'Frenkie richting exit: zomerklapper naar Premier League'

249 stemmen
'Frenkie richting exit: zomerklapper naar Premier League'

Tijdens de voorbije wintermercato heeft het merendeel van de Europese grootmachten zich behoorlijk kalm gehouden. Ook Liverpool FC haalde geen enkele rechtstreekse versterking in huis. Komende zomer moet daar echter verandering in komen, onder meer Frenkie de Jong zou dan in beeld komen.

Vorig seizoen kwam bij de Engelse grootmacht een einde aan een glorieus tijdperk. Zo nam Liverpool afscheid van de geliefde coach Jürgen Klopp, die de club onder meer naar de landstitel en Champions League-eindzege had geleid. Na een zoektocht van enkele maanden besloot het bestuur uiteindelijk om Arne Slot op te zadelen met de lastige taak om de Duitser op te volgen.

Een gewaagde zet van de Reds. Slot had in de voorbije jaren weliswaar indruk gemaakt bij Feyenoord met onder meer de Nederlandse titel en een finaleplek in de Conference League. Maar ervaring op Europees topniveau had de Nederlander tot dusver niet. Desondanks blijkt het toch de juiste keuze van de clubleiding om voor Slot te gaan.

LEES OOK: 'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Versterking op middenveld

Onder zijn bewind is Liverpool immers aan een indrukwekkend eerste seizoen bezig. De Reds staan momenteel aan de leiding in de Premier League en tellen ondertussen alweer zes punten voor op eerste achtervolger Arsenal FC. Daarnaast wonnen ze de League Phase van de Champions League met een straffe 21 op 24.

Alles loopt momenteel dus op wieltjes, desondanks worden alweer plannen gesmeed om de selectie van Slot te versterking. Meer bepaald voor het middenveld. Afgelopen zomer toonde Liverpool alvast interesse in Martin Zubimendi, die uiteindelijk bij Real Sociedad bleef. En dus zou men ook andere pistes onderzoeken.

Extra Nederlander op komst?

Zo schuift CaughtOffside Frenkie de Jong naar voren. De landgenoot van Slot ligt momenteel nog vast bij FC Barcelona. Maar daar gaat hij komende zomer zijn laatste contractjaar in, bovendien weegt de middenvelder zwaar door op het salarisbudget. Barça zou dan ook openstaan voor een vertrek. Het genoemde medium stelt zelfs dat de Catalaanse grootmacht vrede neemt met zo'n 35 miljoen euro om zijn laatste contractjaar af te kopen. Het dossier wordt momenteel intern besproken, wat het salaris van De Jong zou een struikelblok kunnen vormen.

🚀

Barça moet er alles aan doen om De Jong te houden ...

Meest recent

'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

0
0
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

7
7
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

50
50
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

109
109
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

31
31
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

110
110
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

24
24
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

125
125
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

241
241
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

86
86
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

350
350
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

475
475
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

133
133
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

203
203
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

274
274
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

160
160
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

275
275
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

532
532
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

154
154
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

161
161
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

160
160
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

164
164
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

150
150
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

309
309
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

380
380

Meer sportnieuws