'Droomtransfer Bakayoko: 2 grootmachten plannen bod'

door
'Droomtransfer Bakayoko: 2 grootmachten plannen bod'

De voorbije jaren werd zowat elke transferperiode Johan Bakayoko gelinkt aan een stap hogerop. Ook tijdens de wintermercato was er weer de nodige interesse, maar toch bleef de jonge Rode Duivel gewoon weer bij PSV.

Daar was de 21-jarige flankaanvaller dit seizoen toch alweer goed voor tien goals en drie assists, al moet hij door de concurrentie van Ivan Perisic tegenwoordig al eens plaatsnemen op de bank. Toch blijven de grootmachten wel in de rij staan voor onze landgenoot.

In het verleden probeerden onder meer PSG en Brentford al om Bakayoko uit Eindhoven weg te kapen, terwijl er vorige zomer ook interesse was uit Saudi-Arabië. Zij werden echter wandelen gestuurd, want Bakayoko wil enkel naar een club die voor de prijzen speelt in een grote competitie.

LEES OOK: 'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Liverpool en Arsenal denken serieus aan Bakayoko

Komende zomer moet hij die stap eindelijk gaan zetten, want verschillende grootmachten blijven Bakayoko nadrukkelijk volgen. CaughtOffside weet dat hij op het lijstje blijft staan bij Newcastle United, Borussia Dortmund en RB Leipzig, maar dat het twee Engelse grootmachten zijn die het meest concreet zijn.

Vooral Liverpool en Arsenal zouden namelijk serieus overwegen om in de zomer een bod op Bakayoko neer te leggen. Op Anfield hebben ze met Arne Slot een trainer die de Eredivisie uitstekend kent en bovendien dreigen ze in de zomer ook Mohamed Salah te verliezen.

PSV droomt van 60 miljoen

Ook Arsenal kent de nodige offensieve problemen en zal mogelijk moeten vernieuwen op de vleugels. Raheem Sterling wordt slechts gehuurd en ook de toekomst van Leandro Trossard oogt onzeker, want de onderhandelingen over een contractverlenging zouden moeizaam verlopen.

Bakayoko zou zelf alvast dolgraag de stap naar de Premier League willen zetten. Liverpool en Arsenal zullen wel diep in de buidel moeten tasten voor zijn komst, want PSV zou azen op een transfersom van maar liefst 50 à 60 miljoen euro.

Welke club zou de beste keuze zijn voor Bakayoko?

Meest recent

WK Lukaku in gevaar? Mannaert spreekt klare taal

De Rode Duivels zijn woensdag aangekomen in de Verenigde Staten, waar ze in de komende week twee ...

15
15
Van Gucht verrast vriend en vijand: deze BV wordt peter

Ruben Van Gucht heeft voor een opvallend moment gezorgd tijdens een uitzending van Wielerclub ...

5
5
'Strijd om Tresoldi barst los: 2 clubs schieten in actie'

Club Brugge heeft na de interlandbreak maar één doel: in de play-offs zijn 20ste ...

55
55
Marokko schakelt meteen: Bounida staat voor debuut

Het werd deze week duidelijk dat de Rode Duivels in de toekomst opnieuw niet moeten rekenen op een ...

26
26
'Anderlecht schrapt volgende bekende naam als TD'

Bij Anderlecht is de zoektocht naar een sportief directeur nog altijd volop aan de gang. Paars-Wit ...

99
99
Club-fan Julie Vanloo in ongemakkelijke situatie

Wat begon als een luchtig gesprek, kreeg gisterenavond plots een heel intieme wending voor Julie ...

242
242
‘Bom onder Rode Duivels: publiekslieveling botst met Garcia’

Rudi Garcia heeft met zijn eerste selectie bij de Rode Duivels meteen een gevoelig dossier ...

245
245
'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Het Europees voetbal zal na het seizoen afscheid nemen van enkele grote namen. Antoine Griezmann ...

98
98
Met extra boost naar VS: Doku kondigt heuglijk nieuws aan

De Rode Duivels hebben woensdag de vlucht genomen richting Atlanta, waar ze de komende dagen een ...

82
82
Fans in de wolken: grote Play-Off-joker voor Antwerp

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

207
207
Bizar 'Elftal van Seizoen': zeven Club-spelers, géén Union

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League zit er op. Om de protagonisten van de voorbije 30 ...

377
377
'Arsenal doet Engeland beven met komst PSG-superster'

Arsenal FC lijkt goed op weg naar zijn eerste landstitel sinds 2024 en hoort bij de topfavorieten ...

156
156
"Karikatuur van zichzelf" - Anderlecht-duo doet alarm afgaan

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

370
370
'Kompany schrikt op: Bayern laat grote naam beschikken'

Ook bij Bayern München maakt men handig gebruik van de interland-break om al plannen te smeden ...

132
132
Ito of Miras: Winnaar Gouden Croc bekend gemaakt

Hoewel er na de interland-break nog heel wat moois op het programma staat, werd woensdag al een ...

186
186
Notoir klimaatactivist slaat weer toe: De Vlieger haalt fors uit

De beruchte klimaatactivist Wouter Mouton veroorzaakte eerder al de nodige ophef in de voetballerij. ...

177
177
Garcia smult van Rode Duivel: "Ongelooflijke speler"

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

248
248
Anderlecht gaat ver: De Cat-stunt die niemand zag aankomen

Nathan De Cat blijft verbazen bij Anderlecht, maar intussen draait het almaar vaker om zijn ...

660
660
Rode Duivels verliezen naast Bounida nog een talent

De voorbije dagen werd duidelijk dat de Rode Duivels opnieuw een groot talent verliezen. Nadat ons ...

165
165
Anderlecht en Genk aangepakt: "Daar ligt de fout"

Door het interlandvoetbal staan er komend weekend geen wedstrijden geprogrammeerd in de Jupiler Pro ...

285
285
Lokeren strikt bekende naam als sportief directeur

De titelstrijd in de Challenger Pro League is al beslist, maar voor de andere promotietickets kan ...

70
70
'Dilemma Lukaku: keuze voor het hart of de miljoenen?'

De Rode Duivels zijn woensdag naar de Verenigde Staten vertrokken zonder Romelu Lukaku. De ...

238
238
Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

114
114
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

174
174
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

353
353

Meer sportnieuws