Karetsas uitgespuwd na interlandkeuze: “Ondankbaar!”

door
Karetsas uitgespuwd na interlandkeuze: “Ondankbaar!”

Kos Karetsas heeft zijn interlandkeuze officieel bekendgemaakt. Het supertalent van KRC Genk kon zowel voor Griekenland als voor de Rode Duivels kiezen. Uiteindelijk kiest hij voor de Europees Kampioen van 2004. Een keuze die de Belgische fans tegen de schenen stampt.

Karetsas is op zijn 17 jaar al een sterkhouder bij KRC Genk. De aanvallende middenvelder werd stevig aan de mouw getrokken door Vincent Mannaert en de Belgische Voetbalbond, maar uiteindelijk kiest hij toch voor een interlandcarrière bij de Griekse nationale ploeg.

LEES OOK: De Condé onthult erg verrassend transfernieuws Tolu

Ondankbaar

Toch een keuze die als verrassend kan worden gezien. De Belgische nationale ploeg maakte de afgelopen jaren een ferme opmars mee terwijl Griekenland sinds de stunt op het EK in eigen land naar de achtergrond verdween. Ook speelde Karetsas in alle jeugdelftallen van België. Toch zal hij nooit uitkomen voor de Rode Duivels.

Karetsas maakt naar eigen zeggen ‘een keuze van het hart’. Op sociale media zijn de fans woest en wordt hij onder meer ‘ondankbaar’ genoemd omdat hij zijn opleiding in België heeft genoten. ‘Gebrek aan ambitie’ en ‘jammer voor hem’ zijn ook reacties die aantonen dat de keuze van Karetsas een zure nasmaak achterlaat.

KBVB baalt 

Mannaert en de KBVB worden aldus afgewezen. Sommige supporters denken dan ook dat de voetbalbond zwaar de mist ingaat. ‘Een stelletje amateurs daar bij de KBVB’, klinkt het snoeihard. En alweer wordt er naar de opleiding gewezen. ‘Fijn dat we goed zijn in het opleiden voor andere landen. Zonde van alle investeringen die we als land in zulke spelers hebben gedaan. Wel alle jeugdelftallen doorlopen en daarna afbollen.’

🔥 Wat iedereen nu leest

René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten
‘Paniekvergadering bij Bayern: Kompany op weg naar ontslag?’
‘Paniekvergadering bij Bayern: Kompany op weg naar ontslag?’

Snap jij de keuze van Karetsas voor Griekenland?

Meest recent

'Overmars onthult masterplan: Antwerp boort goudmijn aan'

Drie jaar na Den Dubbel reiken de bomen niet langer tot de hemel bij Antwerp, dat om diverse redenen ...

142
142
RSCA-pion haakt om dramatische privé-reden af voor AEK

Anderlecht staat voor een cruciale week. Het moet in een dubbele confrontatie met AEK Athene ...

236
236
Mechele onthult zeer straffe ambitie bij Club Brugge

Club Brugge beleefde dinsdag een geweldige avond in Glasgow, want dankzij een 1-3-zege tegen Rangers ...

188
188
'KV Mechelen duwt door voor offensieve versterking'

KV Mechelen zag deze week nog een sterkhouder vertrekken, want Rafik Belghali koos voor een ...

109
109
Opvolger Hasi? Oude bekende solliciteert bij Anderlecht

Anderlecht sloeg deze zomer nog maar eens een nieuwe richting in. Het trok daarbij voluit de kaart ...

194
194
'Club Brugge wrijft zich in handen na transferwending'

Club Brugge beleeft een zeer drukke zomermercato. Daarbij zag het ook al heel wat smaakmakers ...

390
390
'Aster Vranckx verrast met terugkeer in Serie A'

De transfermarkt is nog iets meer dan twee weken open en er zullen ongetwijfeld ook nog de nodige ...

63
63
'Club Brugge heeft volgende transferslag al klaarstaan'

Club Brugge ging dinsdagavond met 1-3 winnen op het veld van Rangers en zette daarmee een enorme ...

599
599
Patrick Goots opent nieuw hoofdstuk dat niemand zag aankomen

Patrick Goots stond altijd bekend als een 'goalgetter pur sang'. De aanvaller maakte bij ...

146
146
Voormalig RWDM-voorzitter Vermeersch is overleden

De voorbije jaren beleefden een aantal Belgische traditieclubs turbulente tijden. Bij RWDM Brussels ...

0
0
René Van der Gijp haalt verwoestend uit naar Van Basten

Het nieuwe voetbalseizoen is nog maar net begonnen, maar de talkshows draaien alweer op volle ...

62
62
Hasi schat Europese kansen Anderlecht in: "Zou stunt zijn"

Club Brugge heeft dinsdagavond al een grote stap gezet richting de league phase van de Champions ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil ex-speler Antwerp, Duivels naar Spanje'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

169
169
De Condé onthult erg verrassend transfernieuws Tolu

Het transferhuiswerk van KRC Genk is nog niet af. Met Tolu Arokodare verwacht de club nog een ...

442
442
“Lekker voor hem” - Degryse kijkt ogen uit bij Club Brugge

Club Brugge maakte in de voorrondes van de Champions League veel indruk op het veld van Rangers. ...

390
390
Lukaku doorbreekt stilte na gigantische mokerslag

Romelu Lukaku (32) was afgelopen seizoen onmisbaar voor Antonio Conte en de Rode Duivel pakte met ...

175
175
Spileers na glansrol: “Goal komt helemaal op zijn rekening”

Club Brugge kende een ongelooflijke start tegen Rangers namens de voorrondes van de Champions ...

243
243
KRC Genk vist pijnlijk naast toptarget: “Tot twee keer toe”

KRC Genk is op de zomermercato naarstig op zoek naar versterkingen. De Limburgse club moet nog ...

341
341
Ongezien drama Frigan paar dagen na droomtransfer

Matija Frigan speelde de afgelopen seizoenen bij Westerlo. De Kroaat werd voor bijna 6 miljoen euro ...

80
80
Zware opdoffer Club Brugge na euforie? Vermant reageert

Romeo Vermant is volledig aan het ontploffen bij Club Brugge. Even zag het naar uit dat de aanvaller ...

964
964
Ruben Van Gucht wordt verleid door grote concurrent

Ruben Van Gucht domineert nu al enkele jaren de 'gespecialiseerde pers'. De Sporza-journalist maakte ...

62
62
Hasi met de handen in het haar vlak voor AEK Athene

RSC Anderlecht neemt het in de voorrondes van de Conference League op tegen AEK Athene, geen ...

503
503
Fans geloven ogen niet met Courtois: “Het einde is nabij”

De meeste grote Europese competities zijn weer van start gegaan. Ook La Liga is er aan begonnen en ...

163
163
Zege in Glasgow overschaduwd: drie Bruggelingen falen

Dankzij een klinkende 1-3 zege op het veld van Rangers staat Club Brugge met één been ...

1559
1559
Het gaat nu heel snel: droevig nieuws over Johan Boskamp

Jan Boskamp heeft een verleden als speler en trainer in België, maar als analist was de ...

923
923

Meer sportnieuws