Mazzu in de wolken: STVV haalt ex-speler Genk binnen

door
Mazzu in de wolken: STVV haalt ex-speler Genk binnen

Nog tot eind deze maand mogen de ploegen uit de Jupiler Pro League transfer realiseren en een aantal clubs maakt daar gretig gebruik. Ook STVV is druk bezig met zich te versterken. De Kanaries pakten donderdag alvast uit met een pittige aanwinst.

STVV was vorig seizoen nog één van de revelaties in de JPL. De Kanaries brachten onder het bewind van coach Thorsten Fink aantrekkelijk voetbal met heel wat spelers uit de eigen opleiding in de ploeg. Dat leverde uiteindelijk ook een verdienstelijke derde plaats in de Europe Play-Offs op.

Maar in het tussenseizoen vertrok Fink richting rivaal KRC Genk en ook een pak sterkhouders kozen voor een andere uitdaging. De wederopbouw verliep dan weer niet van een leien dakje. Na amper enkele weken werd coach Christian Lattanzio alweer bedankt voor bewezen diensten.

LEES OOK: Slaat STVV toe? "Gaan rond de tafel zitten"

Nieuwe flankverdediger

Met Felice Mazzu werd een oude bekende aangesteld als opvolger en sindsdien loopt het allemaal wat beter. Maar met een voorlopige veertiende plek in het klassement zullen de Truienaars nog vol aan de bak moeten om het behoud te vrijwaren. En dus wordt Mazzu van de nodige versterking voorzien.

Zo werden eerder al aanvallers Hiiro Komori en Didier Lamkel Zé in huis gehaald. Daar komt nu ook een extra flankverdediger bovenop. Via de officiële kanalen maakte STVV immers de komst van Simen Juklerod bekend. De 30-jarige Noor komt over van Valerenga.

Ex-speler Antwerp en ... Genk

Juklerod is natuurlijk een oude bekende van het Belgische voetbal. Zo werkte hij ruim 80 matchen voor Antwerp FC af. Daarnaast was hij ook nog een jaartje actief bij ... KRC Genk. Nu gaat hij dus bij de Limburgse rivaal aan de slag. "Mijn ambitie is om – samen met de ploegmaats –zo snel mogelijk te stijgen in het klassement en ons te kwalificeren voor Play-Off II. Als we dat kunnen combineren met een gezonde dosis spelvreugde, zal ik op het eind van het seizoen een gelukkig man zijn", klinkt het in een eerst reactie.

STVV gaat zich alsnog redden ...

Meest recent

Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

16
16
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

11
11
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

326
326
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

135
135
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

558
558
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

78
78
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

219
219
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

599
599
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

161
161
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

311
311
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

394
394
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

447
447
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

612
612
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

391
391
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

325
325
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

813
813
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

69
69
Rode Duivels maken statement en kunnen WK al ruiken

De Rode Duivels namen het vanavond op tegen Wales. België begon dramatisch aan de match, maar ...

122
122
Crouch verrast: "Hij was nog beter dan Cristiano Ronaldo"

Peter Crouch speelde in het verleden voor Liverpool. De Britse aanvaller was een speler met een ...

138
138
België gered door de VAR? Analisten fileren penaltyfase

De Rode Duivels begonnen maandagavond dramatisch aan het cruciale WK-kwalificatiematch op Wales en ...

362
362
Duivels herpakken zich na rampstart: titularis afgemaakt

De Rode Duivels konden maandag een grote stap richting de WK-eindronde van komende zomer. Zelfs een ...

254
254
Mignolet spreekt live op tv over Club Brugge-toekomst

Club Brugge staat vlak na de interland-break opnieuw voor een loodzwaar programma, met onder meer de ...

585
585
Hubert slechts plan-C? Verrassende trainers-onthulling Union

Union SG kondigde maandag de komst van David Hubert aan als nieuwe hoofdcoach. Een opvallende zet ...

167
167
Garcia ontketent volkswoede: "Schandalig dat hij niet start"

De Rode Duivels spelen maandagavond een belangrijke WK-kwalificatiewedstrijd op het veld van Wales. ...

653
653
'Anderlecht wil oude bekende: Renard broedt op ruildeal'

Dankzij een deugddoende zege tegen Standard ging RSC Anderlecht als derde in de stand de ...

436
436

Meer sportnieuws