'Renard troeft Overmars af: miljoenenprijskaartje onthuld'

door
'Renard troeft Overmars af: miljoenenprijskaartje onthuld'

RSC Anderlecht staat op punt een beloftevolle aanwinst te strikken. Zo melden verschillende bronnen dat Paars-Wit de strijd om Cedric Hatenboer naar zich heeft toegetrokken. Al moet daar wel enkele miljoenen euro's voor neertellen.

Hatenboer is een controlerende middenvelder die over het nodige voetballend vermogen beschikt. De 19-jarige was in de jeugd actief bij onder meer Ajax en Feyenoord, maar keerde uiteindelijk terug naar zijn vertrouwde Excelsior Rotterdam. Bij de tweedeklasser brak hij de voorbije maanden helemaal door.

LEES OOK: Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Bod van 2.5 miljoen

Anderlecht ziet in de Nederlander dan ook het nodige potentieel, een speler die op termijn voor zowel een sportieve als financiële meerwaarde kan zorgen. Een eerste bod van zo'n 1.5 miljoen euro werd echter geweigerd door Excelsior. Sportief directeur Olivier Renard besloot echter om een tandje bij te steken.

Volgens onder meer Het Nieuwsblad trok RSCA het bod op tot zo'n 2.5 miljoen euro. En dat bleek wel voldoende om Excelsior over de streep te trekken. Ook Hatenboer zelf zou volledig overtuigd zijn. Bij La Dernière Heure weet men dat de middenvelder normaal gezien dinsdag zijn medische proeven aflegt.

Gesprek met Overmars

Renard en co weten zo verschillende andere ploegen af te troeven. Naast enkele Nederlandse topclubs sprong ook Antwerp FC nog in de dans. Naar verluidt had Hatenboer maandag zelfs nog een gesprek met Marc Overmars. Maar de sportieve baas van RAFC kon zijn landgenoot dus niet over de streep trekken.

Het is wel nog niet duidelijk wanneer Hatenboer exact de overstap zal maken. Zo is het niet uitgesloten dat hij het seizoen, allicht op huurbasis, afwerkt bij Excelsior. Daar zou hij in ieder geval verzekerd blijven van de nodige speelminuten, terwijl hij bij Anderlecht aanzienlijke concurrentie krijgt op het middenveld.

Van alle eersteklassers is RSCA tot dusver het meest versterkt ...

Meest recent

Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

16
16
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

98
98
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

52
52
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

78
78
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

372
372
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

211
211
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

109
109
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

479
479
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

386
386
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

562
562
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

228
228
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

439
439
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

331
331
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

86
86
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

525
525
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

341
341
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

105
105
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

217
217
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

570
570
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

298
298
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

75
75
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

117
117
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

46
46
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

480
480
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

451
451

Meer sportnieuws