Cercle beschermt antiheld: "Hij kan nog belangrijk zijn"

door
Cercle beschermt antiheld:

Cercle Brugge heeft zondagavond de kans laten liggen om een gouden zaak te doen in de strijd om het behoud. De Vereniging moest vrede nemen met een 1-1-gelijkspel tegen Westerlo, maar had meer dan voldoende kansen om de match te winnen.

LEES OOK: 'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle neemt Augusto penaltymissen niet kwalijk

Alleen faalde Cercle in de afwerking. Het trof de lat en zag een doelpunt nog afgekeurd worden wegens buitenspel. De grootste ontgoocheling was echter de gemiste penalty voor de rust. Felipe Augusto trapte die zeer slap op Jungdal.

Hannes Van der Bruggen nam de jonge Braziliaan nadien in bescherming. "We nemen hem die penalty niet kwalijk", reageerde de ervaren middenvelder bij Sporza. "Spitsen zitten soms in een goeie periode en soms in een mindere. Als ploeg moeten we hem blijven steunen, want hij kan nog belangrijk zijn."

Genoeg kansen om 3 matchen te winnen

Bij Cercle rekenen ze immers hard op Felipe Augusto. Na het vertrek van Kevin Denkey tijdens de wintermercato moet hij het gewicht van de aanval gaan dragen, al lukt dat vooralsnog maar matig. Hij kan de verwachtingen nog niet inlossen en zijn misser breekt Cercle nu zuur op.

"We hebben echt kansen gehad om twee of drie wedstrijden te winnen", vond Van der Bruggen. "Ik weet niet hoe lang het geleden is dat we nog eens meer dan één goal gemaakt hebben, maar vandaag moet je er misschien vier in trappen. En dan spreek ik nog niet over die penalty. Het is frustrerend, zeker in zo'n sleutelmatch."

🔥 Wat iedereen nu leest

'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'
'Noa Lang nu al in de miserie door De Bruyne'
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis
Rik Verheye schokt met opvallende onthulling over thuis

Zal Felipe Augusto nog belangrijk zijn voor Cercle?

Meest recent

'KV Kortrijk verliest op de valreep nog sterkhouder'

Volgende week gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. KV Kortrijk hoopt ...

42
42
Leko trekt belangrijke conclusie na nipte Gentse zege

Zijn debuut werd vorige week nog een ontgoocheling met een nederlaag op Stayen, maar zaterdagavond ...

48
48
'Antwerp kent duidelijke voorwaarde voor miljoenentransfer'

Bij Antwerp is het alweer een drukke transferzomer. De Great Old moest deze zomer alweer op zoek ...

66
66
AA Gent haalt opgelucht adem na zeer nipte zege

AA Gent begon vorige week dramatisch aan zijn seizoen met een nederlaag in Sint-Truiden. De ...

95
95
Club Brugge maakt stevig statement met Europese lijst

Club Brugge heeft vrijdag zijn eerste nederlaag van het nieuwe seizoen geleden door met 2-1 te gaan ...

325
325
'Antwerp blijft maar gaan: derde aanwinst in één klap'

Antwerp heeft nog heel veel transferhuiswerk voor de boeg, maar het lijkt erop dat ze op de Bosuil ...

236
236
Oude bekende behoedt Salzburg voor drama in aanloop naar Club

Club Brugge ging vrijdagavond verrassend onderuit op het veld van KV Mechelen. Het leed zo op de ...

109
109
Rednic kondigt volgende transfer bij Standard aan

Standard is er zaterdag niet in geslaagd om een foutloos rapport te behouden, want in de slotfase ...

192
192
Volgende smaakmaker hint op vertrek bij Westerlo

Westerlo heeft zich zaterdag herpakt na de zware nederlaag van vorige week op Anderlecht. Dankzij ...

68
68
'Antwerp gaat hard en rondt dubbelslag snel af'

Voor Antwerp wacht zondag alweer een grote test, want dan moeten ze op bezoek bij Genk. De Great Old ...

202
202
Standard geeft op 6 op 6 in slot nog uit handen

Standard heeft de kans laten liggen om met een zes op zes aan de leiding te komen in de Jupiler Pro ...

119
119
Vrancken brengt transfervuurwerk met spannende boodschap

STVV kende al een zeer lucratieve zomermercato. De Limburgers verkochten met Adriano Bertaccini ...

151
151
Karetsas lanceert zeer verrassende transferboodschap

Bij KRC Genk verkochten ze al stevig. Christopher Bonsu Baah bracht al heel wat geld op en Tolu ...

336
336
'Grote verrassing rond Leandro Trossard'

Leandro Trossard lijkt Arsenal te gaan verlaten. De club staat niet weigerachtig vertrek van de ...

254
254
Transferchaos bij Club: Vanaken doorbreekt het stilzwijgen

Bij Club Brugge halen ze nog geen goed niveau, dat beseffen ze ook. Tegen RB Salzburg zal het ...

1242
1242
'Topspeler verlaat Antwerp: bestemming lijkt bekend'

Michel-Ange Balikwisha gaat Antwerp FC deze zomer allicht verlaten. De dure flankaanvaller wordt al ...

734
734
Sporting CP verrast iedereen met Belgische transfer

Sporting CP heeft vandaag een toch wel verrassende Belgische transfer meegedeeld. De Portugezen ...

126
126
Westerlo zorgt in vernieuwd Kuipje meteen voor feest

Om 16u namen KVC Westerlo en Zulte Waregem het tegen elkaar op in 't Kuipje. De fans van de ...

75
75
'Knaltransfer Openda: jongensdroom wordt werkelijkheid'

Loïs Openda is gewild op de zomermercato. De aanvaller van RB Leipzig is klaar voor een nieuwe ...

129
129
'Transferbom bij AA Gent: Gudjohnsen op weg naar uitgang'

Gaat AA Gent weldra een volgende uitgaande transfer afronden? Het zou zomaar kunnen, want er beweegt ...

705
705
Westerlo wacht 'bang' af: "Wat als hij nog vertrekt?"

Bij KVC Westerlo zullen ze toch dringend versterking moeten halen. Daarmee bedoelen we: meer ...

58
58
'Mourinho choqueert Real Madrid met telefoontje'

In Turkije hebben ze blijkbaar ergens nog enorme zakken geld gevonden, want plots lijkt er alles te ...

211
211
Hasi scherp voor Dolberg en Hazard: "Moét anders bij hen"

Bij RSC Anderlecht lijkt het dezer dagen enkel en alleen nog maar over mentaliteit en intensiteit te ...

484
484
Straf! NBA-ster kijkt met open mond naar... Anderlecht-pion

Heel wat voetballers volgen de NBA en kijken ook wel op naar de sterren in de populaire Amerikaanse ...

64
64
'Cercle Brugge en Charleroi passeren langs de kassa'

Cercle Brugge en Sporting Charleroi moeten de kassa vullen met uitgaande transfers om de tekorten af ...

109
109

Meer sportnieuws