi Lukebakio kent een zeer mooie buitenlandse carrière. De flankaanvaller krijgt weinig ...

27
27
KV Mechelen - Club Brugge: Hayen voert twee wissels door

KV Mechelen en Club Brugge openen vanavond de tweede speeldag van de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart ...

114
114
Bom in Ligue 1: PSG-ster 15 jaar de cel in?

De afgelopen jaren zijn héél wat voetballers in contact gekomen met het gerecht. Daar ...

57
57
Ajax helpt Club Brugge met slimme transferzet

Ajax heeft een nieuwe aanwinst voorgesteld en dat zullen ze in Brugge zeer graag horen. De ...

169
169
Bertaccini heeft beet: toptransfer eindelijk officieel

De kogel is door de kerk: Adriano Bertaccini is een speler van RSC Anderlecht. Dat maakte de club ...

199
199
‘Anderlecht niet klaar: Renard smeedt nog transferplannen’

RSC Anderlecht is ferm aan het uitpakken op de zomertransferperiode. Anderlecht zal na het fiasco in ...

183
183
KAA Gent zweet peentjes: Leko al ferm onder druk

KAA Gent ging op de eerste speeldag van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League met 3-1 onderuit ...

134
134
Zulte Waregem haalt nieuw goudhaantje binnen

Zulte Waregem hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De kampioen van ...

93
93
‘Club Brugge verbaast met vreemde Jashari-beslissing’

De soap rond Ardon Jashari is een dagelijkse bezigheid op de zomermercato. AC Milan duwt ferm door ...

1198
1198
Bekende voetbaltrainer redt twee meisjes van de dood

Een geweldig verhaal in de marge van het voetbal: voormalig Inter-trainer Andrea Stramaccioni heeft ...

68
68
Wilmots grijpt opportuniteit: Standard heeft wéér beet

Standard Luik is met Marc Wilmots en Mircea Rednic een nieuwe weg ingeslagen. De Rouches hopen snel ...

166
166
'Renard stunt met constructie: details nieuwe toptransfer'

Anderlecht is nog druk in de weer op de zomermercato. Paars-Wit kan duidelijk nog versterkingen ...

505
505
De Mil slaat keihard terug na pijnlijke Charleroi-zeperd

Sporting Charleroi was afgelopen seizoen euforisch na de onverwachte overwinning op de Bosuil. De ...

103
103
Ivan Leko onthult gigantische domper bij KAA Gent

KAA Gent is niet goed aan het seizoen begonnen, maar Ivan Leko panikeerde vooralsnog niet. Met ...

354
354
Format-oorlog niet voorbij: verzet schiet meteen in actie

Het format in de Jupiler Pro League en de Challenger Pro League blijft voortduren. De kleinere clubs ...

221
221
Zweden maken Anderlecht compleet belachelijk

RSC Anderlecht heeft donderdagavond gezichtsverlies geleden op het Europese toneel. De Brusselaars ...

388
388
'Jashari-climax op komst: Milan belegt ultieme meeting'

Club Brugge leeft momenteel toe naar de start van de Europese campagne tegen RB Salzburg, maar zal ...

1480
1480
Fink bevestigt Genk-transfer: "Geen gekke dingen doen"

KRC Genk speelde vorige week een sterke partij, maar verloor uiteindelijk wel op het veld van Club ...

416
416
'Anderlecht grijpt in na fiasco: huurdeal in Premier League'

RSC Anderlecht heeft donderdag een mokerslag van formaat geïncasseerd en sneuvelde in de ...

581
581
Vincent Kompany en Bayern in diepe rouw gedompeld

Terwijl Vincent Kompany zijn team begint klaar te stomen voor het nieuwe seizoen, hangt er een ...

75
75
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'

Komende zondag werkt SSC Napoli zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding af, het Franse Stade ...

1124
1124
Nog méér miljoenen? 'Grootmacht schudt Ordoñez-soap door mekaar'

Club Brugge zal vrijdagavond op het veld van KV Mechelen geen beroep kunnen doen op Joel ...

543
543
'Cercle grijpt in: transferprioriteit bekend'

Cercle Brugge kende vorig seizoen een zeer lastig jaar en wist maar op het nippertje degradatie af ...

319
319
BMA velt definitief oordeel over nieuw competitieformat

In februari stemde de Pro League voor een nieuwe competitiehervorming. Daarbij worden de play-offs ...

533
533

Meer sportnieuws