El Ouahdi en Cuesta weg? De Condé geeft duidelijkheid

door
El Ouahdi en Cuesta weg? De Condé geeft duidelijkheid

KRC Genk was al actief op de transfermark. De wintermercato loopt op zijn einde, maar mogen de fans nog iets verwachten? Op de voorstelling van het nieuwe oefencomplex spraken we kort even met Head of Football Dimitri De Condé. Hij schepte duidelijkheid.

LEES OOK: 'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

El Ouahdi blijft in Genk

De Condé geeft aan dat het einde van de mercato rustig zal zijn in Genk. Er komt wellicht niemand meer bij na Yaimar Medina en hij sprak ook heel duidelijke taal over de geruchten omtrent Zakaria El Ouahdi en Carlos Cuesta. Zij werden de afgelopen dagen aan een aantal ploegen gelinkt.

Galatasaray zou El Ouahdi willen, terwijl het Mexicaanse Monterrey FC werd gelinkt aan Cuesta. "Er gaat niemand meer vertrekken bij Racing Genk", reageert De Condé omtrent de interesse in spelers zoals El Ouahdi. Hij blijft zeker in Genk. Einde van de geruchten die door niet al te betrouwbare bronnen werden gelanceerd.

(Nog) geen bod uit Mexico

Het verhaal van Cuesta is anders. Racing Genk denkt mee, maar wil hem liefst houden. "De situatie van Carlos is anders. Hij ligt nog maar anderhalf jaar onder contract, maar wij willen hem toch zeker tot het einde van het seizoen aan boord houden. Ik las ook over Mexicaanse interesse, maar daar heb ik alvast nog niets van vernomen", zegt De Condé.

Bij Jong Genk is het huiswerk ook klaar. De Limburgers stelden met Johan Van Rumst een nieuwe coach aan. Daarnaast kreeg de ploeg een kwaliteitsinjectie met Kenshin Yasuda, Martin Wasinski, Myung-jun Kim en Lorenzo Youndje.

"We hebben daar alles gedaan wat we wilden doen. Hopelijk is dit voldoende om het behoud te verzekeren", klinkt het bij De Condé. Jong Genk speelt vanavond de inhaalmatch tegen RSCA Futures. Een zeer belangrijk duel in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League.

Goed werk van De Condé?

Meest recent

Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

12
12
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

15
15
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

44
44
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

13
13
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

35
35
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

145
145
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

66
66
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

133
133
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

73
73
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

135
135
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

290
290
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

92
92
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

155
155
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

399
399
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

144
144
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

623
623
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

275
275
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

80
80
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

262
262
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

214
214
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

298
298
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

190
190
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

467
467
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

458
458
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

261
261

Meer sportnieuws