'AA Gent liet deze vier Belgische smaakmakers schieten'

door
'AA Gent liet deze vier Belgische smaakmakers schieten'

AA Gent kent moeilijke tijden. Wouter Vrancken vertrok al na een paar maanden en de zomermercato was voorlopig geen heel groot succes. De club haalde met Dante Vanzeir een Belgische winteraanwinst. In de zomer liet AA Gent nog een aantal Belgen links liggen.

LEES OOK: 'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

Geen Schoofs en Steuckers

Wouter Vrancken opperde volgens Het Nieuwsblad om Rob Schoofs aan te trekken, maar de club verkoos om voor jongere profielen te gaan. Schoofs is al jaren een sterkhouder bij KV Mechelen en werd er aanvoerder. Hij kwam dus niet naar de Planet Group Arena.

Hij was niet de enige Belg. Arno Verschaeren was nog een naam die op tafel lag, maar die al snel verdween. De Belgische middenvelder is al jaren een goede kracht in Nederland en is nu op weg naar FC Midtjylland. Bij AA Gent hadden ze hem nochtans vrij goedkoop kunnen halen.

Groeipijnen bij AA Gent

Mathieu Maertens van OH Leuven was ook een piste, maar ook daar: er moesten jongere spelers komen., De meest frappante naam die niet echt door de scouting kwam: Jarne Steuckers. Hij kon nochtans voor amper 800.000 euro worden opgepikt bij STVV. AA Gent hapte niet, KRC Genk wel.

Het nieuwe AA Gent heeft nog groeipijnen, dat is duidelijk. De nieuwe structuur staat volgens de krant nog niet helemaal op punt. Dat was bij de voorgangers ook niet het geval, waar makelaars als Mogi Bayat, Dudu Dahan en Roger Henrotay jarenlang voor de 'scouting' zorgden. 

AA Gent staat momenteel nog op een zesde plaats en is door in de Conference League. Inzake resultaten kan het dus best nog een mooi seizoen worden. Alleen moet het voetbal wel een stuk beter worden.

Is AA Gent op de goede weg?

Meest recent

'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

10
10
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

223
223
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

171
171
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

101
101
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

440
440
Standard heeft ferme waarschuwing voor Anderlecht

Komende speeldag staat de klassieker tussen RSC Anderlecht en Standard Luik op het programma. ...

342
342
Simeone roept meteen oorlogstaal richting Club Brugge

Club Brugge neemt het in de tussenronde van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

518
518
Pro League komt met hard statement voor supporters

De afgelopen seizoenen werden er al verschillende wedstrijden gestaakt door het gebruik van ...

224
224
Antwerp stuit op koppige transfermuur Vandenbroeck

Royal Antwerp FC wil zich nog versterken op het slot van de wintermercato. The Great Old kijkt ...

395
395
‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

323
323
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

83
83
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

508
508
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

323
323
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

95
95
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

208
208
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

564
564
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

293
293
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

71
71
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

112
112
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

77
77
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

45
45
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

471
471
WK-droom De Bruyne op instorten: "Twijfel of we hem terugzien"

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

429
429
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

147
147
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

36
36

Meer sportnieuws