Guardiola vreest Club-smaakmaker: “Uitzonderlijke speler”

door
Guardiola vreest Club-smaakmaker: “Uitzonderlijke speler”

Club Brugge bekampt in de Champions League Manchester City namens de laatste groepswedstrijd van het hernieuwde kampioenenbal. Voor de Engelse grootmacht is enkel een driepunter genoeg om kwalificatie voor de volgende ronde over de streep te trekken, Club Brugge heeft genoeg aan één punt.

Pep Guardiola gaf een persconferentie voor de Europese wedstrijd tegen Blauw-Zwart. De Spanjaard had het onder meer over de sterktes Club Brugge en wees daarvoor vooral naar één sterkhouder. De succescoach is alvast op zijn hoede voor Blauw-Zwart.

LEES OOK: Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Uitzonderlijke speler

Drie seizoenen geleden stond Guardiola ook al tegenover Club Brugge in de Champions League. Blauw-Zwart ziet er nu compleet anders uit volgens de Spanjaard. "Ik herinner me Lang. Hij verdedigde niet altijd mee, waardoor er daar mogelijkheden voor ons lagen. Nu verdedigen ze echt als een ploeg."

Vervolgens wees Guardiola naar één sterkhouder van Club Brugge. Hans Vanaken wordt gevreesd door Manchester City. De middenvelder zit dit seizoen in bloedvorm. "Vanaken is een uitzonderlijke speler. Daarnaast moeten we aandachtig zijn voor hun manier van aanvallen”, citeert Het Laatste Nieuws.

Gvardiol ziet sterktes

Naast Guardiola zat verdediger Josko Gvardiol. De Kroaat zag dé grote sterktes van Club Brugge. "Het zal allesbehalve makkelijk worden. Met Leipzig speelde ik drie jaar terug al eens tegen Brugge (1-2 voor Club in Leipzig, 0-5 voor Leipzig in Brugge, red.), toen waren ze ook echt goed. Hun wingers houden het veld goed breed. Ik verwacht een goede match. We moeten afwachten hoe ze zich gaan presenteren. We zagen hier al veel ploeg op bezoek komen die vooral verdedigd hebben..."

Zal Hans Vanaken ook tegen Man City weer uitblinken?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

69
69
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

66
66
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

21
21
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

100
100
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

46
46
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

126
126
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

67
67
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

123
123
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

195
195
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

81
81
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

37
37
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

179
179
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

104
104
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

44
44
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

150
150
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

34
34
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

70
70
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

80
80
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

123
123
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

155
155
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

221
221
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

324
324
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws