El Ouahdi en Cuesta weg? De Condé geeft duidelijkheid

door
El Ouahdi en Cuesta weg? De Condé geeft duidelijkheid

KRC Genk was al actief op de transfermark. De wintermercato loopt op zijn einde, maar mogen de fans nog iets verwachten? Op de voorstelling van het nieuwe oefencomplex spraken we kort even met Head of Football Dimitri De Condé. Hij schepte duidelijkheid.

LEES OOK: 'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

El Ouahdi blijft in Genk

De Condé geeft aan dat het einde van de mercato rustig zal zijn in Genk. Er komt wellicht niemand meer bij na Yaimar Medina en hij sprak ook heel duidelijke taal over de geruchten omtrent Zakaria El Ouahdi en Carlos Cuesta. Zij werden de afgelopen dagen aan een aantal ploegen gelinkt.

Galatasaray zou El Ouahdi willen, terwijl het Mexicaanse Monterrey FC werd gelinkt aan Cuesta. "Er gaat niemand meer vertrekken bij Racing Genk", reageert De Condé omtrent de interesse in spelers zoals El Ouahdi. Hij blijft zeker in Genk. Einde van de geruchten die door niet al te betrouwbare bronnen werden gelanceerd.

(Nog) geen bod uit Mexico

Het verhaal van Cuesta is anders. Racing Genk denkt mee, maar wil hem liefst houden. "De situatie van Carlos is anders. Hij ligt nog maar anderhalf jaar onder contract, maar wij willen hem toch zeker tot het einde van het seizoen aan boord houden. Ik las ook over Mexicaanse interesse, maar daar heb ik alvast nog niets van vernomen", zegt De Condé.

Bij Jong Genk is het huiswerk ook klaar. De Limburgers stelden met Johan Van Rumst een nieuwe coach aan. Daarnaast kreeg de ploeg een kwaliteitsinjectie met Kenshin Yasuda, Martin Wasinski, Myung-jun Kim en Lorenzo Youndje.

"We hebben daar alles gedaan wat we wilden doen. Hopelijk is dit voldoende om het behoud te verzekeren", klinkt het bij De Condé. Jong Genk speelt vanavond de inhaalmatch tegen RSCA Futures. Een zeer belangrijk duel in de strijd om het behoud in de Challenger Pro League.

Goed werk van De Condé?

Meest recent

'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

146
146
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

71
71
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

85
85
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

60
60
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

88
88
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

305
305
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

405
405
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

255
255
Zulte Waregem trekt opvallende conclusie na Club

Club Brugge en Zulte Waregem maakten er een spektakelstuk van in de Jupiler Pro League. In het Jan ...

373
373
Ruben Van Gucht in shock: Opvolgers staan plots klaar

Hij beweegt zich al jaren op het snijvlak van sport, media en controverse, en lijkt er zelfs energie ...

105
105
Anderlecht-trio beslist: Hasi op weg naar ontslag?

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Even leek Besnik Hasi de succesformule te ...

628
628
Stankovic jubelt en heeft boodschap voor Club-fans

Club Brugge won in de Champions League overtuigend van Kairat Almaty en ook in de competitie wist ...

553
553
Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

405
405
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

329
329
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

126
126
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

348
348
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

67
67
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

572
572
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

341
341
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

433
433
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

270
270
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

476
476
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

259
259
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

245
245
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1732
1732

Meer sportnieuws