Anderlecht zonder 4 sterkhouders tegen Fenerbahçe

door
Anderlecht zonder 4 sterkhouders tegen Fenerbahçe

RSC Anderlecht speelt morgenavond de quasi overbodige terugmatch tegen Fenerbahçe. Na de 3-0 in Turkije is de match een maat voor niets. David Hubert wil dit duel in de Europa League vooral doorkomen zonder blessures.

LEES OOK: Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

Geen Verschaeren & co

Yari Verschaeren, Kasper Dolberg, Mario Stroeykens en Samuel Edozie ondergingen allen een scan de afgelopen dagen. Verschaeren sukkelt met de lies, Stroeykens kreeg een tik op de enkel, Dolberg heeft last aan de knie en Edozie aan de hamstrings. Er kwam goed nieuws.

Volgens La Capitale kwamen er geen erge blessures aan het licht. Het viertal zal wel niét kunnen aantreden tegen Fenerbahçe. Die match komt nog te vroeg. Paars-Wit hoopt dat ze wel van de partij zijn tegen Union SG, een duel dat zondag veel belangrijker is.

Wel met Vertonghen

Bij Anderlecht zal Hubert dus moeten gaan puzzelen. De kans is wel groot dat Jan Vertonghen zijn wederoptreden mag vieren tegen de Turkse topclub. Het zou voor de ex-Rode Duivel zijn eerste match zijn sinds augustus.

Daarnaast is de kans ook groot dat Anderlecht toch wel met een halve B-ploeg gaat spelen. Spelers als Ali Maamar, Moussa N’Diaye, Théo Leoni, Nilson Angulo, Luis Vazquez, Keisuke Goto en wie weet zelfs Thomas Foket mogen hopen op minuten.

Bij RSCA staat alles in het teken van de Belgische competitie. Ze kunnen zondag over Union SG naar de derde plaats wippen. Paars-Wit wil de laatste 14 competitiewedstrijden knallen om zo een bijzonder wisselvallig seizoen goed te eindigen.

Moet Hubert de sterkhouders laten rusten tege Fenerbahçe?

Meest recent

Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

2
2
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

12
12
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

35
35
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

118
118
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

50
50
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

130
130
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

41
41
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

95
95
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

19
19
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

79
79
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

55
55
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

162
162
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

194
194
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

76
76
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

143
143
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

487
487
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

348
348
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

44
44
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

116
116
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

109
109
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

203
203
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

110
110
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

332
332
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

157
157
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

492
492

Meer sportnieuws