El Ouahdi en Cuesta weg? De Condé geeft duidelijkheid

door
El Ouahdi en Cuesta weg? De Condé geeft duidelijkheid

KRC Genk was al actief op de transfermark. De wintermercato loopt op zijn einde, maar mogen de fans nog iets verwachten? Op de voorstelling van het nieuwe oefencomplex spraken we kort even met Head of Football Dimitri De Condé. Hij schepte duidelijkheid.

El Ouahdi blijft in Genk

De Condé geeft aan dat het einde van de mercato rustig zal zijn in Genk. Er komt wellicht niemand meer bij na Yaimar Medina en hij sprak ook heel duidelijke taal over de geruchten omtrent Zakaria El Ouahdi en Carlos Cuesta. Zij werden de afgelopen dagen aan een aantal ploegen gelinkt.

LEES OOK Vertrek Cuesta rond: Galatasaray maakt transfersom publiek

Galatasaray zou El Ouahdi willen, terwijl het Mexicaanse Monterrey FC werd gelinkt aan Cuesta. "Er gaat niemand meer vertrekken bij Racing Genk", reageert De Condé omtrent de interesse in spelers zoals El Ouahdi. Hij blijft zeker in Genk. Einde van de geruchten die door niet al te betrouwbare bronnen werden gelanceerd.

(Nog) geen bod uit Mexico

Het verhaal van Cuesta is anders. Racing Genk denkt mee, maar wil hem liefst houden. "De situatie van Carlos is anders. Hij ligt nog maar anderhalf jaar onder contract, maar wij willen hem toch zeker tot het einde van het seizoen aan boord houden. Ik las ook over Mexicaanse interesse, maar daar heb ik alvast nog niets van vernomen", zegt De Condé.

Bij Jong Genk is het huiswerk ook klaar. De Limburgers stelden met Johan Van Rumst een nieuwe coach aan. Daarnaast kreeg de ploeg een kwaliteitsinjectie met Kenshin Yasuda, Martin Wasinski, Myung-jun Kim en Lorenzo Youndje.

LEES OOK 'Jackpot voor KRC Genk: vervanger meubelstuk al bekend'

"We hebben daar alles gedaan wat we wilden doen. Hopelijk is dit voldoende om het behoud te verzekeren", klinkt het bij De Condé. Jong Genk speelt vanavond de inhaalmatch tegen RSCA Futures. Een zeer belangrijk duel in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League.

POLL: Goed werk van De Condé?

Meest recent

Opvallend akkefietje bij Anderlecht: Sardella moet ingrijpen

RSC Anderlecht is nog één wedstrijd verwijderd van zijn eerste grote prijs sinds 2017. ...

126
126
Bosuil kookt over: scheidsrechters bekogeld na bekerclash

Antwerp FC is er dan toch niet in geslaagd om zich voor het derde jaar op rij te plaatsen voor de ...

506
506
Analisten vellen oordeel over penaltyfase Antwerp-Anderlecht

RSC Anderlecht blijft voorlopig op drie fronten meestrijden. De recordkampioen plaatste zich ...

468
468
Dure optater Inter, Liverpool naar finale en Barça haalt uit

Ook op de buitenlandse velden stond deze week bekervoetbal op het programma. In Engeland wist ...

34
34
Anderlecht naar bekerfinale! Rode Odoi kost Antwerp de kop

RSC Anderlecht mag begin mei tegen Club Brugge gaan strijden in de finale van de Croky Cup. Na een ...

206
206
Terechte uitsluiting Odoi? Degryse trekt duidelijk verdict

De eerste helft van de bekerclash tussen Antwerp FC en RSC Anderlecht deed donderdagavond heel wat ...

597
597
'Man City niet te verzadigen: nieuw peperduur target'

Manchester City toonde zich bijzonder actief tijdens de voorbije wintermercato. Voor de komst van ...

91
91
Geurtje aan cruciale gelijkmaker Anderlecht: "Dit is hands!"

In de Croky Cup werd donderdagavond het tweede ticket voor de finale uitgedeeld. Daarvoor kruisten ...

787
787
Jackers of Mignolet in finale? "Mijn gevoel zegt dat hij keept"

Club Brugge plaatste zich woensdag voor de finale van de Croky Cup ten koste van KRC Genk. Dat ...

194
194
Milicevic kondigt 'versterking' aan: "Hopelijk eind deze maand"

AA Gent staat in de komende weken opnieuw voor een druk programma. In de competitie wil het zijn top ...

289
289
Vertrek Cuesta rond: Galatasaray maakt transfersom publiek

KRC Genk greep donderdagavond naast een ticket voor de bekerfinale en kan zich dus volop toeleggen ...

150
150
Antwerp met twee debutanten, zes (!) wissels bij Anderlecht

Donderdagavond wordt bekend wie begin mei tegen Club Brugge zal strijden in de bekerfinale. Om dat ...

264
264
'Real vindt opvolger Kroos: prijskaartje van 60 miljoen'

Na jaarlijkse gewoonte hield Real Madrid het tijdens de voorbije wintermercato opvallend rustig. ...

118
118
'Nieuwe Mbappé' zet Antwerp FC in vuur en vlam

Antwerp FC heeft zich op de valreep van de wintermercato versterkt met Kadan Young (19), een ...

175
175
Anderlecht titelkandidaat? "Ze moeten zich geen illusies maken"

RSC Anderlecht hoopt zich donderdagavond te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. De ...

356
356
Vraagtekens bij AA Gent: dubbele toptransfer gemist

Na een wisselvallige eerste helft van het seizoen, probeerde AA Gent om te corrigeren tijdens de ...

780
780
'Frenkie richting exit: zomerklapper naar Premier League'

Tijdens de voorbije wintermercato heeft het merendeel van de Europese grootmachten zich behoorlijk ...

94
94
Bayat bevestigt: "Probeerden hem naar Charleroi te halen"

Sporting Charleroi zocht naar een extra spits, maar die vonden ze niet. Manager Mehdi Bayat sprak ...

32
32
Renard moet het Fredberg-recept toepassen

RSC Anderlecht heeft in totaal iets meer dan 10 miljoen euro gespendeerd aan nieuwe spelers voor de ...

206
206
'Walsh verlaat KV Mechelen voor droomtransfer'

KV Mechelen gaat nog een uitgaande transfer afronden. De Maneblussers staan op het punt om Sandy ...

238
238

Meer sportnieuws