'Club publiekslieveling aan zijn laatste maanden bezig'

door
'Club publiekslieveling aan zijn laatste maanden bezig'

Michal Skoras (24) heeft het moeilijk bij Club Brugge. Hoewel hij snelheid en inzet toont, blijven zijn prestaties wisselvallig en zijn statistieken pover met slechts twee goals in de Croky Cup. Onder Nicky Hayen kende hij vorig seizoen een sterke periode, maar dit seizoen kan hij de verwachtingen niet waarmaken. Zelfs als vervanger van Andreas Skov Olsen greep hij zijn kansen niet. Volgens Het Laatste Nieuws en Het Nieuwsblad lijkt Skoras bezig aan zijn laatste maanden bij blauw-zwart.

LEES OOK: Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge hoopt op traject zoals Igor Thiago

Michal Skoras (24) toont bij momenten wel dat hij kan aanpikken op het niveau van Club Brugge, hij heeft snelheid, werklust en een goede voorzet.

Maar na goede prestaties gaat het telkens bergaf, technisch staat hij niet op het niveau van zijn voorganger Noa Lang, en hij is niet erg beslissend.

De fans blijven altijd wel achter hem staan en ook binnen de club schrijven ze hem niet af. Het was de hoop dat de Poolse aanvaller een vergelijkbaar traject zou kunnen afleggen zoals Igor Thiago: erg matig gestart, maar geleidelijk een van de beste spelers van het team geworden.

Onder Nicky Hayen speelde Skoras vorig seizoen een sterke campagne in de play-offs. De nieuwe coach haalde het beste uit de Poolse aanvaller, waarna Skoras een hoog niveau haalde - hij was zelfs één van de mannen van de wederopstanding onder Hayen.

Is Skoras wel goed genoeg voor Club Brugge?

Dit seizoen startte Michal Skoras stabieler en is hij belangrijker geworden voor blauw-zwart. Hij heeft inzet te koop, heeft veel werkkracht en grinta, maar moet dringend zijn statistieken opkrikken, constant worden in zijn prestaties en zijn acties moeten er nog meer uit komen.

Voorlopig kan de Pool niet aan die verwachtingen voldoen, want hij heeft nog maar twee doelpunten, allebei in de Croky Cup nota bene, achter zijn naam.

Bovendien startte de Poolse aanvaller nog maar vijf keer in het basiselftal van Club Brugge dit seizoen. “Skoras vind ik niet goed genoeg”, zei Franky Van der Elst duidelijk in Het Nieuwsblad.

“Geeft altijd het volle pond, maar dat alleen is niet genoeg bij Club Brugge”, stelde Het Laatste Nieuws ook vast. Club Brugge betaalde in de zomer van 2023 6 miljoen euro voor de transfer van Skoras, maar die hoge transfersom heeft hij nog niet kunnen rechtvaardigen.

HLN: “Skoras lijkt aan zijn laatste maanden Club Brugge bezig”

Tijdens de voorbije weken en maanden is de situatie van Michal Skoras nog verslechterd. Soms brengt de Pool wat extra schwung in de ploeg, maar als eventuele vervanger van Andreas Skov Olsen heeft hij zijn kans niet gegrepen.

“Een beetje een ongeleid projectiel”, zei Franky Van der Elst in Het Nieuwsblad. Skoras kreeg een paar invalbeurten, maar speelde daarin niets klaar.

Zoals in de Champions League tegen Manchester City bijvoorbeeld. “Een flankspeler die invalt in het kampioenenbal zou een extra wapen moeten zijn, maar dat was de Pool allerminst”, schreef Het Laatste Nieuws.

“Lijkt aan zijn laatste maanden Club Brugge bezig. Een hoofdstuk dat niet als een succes beschouwd kan worden, net als zijn prestaties in de Champions League.”

Volgens Het Nieuwsblad is het duidelijk waarom Skoras deze Europese campagne nooit in aanmerking kwam voor een plek aan de aftrap. “Zelfs niet na de transfer van Skov Olsen, toch veelzeggend.” Tegen Atalanta Bergamo zat hij zelfs niet in de wedstrijdselectie.

Vorig weekend kreeg Skoras nog eens zijn kans in de basis tegen OH Leuven, maar wederom greep hij zijn kans niet.

“Ondernam in de verste verte niets om aan zijn status van wisselspeler iets te veranderen”, schreef Het Laatste Nieuws. “Van speler 12 tot 18 mag je stilaan toch eens iets meer verwachten?”

Ook komend weekend behoort hij niet tot de wedstrijdselectie voor de match tegen Sint-Truiden.

Skoras moet vertrekken bij Club Brugge

Meest recent

'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

3
3
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

109
109
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

85
85
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

49
49
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

99
99
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

352
352
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

40
40
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

60
60
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

325
325
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

142
142
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

46
46
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

175
175
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

207
207
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

294
294
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

265
265
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

47
47
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

108
108
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

127
127
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

94
94
Belg leeft op na vertrek bij Genk: "Dit voetbal ligt me beter"

Bij KRC Genk lieten ze in januari Luca Oyen vertrekken naar sc Heerenveen, aangezien hij geen ...

313
313
Janssen en Oosting balen: "Dit is wreed"

Royal Antwerp FC speelde eindelijk nog eens een goede partij, maar verloor wel met 2-1 van Union SG. ...

225
225
‘Anderlecht is het kotsbeu: speler wordt koud gedumpt’

Bij Anderlecht is het klaar. Wat begon als een snelle huuroplossing achterin, is in enkele maanden ...

569
569
Straffe Verschaeren zet de jacht in op Scifo & co

Yari Verschaeren kan vandaag geschiedenis schrijven bij RSC Anderlecht. De 24-jarige middenvelder ...

155
155
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

52
52
'Beckham stoomt door: wereldster naar Inter Miami'

David Beckham maakte als co-eigenaar van Inter Miami een wereldproduct. Dat komt vooral door het ...

68
68

Meer sportnieuws