SK Beveren vindt Belgische versterking: "Een opportuniteit"

door
SK Beveren vindt Belgische versterking:

SK Beveren is ambitieus en de Waaslanders willen zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League. De club uit de Challenger Pro League heeft een volgende aanwinst weten te strikken. Guillaume De Schryver maakt gratis de overstap na het verdwijnen van KMSK Deinze.

De Schryver naar Beveren

"SK Beveren kondigt met trots de komst van Guillaume De Schryver aan. De 28-jarige aanvallende middenvelder ondertekende een contract voor anderhalf seizoen met optie. De Schryver begon op zesjarige leeftijd te voetballen bij Club Brugge. Na zeven jaar maakte de middenvelder een korte tussenstop bij Standard, maar hij keerde snel terug naar het oude nest." 

"In 2012 verhuisde De Schryver naar stadsrivaal Cercle, waarvoor hij in 2016 in het profvoetbal debuteerde. Na twee seizoenen maakte De Schryver de overstap naar Westerlo. General manager Bob Peeters was destijds de hoofdcoach bij de Kemphanen. In 2021 trok de West-Vlaming naar Lierse waar hij zich in zijn tweede seizoen liet opmerken door assistenkoning van de Challenger Pro League te worden. In de zomer van 2023 verliet hij het Lisp en trok naar Deinze. Dit seizoen kwam hij voor de Tigers in twaalf wedstrijden in actie. Hij scoorde daarin vier keer en gaf ook twee assists", luidt het.

Oude bekende voor Peeters

SK Beveren is opgetogen de ervaring en creativiteit van De Schryver te kunnen toevoegen aan de kern. General manager Bob Peeters zei het volgende. "Opnieuw deed zich een opportuniteit voor die we niet konden laten liggen. Destijds haalde ik Guillaume naar de Kempen, nadat ik hem aan het werk zag in een beloftenwedstrijd tussen Westerlo en Cercle. Sindsdien heeft hij in zijn carrière prima stappen gezet", zei Peeters. 

"Met zijn scorend vermogen, goede statistieken en uitstekende traptechniek, vooral bij spelhervattingen, voegt hij echt iets extra’s toe aan onze kern. Naast zijn interessante profiel beschikt hij ook nog eens over een echte winnaarsmentaliteit. Met hem hebben we er voor de komende maanden een extra wapen bij", klinkt het nog.

Goede aanwinst voor Beveren?

Meest recent

Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

20
20
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

97
97
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

30
30
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

265
265
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

17
17
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

315
315
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

107
107
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

230
230
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

391
391
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

254
254
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

267
267
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

468
468
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

491
491
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

277
277
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

242
242
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

296
296
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

155
155
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

336
336
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

84
84
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

253
253
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

394
394
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

315
315
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

324
324
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

312
312
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

408
408

Meer sportnieuws